Editörler : Kubil ay
12345678910111213»
25 Ocak 2021 21:31

bma264
Aday Memur

Bel fıtığı çok büyük engel mi , sağlık yönetmeliği engel diyor ama bende teşhis dışında belirgin bir durum söz konusu değil yani ne güç ne sinir kaybı var ... bel fıtığından elenenlere şahit oldunuz mu ?

25 Ocak 2021 21:33

Polissskızz
Aday Memur
On sağlıkta parmagimda dikiş izinden elenmekten korkuyorum. Ellere parmaklara çok dikkatli bakılıyor mu. Yanıt verirseniz sevinirim teşekkürler
25 Ocak 2021 22:20

kaptanzen
Memur
Eğitim sonunda antrenör alımı oldumu besyo mezunu okullarda yada spor tesislerine antrenör olarak görev yapanlar oluyor diye duyum aldım yada spor derslerinizi kimler veriyordu. Teşekkürler
F16short, 1 yıl önce - Alıntıya git

bizim eğitim daha devam ediyor bilgim yok kardeşim spor derslerimizi oradaki görevli polisler veriyor

25 Ocak 2021 22:22

kaptanzen
Memur

Bel fıtığı çok büyük engel mi , sağlık yönetmeliği engel diyor ama bende teşhis dışında belirgin bir durum söz konusu değil yani ne güç ne sinir kaybı var ... bel fıtığından elenenlere şahit oldunuz mu ?

bma264, 1 yıl önce - Alıntıya git

yok kardeşim söyleme orada bel fıtığı falan bir şey olmaz ondan elenen duymadım ben

25 Ocak 2021 22:23

kaptanzen
Memur
On sağlıkta parmagimda dikiş izinden elenmekten korkuyorum. Ellere parmaklara çok dikkatli bakılıyor mu. Yanıt verirseniz sevinirim teşekkürler
Polissskızz, 1 yıl önce - Alıntıya git

yani nasıl bir dikiş izi çok belirgin mi ellerini uzat diyor sana bakıyor titreme vs. varmı diye o ara gözüne çarparsa sorar sana ne oldğunu ama sorun olacağını sanmıyorum bariz belrigin bir şey değilse

25 Ocak 2021 22:27

Polissskızz
Aday Memur

yani nasıl bir dikiş izi çok belirgin mi ellerini uzat diyor sana bakıyor titreme vs. varmı diye o ara gözüne çarparsa sorar sana ne oldğunu ama sorun olacağını sanmıyorum bariz belrigin bir şey değilse

kaptanzen, 1 yıl önce - Alıntıya git
Bas parmağımın alt kısmında çok belli olmuyor genelde sorun yaratmayacağını söylüyorlar ama yine de bilmiyorum
25 Ocak 2021 22:29

kaptanzen
Memur
Bas parmağımın alt kısmında çok belli olmuyor genelde sorun yaratmayacağını söylüyorlar ama yine de bilmiyorum
Polissskızz, 1 yıl önce - Alıntıya git

o kadar basit şeylerden sıkıntı olmaz kardeşim rahat ol

25 Ocak 2021 22:33

Polissskızz
Aday Memur

o kadar basit şeylerden sıkıntı olmaz kardeşim rahat ol

kaptanzen, 1 yıl önce - Alıntıya git
Umarım olmaz. Çok teşekkür ediyorum yanıtınız için.
26 Ocak 2021 07:31

Salih akar
Aday Memur

Merhabalar, beyinde zararı olmayan kist sıkıntı olurmu? Genel sağlıkta röntgen mr çekliyormu?

26 Ocak 2021 13:15

Canaydinn
Aday Memur

Merhabalar anal fistül diye bi hastalık var ama hayatımı idame ettirmeye engel değil herhangibi sıkıntı yaratmıyor benim için her şekilde ama e nabızda gözüküyor büyük ihtimalle. Kazanırsak eğer gittiğimizde sağlık kontrolünde e nabıza bakıyorlar mı acaba? Şimdiden teşekkürler

26 Ocak 2021 13:34

doci
Aday Memur

Evli öğrencilere ailesiyle vakit geçirmesi için haftasonu izni veriliyor mu ? Şehir dışından gelen eş haftasonunu eşiyle geçirebiliyor mu?

26 Ocak 2021 14:19

CAHİT UYSAL
Aday Memur

malesef evli olanlarında virüsten dolayı yasak.

26 Ocak 2021 21:14

kaptanzen
Memur

Merhabalar, beyinde zararı olmayan kist sıkıntı olurmu? Genel sağlıkta röntgen mr çekliyormu?

Salih akar, 1 yıl önce - Alıntıya git

beyin doktoru gerekli görürse mr isteyebiliyor bazı durumlarda onun haricinde mr çekilmiyor beyin için sıkıntı olmaz bence sinüs kisti falan mı

26 Ocak 2021 21:16

kaptanzen
Memur

Merhabalar anal fistül diye bi hastalık var ama hayatımı idame ettirmeye engel değil herhangibi sıkıntı yaratmıyor benim için her şekilde ama e nabızda gözüküyor büyük ihtimalle. Kazanırsak eğer gittiğimizde sağlık kontrolünde e nabıza bakıyorlar mı acaba? Şimdiden teşekkürler

Canaydinn, 1 yıl önce - Alıntıya git

yok dostum ya e nabıza sadece psikiyatri bakar onun haricinde kimse girip bakmaz ayrıca o hastalıktanda sıkıntı olmaz bakmıyorlar senin orana

26 Ocak 2021 21:17

kaptanzen
Memur

Evli öğrencilere ailesiyle vakit geçirmesi için haftasonu izni veriliyor mu ? Şehir dışından gelen eş haftasonunu eşiyle geçirebiliyor mu?

doci, 1 yıl önce - Alıntıya git

pandemi nedeniyle yasak ama 27 de virüs biter se olabilir tabi şu an için soruyrosan eğer imkansız

26 Ocak 2021 22:38

Canaydinn
Aday Memur

Geri dönüşün için çok teşekkür ederim.

27 Ocak 2021 01:53

Justicekk

Dişlere çok bakıyolar mı benim arkalarda 7 dişim eksik geçme ihtimalim var mıdır?

27 Ocak 2021 07:42

Salih akar
Aday Memur

Evet efendim sinus kist. Nöroloji doktoru e nabızdan bakar mı sizce ?

27 Ocak 2021 11:15

koruma1903
Memur
Mezuniyet ne zaman ?
27 Ocak 2021 12:15

vindmen
Aday Memur

Pomem eğitim sürecinde hangi şubelerden seçmelere geliyorlar ve her sene seçme oluyor mu?

Toplam 341 mesaj
12345678910111213»