Editörler : yaralı-bir-öykü
22 Ocak 2021 15:30   

Multitivamin alırken hangi markaya güvencez? her kafadan ayrı ses çıkıyor

Arkadaşlar düştüm bir arayışa ama herkes bieşey diyor reklamlara çok güvenemedim sizi n tavsiyeniz var mı memnun olduğunuz?

22 Ocak 2021 16:05

Hulyasoydan
Aday Memur

özellikle pandemiden dolayı erkes takviye gıdaya yöneldi bununla birlikte ürünleri hiçbir işe yaramaayan ama durumu lehine çeviren bir çok şirket de oldu. Bu yüzden kendimizi sağlığımızı korumak için doğru seçimler yaptığımıza emin olmalıyız kaş yaparken göz çıkarmamak adınna. Öncelikle şu ürün şu sorunu çözer bunu yapar diyenlerden uzak durun çünkü hiçbir ürün böyle bir şey ya pa maz! sadece yardımcı olur sorunların giderilmesine. Besin takviyesi konusunda oldukça katıyım çünkü herkes bir şeyler söylüyor temeli olmadan. Benim bu konuda güvendiğim ürünleri sorunlarıma yarıdmcı olabilen tek şey kyaniden aldığım takviyeler oldu.

23 Ocak 2021 10:30

ekonomikk.çöküş
Şube Müdürü

Yediğimiz meyve ve sebzelerde eskisi gibi yeterli vitamin ve mineralin olmadığını birçok beslenme uzmanı söylüyor artık.O yüzden devamlı olmasa da bazı dönemlerde multivitamin takviyesi kullanmayı yakınlarıma öneriyorum ben.Hatta normalde bol bol meyve yiyen bazı yakınlarım bile multivitamin takviyesi kullanınca kendilerini çok daha enerjik ve iyi hissettiklerini, yüzlerine bir renk geldiğini söylüyorlar.

Ben daha önce de yazdığım gibi Eczacıbaşı Medigard multivitamini kullanıyorum, birçok eczanede satılıyor.

Toplam 2 mesaj