Editörler : metin_alkan
22 Ocak 2021 18:20   

Öğretim Görevliliği Ataması
İyi aksamlar. Yaklasık 3 ay önce bir vakıf üniversitesinde öğretim görevliliği kazandım. Bana şubatta sözleşme yapıp işe başlayacağımı söylediler fakat diploma vs evrakları atamamı yapmak için istediler ve atamamı yaptılar. Bense geçen gün bir devlet üniversitesinde öğretim görevliliği kazandım. Önceki üniversitedeki durumum herhangi bir engel oluşturur mu? Herhangi birşey yapmam lazımmı? Bilgisi olanlar yardım ederse çok teşekkür ederim.
22 Ocak 2021 18:33

any_of_them
Memur

imzaladığınız sözleşmeyi imzalamadan önce iyi okusaydınız burada sormanıza gerek kalmazdı. şimdi imzaladığınız sözleşmeyi okuyarak size bir yaptırımda bulunup bulunamayacaklarını anlayabilirsiniz.

22 Ocak 2021 18:45

muhmuh34
Şef

Şu dönem üniversiteler ilana çıkmak izin bir izin mi bekliyorlar en erken ne zaman kadro ilanlarını görmeye başlarız

22 Ocak 2021 19:15

Mahmutt Kaya
Aday Memur

imzaladığınız sözleşmeyi imzalamadan önce iyi okusaydınız burada sormanıza gerek kalmazdı. şimdi imzaladığınız sözleşmeyi okuyarak size bir yaptırımda bulunup bulunamayacaklarını anlayabilirsiniz.

any_of_them, 2 ay önce - Alıntıya git
sözleşme imzalamadım. şubatta cagıracaklar sözleşme için.
23 Ocak 2021 04:47

Mahmutt Kaya
Aday Memur
yardımcı olabilecek yok mu?
23 Ocak 2021 10:21

skywalk11
Daire Başkanı

Yeni kazandiginiz kurumun personel daire baskanligi ile gorusunuz. Birinci elden bilgi almaniz yerinde olur. Basarilar

Toplam 5 mesaj