Editörler : Doğuş.
22 Ocak 2021 22:20   

Resmî olmayan atama
Merhaba abiler tecrübelerinize ve bilginize ihtiyacım bar. Ben ist çevik Üsküdar'da çalışıyorum. Görev yoğunluğunu İstanbul'da çalışanlar bilir. ikametim sancaktepede aileyle kalıyorum. Bayrampaşa şubeye git gel 90-100km. Sabahları ikamet ettiğim yerden ulaşım yok. Haliyle geç kalmalar olacak oda rapor olarak bana dönecek çok iyi biliyorum.Ben bi ky ile tartıştım. Müdüre çıkacak kadar bi tartışma değildi. Birden atamam bayrampaşaya çıktı . Çevikte her cuma resmi atama yapılır fakat resmi atamada atamam olmadı. Sorduğumda ise müdür talimatı ile buradasın. Talimatı ne zaman verirse o zaman dönersin diyolar. Müdür ile görüş istedim olumsuz olursa nasıl bir yol izlememi önerirsiniz saygılar.
22 Ocak 2021 22:25

onur44222
Aday Memur
Psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Fikirleriniz benim için yol gösterici olacaktır. Teşekkürlesaygılar
22 Ocak 2021 22:57

Kral yanluz
Daire Başkanı

Bak psikolojik olarak sakın kurum ile paylaşma seni yıpratır sonra psikiyatriye sevk eder ve amir gözlem formunuda kendileri doldurur tak d gitti polislik. Avukatlar ile görüş ve gerekirse mobbing için dava aç o ky ye çünkü burda psikolojik taciz var ve hukuk işlemedikçe komiser yardımcısı kendisini ilah sanar kanun sanalda var onda var kimse kanundan üstün değil ve emin ol bize korku değil keşke hukuka uyma öğretilseydi dediğim gibi cesaretin varsa ve sürgün yemeğe, açık aramayı göze alıyorsan mobbing davası aç bence tabi senin taktiri

22 Ocak 2021 23:27

onur44222
Aday Memur

Bak psikolojik olarak sakın kurum ile paylaşma seni yıpratır sonra psikiyatriye sevk eder ve amir gözlem formunuda kendileri doldurur tak d gitti polislik. Avukatlar ile görüş ve gerekirse mobbing için dava aç o ky ye çünkü burda psikolojik taciz var ve hukuk işlemedikçe komiser yardımcısı kendisini ilah sanar kanun sanalda var onda var kimse kanundan üstün değil ve emin ol bize korku değil keşke hukuka uyma öğretilseydi dediğim gibi cesaretin varsa ve sürgün yemeğe, açık aramayı göze alıyorsan mobbing davası aç bence tabi senin taktiri

Kral yanluz, 1 ay önce - Alıntıya git
Mobbing davası aklımda ama benim atamamın müdür talimatı ile olduğu söyleniyor. Mobbing davası açsam elimde somut delil yok şahit olacak adam da yok mesleği biliyorsunuz herkes birbirinin arkasından iş yapıyor
23 Ocak 2021 00:19

Memur haps
Aday Memur
İşin zor. Amirler bir süre geri döndermez. Ama zamanla belki dönersin. Evini taşı bile derler. Geçmiş olsun. Mahkemeye taşı. Atama usulsüz diye
23 Ocak 2021 01:12

Watbac
Şef
Mobbing davası aklımda ama benim atamamın müdür talimatı ile olduğu söyleniyor. Mobbing davası açsam elimde somut delil yok şahit olacak adam da yok mesleği biliyorsunuz herkes birbirinin arkasından iş yapıyor
onur44222, 1 ay önce - Alıntıya git
Müdürle görüs olmazsa bi üstüne cık, gerekirse il müdürüne görüş cık.. İkili ilişkilerle şifai olarak görüşürsen çözülür inş.. davalık bisey yok
23 Ocak 2021 02:22

Nizamettin1453
Daire Başkanı

Kardeş Çevik aynı çevik şubesi değilmi üsküdarda bayrampaşada aynı şube yerleşim yerleri farklı sadece.Seninki atama değil şube içi görev aynı şube müdürlüğünün farklı yerlerindesin.

Atama Valinin onayıyla olur oda 1 günde olmaz. İstanbulun derdi bitermi

23 Ocak 2021 06:36

onur44222
Aday Memur

Kardeş Çevik aynı çevik şubesi değilmi üsküdarda bayrampaşada aynı şube yerleşim yerleri farklı sadece.Seninki atama değil şube içi görev aynı şube müdürlüğünün farklı yerlerindesin.

Atama Valinin onayıyla olur oda 1 günde olmaz. İstanbulun derdi bitermi

Nizamettin1453, 1 ay önce - Alıntıya git
Evet şubeler farklı. Yakın konumdaki çevikte 2.5sene çalıştım. Şimdi uzak konumdaki çeviğe verdiler cezalandırmak için.
23 Ocak 2021 13:19

hedef2024
Aday Memur

şubeye yakın ev tut git gel 1 yıl daha

23 Ocak 2021 14:11

hakkaripolisi34
Daire Başkanı

Çevikte kaç sene oldu başlayalı ? Bu durumlarda her çevikçi ne yapacagını bilir

23 Ocak 2021 14:14

onur44222
Aday Memur

Çevikte kaç sene oldu başlayalı ? Bu durumlarda her çevikçi ne yapacagını bilir

hakkaripolisi34, 1 ay önce - Alıntıya git
3.5 sene oldu artık müsade etmiyorlar eskisi gibi değil. Malesef baskı mobbing hatsafada
23 Ocak 2021 14:17

onur44222
Aday Memur
3.5 sene oldu artık müsade etmiyorlar eskisi gibi değil. Malesef baskı mobbing hatsafada
onur44222, 1 ay önce - Alıntıya git
2.5
23 Ocak 2021 15:59

Nizamettin1453
Daire Başkanı

Nasıl şubeler farklı istanbul çevik şube müdürlüğünden kaç tane var?

Farklı şubeye atanma Vali oluruyla olur

23 Ocak 2021 16:00

onur44222
Aday Memur

Nasıl şubeler farklı istanbul çevik şube müdürlüğünden kaç tane var?

Farklı şubeye atanma Vali oluruyla olur

Nizamettin1453, 1 ay önce - Alıntıya git
Şube aynı yerleşke farklı hem Anadolu yakasında bende Avrupa yakasında yerleşke var ben Anadolu'da çalışırken müdür talimatıyla avrupaya gönderildim bir nevi sürgün gibi birşey
23 Ocak 2021 17:55

FlameMK
Aday Memur

Kral yanluz, 1 ay önce - Alıntıya git

Gerçekten o kadar kolay mı D dilimi olmak?

23 Ocak 2021 19:13

EserBozkurt
Memur

Şu zamanda resmi olmayan mı kaldı elinizde binlik teller çekin çekin atın

Toplam 15 mesaj