Editörler : oto-danisman-expert
24 Ocak 2021 17:57   

Astsubaylık hakkında

Astsubayliktan iki bölümden çağrıldım ve hangi bölüm olacağımı kendim mi sececem yoksa onlar mı karar verecek

24 Ocak 2021 18:31

ahmetbozdemir15
Aday Memur

sen kazancaksın reıs sonra ılk yaptıgın tercıh olcak

24 Ocak 2021 19:09

MetalIica
Aday Memur

sen kazancaksın reıs sonra ılk yaptıgın tercıh olcak

ahmetbozdemir15, 1 ay önce - Alıntıya git

İlke bakım mühimmat yazdım ikinci olarak piyade

Yazdım ama ben piyade istiyorum nasıl olacak

24 Ocak 2021 19:10

ahmetbozdemir15
Aday Memur

dilecek verip değiştiriliyormuş duydugum kadarıyla ama nasıl yapıldıgını bılmıyorum reıs

24 Ocak 2021 19:13

MetalIica
Aday Memur

dilecek verip değiştiriliyormuş duydugum kadarıyla ama nasıl yapıldıgını bılmıyorum reıs

Reis hangisini önerirsin

24 Ocak 2021 19:16

ahmetbozdemir15
Aday Memur

Reis hangisini önerirsin

MetalIica, 1 ay önce - Alıntıya git

knk benım arkadaşlar fln vardı sadece piyade tuttu adamlar gitmedi ne bilim piyade sıkıntı bence bakım mühimmat daha iyi gibi ama karar senın ıyıce araştırmak lazım

24 Ocak 2021 19:20

MetalIica
Aday Memur

knk benım arkadaşlar fln vardı sadece piyade tuttu adamlar gitmedi ne bilim piyade sıkıntı bence bakım mühimmat daha iyi gibi ama karar senın ıyıce araştırmak lazım

Bende kararsızım reis . Açıkçası ben sağlıkçiyim ve sağlıkçı sınıfı çıkmadı . Fytye gitsem mi gitmesem mi kararsızım. Yoksa beklesem mi ikinci alımı.

25 Ocak 2021 00:58

İllteriş
Aday Memur

Bende kararsızım reis . Açıkçası ben sağlıkçiyim ve sağlıkçı sınıfı çıkmadı . Fytye gitsem mi gitmesem mi kararsızım. Yoksa beklesem mi ikinci alımı.

2021 alımı nasıl olur ne olur kimse tahmin dahi edemiyor, iyi düşün bence
25 Ocak 2021 09:34

MetalIica
Aday Memur
2021 alımı nasıl olur ne olur kimse tahmin dahi edemiyor, iyi düşün bence
İllteriş, 1 ay önce - Alıntıya git

senin önerin nedir dostum

26 Ocak 2021 02:31

İllteriş
Aday Memur

senin önerin nedir dostum

Eğer bu mesleği canı gönülden yapmak istiyorsan tabii ki mülakatlara git, ve ne kadar istediğini göster orda. Ama sadece işsizlik yüzünden bu mesleği istiyorsan gitme, çok büyük hata yaparsın bu meslek ( kazandığın sınıf için konuşuyorum"piyade") parası için yapılmaz.
26 Ocak 2021 02:32

İllteriş
Aday Memur

Sağlıkçı olarak gitmek istemiyorsan bekle hatta eğer yaş konusunda sıkıntın yoksa 2022 KPSS'ye daha iyi hazırlan.
Toplam 10 mesaj