Editörler : Pangaea

cumbul123
Aday Memur
12 Mart 2022 14:21

Ingilizce'de atamanin hicbir zaman dusucegine inanmiyorun. Sosyal bilimlerdeki ve bazi anadolu liselerindeki hazirlik siniflari, meslek liselerindeki turizm branslari gibi cok fazla bolumu kapsiyor ingilizce dersi. Su an akademide calisiyorum, mebte calistigim yillarda bile hala inanilmaz bosluk vardi

Kamu3491
Aday Memur
17 Nisan 2022 14:17

İl içi ve il dışı atamada 3 yıl şartı kaldırılsın lütfen Eş durumu tayini kesinlikle olmalıdır Kurumlar arası geçişler serbest bırakılmalıdır Atanamayan öğretmen kalmasın Atanamayan üniversite mezunu kalmasın Üniversite sınavı tamamen değiştirilmelidir Uzman ve başöğretmenlik sınavsız olmalıdır Alanlar arası geçişler serbest bırakılmalıdır Öğretmenlerin maaşları iyileştirilmelidir Öğretmenlerin maaşları artırılmalıdır Öğretmenlere her alanda kolaylıklar sağlanmalıdır Nisan ayında eş durumu tayini kesinlikle olmalıdır Alanlar arası geçişler serbest bırakılmalıdır Öğretmenlerin yer değiştirmesi kolaylaştırılmalıdır Öğretmenlerin yer değiştirmesi kolaylaştırılması için yeni yöntemler geliştirilmelidir Öğretmenlere her alanda kolaylıklar sağlanmalıdır Öğretmenlerin maaşları artırılmalıdır Öğretmenlere her 24 Kasım ' da bir maaş ikramiye verilmelidir Öğretmenlerin hakları genişletilmelidir Öğretmenlerin çalışma şartları iyileştirilmelidir Öğretmenlere her alanda kolaylıklar sağlanmalıdır Öğretmenlerin yer değiştirmesi kolaylaştırılmalıdır Öğretmenlerin yer değiştirmesi kolaylaştırılması için yeni yöntemler geliştirilmelidir Öğretmenlere her alanda kolaylıklar sağlanmalıdır

Tuanabrk
Aday Memur
17 Mayıs 2022 08:07

Merhabalar bir şey danışmak istiyorum güncel sıralamanızı nasıl hesaplıyorsunuz şimdi geçen son sefer karma atamada 1739 kişi arandığında ben 2021 puanımla dahil edilecektim ancak zaten olmayacak diye mülakata bile girmedim.sıralamam 2737 idi sınav sonucuna göre 1739 kişi arandığına göre nasıl bir hesap yapabilirim güncel sıralamam için

zagor0005
Aday Memur
03 Ekim 2022 00:26

düştü :)

cumbul123, 2 yıl önce

Ingilizce'de atamanin hicbir zaman dusucegine inanmiyorun. Sosyal bilimlerdeki ve bazi anadolu liselerindeki hazirlik siniflari, meslek liselerindeki turizm branslari gibi cok fazla bolumu kapsiyor ingilizce dersi. Su an akademide calisiyorum, mebte calistigim yillarda bile hala inanilmaz bosluk vardi

Toplam 104 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi