Editörler : oto-danisman-expert
25 Ocak 2021 00:05   

Astsubay egitim baslama tarihi?

Fyt ce sozluyu gecsek egitime ne zaman baslariz?

25 Ocak 2021 00:29

ahmetbozdemir15
Aday Memur

seneye anca kardesım hele bu vırusten dolayı hersey cok yavas

25 Ocak 2021 00:56

Ftrbey.25
Aday Memur

O kadar gec olur mu?

25 Ocak 2021 11:22

Ftrbey.25
Aday Memur

+

25 Ocak 2021 12:40

sunzo
Memur

Seneye ne la.Bu sene mayısta başlar bence en geç.

26 Ocak 2021 01:54

Ftrbey.25
Aday Memur

+

26 Ocak 2021 10:44

Sezor53
Memur

Seneye ne la.Bu sene mayısta başlar bence en geç.

sunzo, 1 ay önce - Alıntıya git

Mayısta sonuçlar bile açıklanmaz dostum ne eğitimi :)

26 Ocak 2021 11:07

sunzo
Memur

Mayısta sonuçlar bile açıklanmaz dostum ne eğitimi :)

Sezor53, 1 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene martta başlamış eğitim o nasıl oluyor
26 Ocak 2021 11:12

ogzhnbcr
Aday Memur
Geçen sene martta başlamış eğitim o nasıl oluyor
Biz hava kuvvetleri dk. 10 dönemi daha önümüzdeki martta başlıcaz kardeşim 2019 alımı haziranda açıklandı sen hesap et
26 Ocak 2021 11:17

sunzo
Memur
Biz hava kuvvetleri dk. 10 dönemi daha önümüzdeki martta başlıcaz kardeşim 2019 alımı haziranda açıklandı sen hesap et
ogzhnbcr, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam şimdi siz 2019 da mülakatları geçtiniz 2021de eğitime çağırdılar doğru mu? Bu sene mülakatları geçip kazansak bile 2022 mart gibi mi başlayacak eğitimler?Tahmini söyleyin en azından.Çünkü benim haziranda tecilim bitiyor askerliğimi yapmak zorunda mıyım?
26 Ocak 2021 11:19

ogzhnbcr
Aday Memur
Hocam şimdi siz 2019 da mülakatları geçtiniz 2021de eğitime çağırdılar doğru mu? Bu sene mülakatları geçip kazansak bile 2022 mart gibi mi başlayacak eğitimler?Tahmini söyleyin en azından.Çünkü benim haziranda tecilim bitiyor askerliğimi yapmak zorunda mıyım?
Kazandığın kuvvete göre değişkenlik gösterebilir kardeşim Kk kazanırsan açıklandıktan hemen sonra eğitime alıyor ama deniz ve hava kuvvetleri grup halinde alıyor bu yıl nasıl olur bilmiyorum lakin 22yi görmeden eğitime alırlar yıl içinde ama ne zaman olur bunu ön görmek zor
26 Ocak 2021 11:21

sunzo
Memur
Kazandığın kuvvete göre değişkenlik gösterebilir kardeşim Kk kazanırsan açıklandıktan hemen sonra eğitime alıyor ama deniz ve hava kuvvetleri grup halinde alıyor bu yıl nasıl olur bilmiyorum lakin 22yi görmeden eğitime alırlar yıl içinde ama ne zaman olur bunu ön görmek zor
Sizin pandemiden ötürü mü bu kadar uzun sürdü?Çok üzüldüm şuan 2022yi görme ihtimali var sonuçta.En azından haziranda olmayacağı açık eğitimlerin.Hava ikmal ast. branşım bu arada.
26 Ocak 2021 11:24

ogzhnbcr
Aday Memur
Sizin pandemiden ötürü mü bu kadar uzun sürdü?Çok üzüldüm şuan 2022yi görme ihtimali var sonuçta.En azından haziranda olmayacağı açık eğitimlerin.Hava ikmal ast. branşım bu arada.
Evet pandemi sebebiyle baya bi uzun sürdü ama sizin bizim ki gibi olmaz bizde tüm faaliyetlerin durduğu zamanlar oldu sizde devlet kurumları çalışacak bizde olduğu kadar geç açıklanmaz diye düşünüyorum. Varsa tecil hakkını kullanırsın yoksa askerdeyken de eğitimime katılış yapabiliyosun
26 Ocak 2021 11:40

sunzo
Memur
Evet pandemi sebebiyle baya bi uzun sürdü ama sizin bizim ki gibi olmaz bizde tüm faaliyetlerin durduğu zamanlar oldu sizde devlet kurumları çalışacak bizde olduğu kadar geç açıklanmaz diye düşünüyorum. Varsa tecil hakkını kullanırsın yoksa askerdeyken de eğitimime katılış yapabiliyosun
Tecil hakkım kalmadı.Askerliği yapmamanın başka yolu yok mu?Zaten astsubay olucam ne diye bi daha askerlik yapayım
26 Ocak 2021 11:41

ogzhnbcr
Aday Memur
Tecil hakkım kalmadı.Askerliği yapmamanın başka yolu yok mu?Zaten astsubay olucam ne diye bi daha askerlik yapayım
Üniversite sınavına gir kardeşim öyle bişeyler yapabilirsin
26 Ocak 2021 11:42

sunzo
Memur
Üniversite sınavına gir kardeşim öyle bişeyler yapabilirsin
Bakaya durumundayken eğitime almıyorlar mı
26 Ocak 2021 11:43

ogzhnbcr
Aday Memur
Bakaya durumundayken eğitime almıyorlar mı
Yani bu konuda bi fikrim yok sıkıntı yaşayabilir hak kaybına uğrayabilirsin ama bu kadar kesin gözüyle kazanacapını düşünme aksi olursa büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin
26 Ocak 2021 11:44

sunzo
Memur
Yani bu konuda bi fikrim yok sıkıntı yaşayabilir hak kaybına uğrayabilirsin ama bu kadar kesin gözüyle kazanacapını düşünme aksi olursa büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin
Anladım teşekkür ederim
26 Ocak 2021 12:55

e.ekrem
Aday Memur

Bu sene eğitim başlangıç tarihleri çok uzun sürmez dostum hem pandemi durumunda olsak bile kurumlar çalışıyor hem de alınacak kişi sayısı geçen seneye göre kat ve kat az

26 Ocak 2021 21:47

sunzo
Memur

Bu sene eğitim başlangıç tarihleri çok uzun sürmez dostum hem pandemi durumunda olsak bile kurumlar çalışıyor hem de alınacak kişi sayısı geçen seneye göre kat ve kat az

e.ekrem, 1 ay önce - Alıntıya git
Hay ağzına sağlık gardaşım.1 sene daha işsiz evde oturmak çok koyar.Yazın bile olsa eğitim başlasa olur.2022ye sarkmasın yeter.Kazanacağım kesin değil ama inanıyorum canı gönülden.
Toplam 19 mesaj