Editörler : oto-danisman-expert
25 Ocak 2021 12:12   

Subaylık Hastane İşlemleri

Arkadaşlar öncelikle hepinizin hakkında hayırlısı diyerek sözlerime başlayayım. Sözlü mülakat olumlu olursa hastane işlemleri başlıyormuş sanırım. Malum Ankara bana baya uzak. Bu işlemleri Gaziantep'de yapabilir miyim?

25 Ocak 2021 12:41

e-endüstri
Aday Memur

Sözlü mülakatı geçersen orada soruyor hangi hastaneye sevk istediğini orada Gaziantep muhtemelen vardır seçip 5 iş günü içinde Gaziantepteki hastaneye giriş yapman gerekiyor.

25 Ocak 2021 12:57

santioon
Aday Memur

Teşekkürler başkan. Bir de şeyi soracaktım. Komanda olur veya olamaz raporunu bu hastane işlemlerinde mi belirliyorlar.

25 Ocak 2021 13:16

e-endüstri
Aday Memur

Jandarma kuvveti ise yazar diğer kuvvetler komando olur istemiyorlar bildiğim kadarıyla zaten varsayalım kara kuvvetleri piyadeyi kazandınız sınıf eğitimi dahil yaklaşık 1 yıl süreceği için komando kursuna gidecekseniz eğer tekrardan sağlık sevki verilip kontrol oluyorsunuz diye biliyorum.

25 Ocak 2021 13:30

e-endüstri
Aday Memur

Sevk kağıdınızın üstünde hastaneden nasıl bir rapor istedikleri yazacaktır. "D2 Numaralı değerlendirme sütununa göre muvazzaf subay olur/olmaz"

25 Ocak 2021 13:50

santioon
Aday Memur

Aslında benim sorum şu. Muvazzaf subay olur/olamaz işleminin dışında ekstra komanda olur/olamaz raporu varmış. Bildigim kadarıyla da subaylık eğitiminin son aşaması komandoymuş. Bu raporu soruyorum. Var mıdır bir bilginiz. Varsa da hangi aşama da alınıyor.

25 Ocak 2021 14:02

e-endüstri
Aday Memur

Hocam bu konuda bilgim 2. Cevapta yazdığım kadar.

25 Ocak 2021 14:09

santioon
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam. Bilgisi olan yazarsa hepimiz öğreniriz inş.

25 Ocak 2021 14:21

JungleFarkı
Aday Memur
Hocalarim 5 gun icinde yaptirip geri mi gelicez yani ben orasini anlamadim eger oyleyse direk Ankarada bi hastane yazip işini halledip dönmek daha mantıklı değil mi ?
25 Ocak 2021 14:32

batucelebi
Aday Memur
Hocalarim 5 gun icinde yaptirip geri mi gelicez yani ben orasini anlamadim eger oyleyse direk Ankarada bi hastane yazip işini halledip dönmek daha mantıklı değil mi ?
JungleFarkı, 1 ay önce - Alıntıya git
5 gün içinde başvurup 30 gün içinde tüm işlemleri tamamlayacaksın
25 Ocak 2021 14:39

JungleFarkı
Aday Memur
5 gün içinde başvurup 30 gün içinde tüm işlemleri tamamlayacaksın
batucelebi, 1 ay önce - Alıntıya git
benim 3-4 gun kalabilicek yerim var da dediğim gibi yapip donsem daha hoş olcak sanki git gel yapmaktan bıktım
25 Ocak 2021 14:43

batucelebi
Aday Memur
benim 3-4 gun kalabilicek yerim var da dediğim gibi yapip donsem daha hoş olcak sanki git gel yapmaktan bıktım
hastaneyi yaşadığın şehirden seçebilirsin ankaraya gidip gelmen için hiçbir sebep yok heyet raporu onaylandıktan sonra hastane gönderiyor raporu msbye
25 Ocak 2021 14:56

JungleFarkı
Aday Memur
hastaneyi yaşadığın şehirden seçebilirsin ankaraya gidip gelmen için hiçbir sebep yok heyet raporu onaylandıktan sonra hastane gönderiyor raporu msbye
batucelebi, 1 ay önce - Alıntıya git
ben elden teslim edildiğini saniyordum gardaşim sağolasin aydinlandim şuan
25 Ocak 2021 14:57

batucelebi
Aday Memur
ben elden teslim edildiğini saniyordum gardaşim sağolasin aydinlandim şuan
yok hastane hallediyor her şeyi...yine de mülakatı geçersen hastane seçme sırasında bilgilendirme yaparlar
25 Ocak 2021 15:01

santioon
Aday Memur

Aynen. Ben de hastanenin direkt gönderdiğini biliyorum. Ankara'da kalmaya gerek yoktur.

25 Ocak 2021 15:15

e-endüstri
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam. Bilgisi olan yazarsa hepimiz öğreniriz inş.

santioon, 1 ay önce - Alıntıya git

Rica ederim hocam iyi forumlar.

Toplam 15 mesaj