Editörler : yaralı-bir-öykü
25 Ocak 2021 18:51   


Bağışıklığımızı güçlendirecek çözümler neler?

arkadaşlar çok sık hatsa oluyorum bağışıklığımı nasıl güçlendirebilirim?

25 Ocak 2021 19:07

mrtalitekin
Aday Memur

Kyaninin sağlık üçgeni ürünleri muazzam. özellikle internetten kyani omega 3 testi yazdiginizda ne demek istedigimi anlayacaksiniz. Omega 3'e 2015 de japonya odul vermistir. kyani iş ortaklarından sipariş verebilirsiniz.

Sunset:

https://www.youtube.com/watch?v=f_NmQBLCPg8

Sunrise:

https://www.youtube.com/watch?v=iF7vQd0TB24

Nitro: https://www.youtube.com/watch?v=vm9m3AJMo4E

buralardan da izleyerek bilgi alabilirsiniz Sunset Sunrise ve Nitro hakkında

26 Ocak 2021 12:16

soydant
Aday Memur
Merhaba önce bir doktora gidip kan tahlillerinizi yaptırmanızı öneririm ancak bu tahliller yapılırken özellikle ağır metal testlerinizi yaptırın lütfen... sonrasında da doktor aksi yönde bir telkinde bulunmaz ise bağışıklığınızı güçlendirmek için balık, sarımsak, lahana turşusu tüketip akşamları da zencefil, zerdeçal, kuşburnu, karanfil, ıslamur ve hatmi çiçeğinden oluşan bitki çayını 3 günde 1 içiniz. Önce Allah'ın izni sonrasında da zamanla bağışıklık sisteminiz toparlanacaktır. Geçmiş olsun
26 Ocak 2021 16:51

liebestraum
Şef

Siz doktora gidin ama benim kendi yaptığım şeyleri de yazayım, tecrübe açısından. Bunları yaptığımdan beri 5-6 senedir toplam 2-3 gün hastalandım sadece. Öncesinde her sene 4-5 defa farklı hastalıklar geçiriyordum (grip, nezle, sindirim sorunları gibi). 1. Hafta içi en az üç gün IF (aralıklı oruç) yapıyorum 2. Kışın paça ve kemik suyu çorbası içiyorum 3. Egzersiz yapıyorum 4. Kışın ve kışa girerken C ve D vitamini takviyesi alıyorum 4. Havalar soğumaya başladıktan sonra bir ay falan bitki köklerinin olduğu iyi bir kış çayı karışımı alıyorum, ondan içiyorum. 5. Evde mandıra sütünden yapılmış yoğurt yiyorum. 6. Paket gıdadan ve içinde mısır şurubu olan şeylerden mümkün olduğunca uzak duruyorum.

27 Ocak 2021 07:35

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
Sabah kalktığınızda burun akıntısı, hapşırma oluyor mu ?
29 Ocak 2021 14:08

trhmy
Sabah kalktığınızda burun akıntısı, hapşırma oluyor mu ?
ÇOTANAK, 1 ay önce - Alıntıya git
sabah hapsurma burun akıntısı falan oluyor bende varmi net bı çözüm
29 Ocak 2021 17:51

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
sabah hapsurma burun akıntısı falan oluyor bende varmi net bı çözüm
trhmy, 1 ay önce - Alıntıya git

Muhtemelen ev tozuna alerjiniz var. En yakın alerji doktoruna gözükmelisiniz. Alerji testi sonucu neye alerjiniz olduğu belirlenmiş olur ve ona göre tedavinize başlanır.

Toplam 6 mesaj