Editörler : **sude**
28 Ocak 2021 14:54   

Editör
Tesmer SGS sınav tarihlerini açıkladı

Herkesin merakla beklediği sınav takvimi sonunda yayınladı. Tarihi daha önce duymuştum ama ihtimal vermemişken; hem sgs hem de smmm yeterlilik sınavları aynı tarihte yapılacak. Ankara, İzmir ve İstanbul'da ki bütün okullar sınav merkezi olacağa benziyor.

http://www.tesmer.org.tr/post/999

28 Ocak 2021 15:59

**sude**
Editor

Sınav başvurusu yapacak arkadaşlar;

online eğitimlerde şubat ayında başlıyor. Katılmak isteyenler zaman kaybetmeden başvuruları yapsınlar. Dersten her geri kaldığınızda dönüş sorunlu oluyor.

28 Ocak 2021 21:43

Pololmak
Aday Memur

Sınav başvurusu yapacak arkadaşlar;

online eğitimlerde şubat ayında başlıyor. Katılmak isteyenler zaman kaybetmeden başvuruları yapsınlar. Dersten her geri kaldığınızda dönüş sorunlu oluyor.

**sude**, 2 ay önce - Alıntıya git

Sayın editör teos üzerinden başvuru yu yaptıktan ve parayı yatırdıktan sonra oda kayıt İçin ne zaman evrakları istemektedir ?

29 Ocak 2021 01:01

**sude**
Editor

Sayın editör teos üzerinden başvuru yu yaptıktan ve parayı yatırdıktan sonra oda kayıt İçin ne zaman evrakları istemektedir ?

Pololmak, 2 ay önce - Alıntıya git

Oda randevu usulü kabul ediyor evrakları. Odayı arayıp randevu talebinde bulunun.

29 Ocak 2021 01:18

Pololmak
Aday Memur

Oda randevu usulü kabul ediyor evrakları. Odayı arayıp randevu talebinde bulunun.

Odaya daha önce sormuştum biz sizi arayacağız başvururu yaptıktan sonra dedi randevu felan söylemediler.

29 Ocak 2021 19:13

muraticen
Aday Memur
Hocam sınav sadece iki yerde mi oluyor bileti felan şimdiden mi almak gerekiyor, ilk defa giriyorum bilmiyorum o nedenle
29 Ocak 2021 19:47

Pololmak
Aday Memur
Hocam sınav sadece iki yerde mi oluyor bileti felan şimdiden mi almak gerekiyor, ilk defa giriyorum bilmiyorum o nedenle
muraticen, 2 ay önce - Alıntıya git

Sınav merkezleri arasında İstanbul Ankara İzmir diye biliyorum.Size kolay şekilde ulaşım olacak yeri seçin.Biletinizi ileri de tarih değişikliği felan oluyorsa ona göre alın derim.Belli olmaz belki tarihte bir değişiklik yapabilir ler mağdur olmazsınız en azından

29 Ocak 2021 23:55

**sude**
Editor
muraticen, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara, İstanbul ve İzmir.

Bu üç şehirden ulaşım yönünden en rahat olanı seçmenizi tavsiye ederim.

01 Şubat 2021 20:29

Özge96
Aday Memur

Ödemeyi internet üzerinden yapmak istedim fakat hata veriyor sürekli. Sizde de öyle mi?

01 Şubat 2021 22:08

Pololmak
Aday Memur

Ödemeyi internet üzerinden yapmak istedim fakat hata veriyor sürekli. Sizde de öyle mi?

Özge96, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet aynı hatayı bende aldım ücret yatırmada sıkıntı var.

01 Şubat 2021 22:11

Özge96
Aday Memur

Evet aynı hatayı bende aldım ücret yatırmada sıkıntı var.

Acaba yoğunluktan mı yoksa sistemsel bir hata mıdır? Odayla görüşmemiz gerekir mi? Ben taksit oluyor diye internetten ödemek istemiştim

01 Şubat 2021 22:28

Pololmak
Aday Memur

Acaba yoğunluktan mı yoksa sistemsel bir hata mıdır? Odayla görüşmemiz gerekir mi? Ben taksit oluyor diye internetten ödemek istemiştim

Yoğunluktan olabilir evet.Biraz beklememiz gerekecek herhalde.Zaten ülkemizde her sınav başvurusunda ilk günler böyle oluyor maalesef :)

01 Şubat 2021 23:32

**sude**
Editor

Evet Tesmer'in sitesinde bir yoğunluk var. Kolay kolay kimse işlem yapamıyor. Herkes uyuduktan sonra denemekte fayda var.

02 Şubat 2021 11:13

Özge96
Aday Memur

Ödemeyi yapabildim sonunda. Fakat evrakları nereden yükleyeceğim bulamadım bir türlü. Yardımcı olur musunuz

02 Şubat 2021 11:26

**sude**
Editor

SGS bölümünde evrak ekle falan yok mu?

02 Şubat 2021 11:40

Özge96
Aday Memur

SGS bölümünde evrak ekle falan yok mu?

Evrak ekle var ama tıkladığımda yüklenecek evraklar şunlardır diyor. Aşağısı gözükmüyor bende. Masaüstünden mi giriş yapmam lazım acaba

02 Şubat 2021 11:50

**sude**
Editor

Evrak ekle var ama tıkladığımda yüklenecek evraklar şunlardır diyor. Aşağısı gözükmüyor bende. Masaüstünden mi giriş yapmam lazım acaba

Masaüstünden giriş yapın, daha sağlıklı olacaktır.

02 Şubat 2021 17:05

Özge96
Aday Memur

Masaüstünden de denedim ama yükleyemedim evrakları. Siz yükleyebildiniz mi arkadaşlar?

03 Şubat 2021 02:06

Pololmak
Aday Memur

Hocam ben yer yükledim bütü evrakları sadece adli sicil belgesini indiremedim orda hata veriyor.

03 Şubat 2021 08:30

Özge96
Aday Memur

Hocam ben yer yükledim bütü evrakları sadece adli sicil belgesini indiremedim orda hata veriyor.

Ben evrak yükle dediğimde açılıyor, açıklama yazıyor evrakların boyutları falan. Ama aşağısı gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız?

03 Şubat 2021 12:23

Pololmak
Aday Memur

Hocam web tarayıcınız hangisi ben opera ile belgeleri yükledim sıkıntı olmadı.

Toplam 41 mesaj