Editörler : crops35
«789101112131415161718»

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2021 23:55

Belli olmaz. 1 ayda da açıklanır, 6 ayda da açıklanabilir. Kimse bilemez önceki alımlar yaklaşık 3 ayda açıklanmış bu da aşağı yukarı aynı olur belki önce açıklanır, beklicez başka bir şey yapamayız
Uubay54, 3 yıl önce
Tamam hanzel haklısın gardasim peki sence ne zaman açıklanır önemli işlerim kalıcak ...

Uubay54
Aday Memur
24 Mayıs 2021 00:03

Hanzel bunu hangi bakanlık onaylıyor açıklıyor aile çalışma bakanlığı mi oraya arayalım
hanzel, 3 yıl önce
Belli olmaz. 1 ayda da açıklanır, 6 ayda da açıklanabilir. Kimse bilemez önceki alımlar yaklaşık 3 ayda açıklanmış bu da aşağı yukarı aynı olur belki önce açıklanır, beklicez başka bir şey yapamayız

Uubay54
Aday Memur
24 Mayıs 2021 10:23

Hanzel kardeşim 3 veya 4 ayı bulur enerji b. Aile cal. Bakanlığı BOTAŞ başka BOTAŞ müdürlüğü vb. Aradım cvp yok zaten telefonu zor açıyorlar güvenlik daha iyi cevap veriyor :) haznel bence 5 ayı bulur temmuz gibi açıklanır .
Uubay54, 3 yıl önce
Hanzel bunu hangi bakanlık onaylıyor açıklıyor aile çalışma bakanlığı mi oraya arayalım
24 Mayıs 2021 18:01

Bugun acan olmadi ulasabilen var mi arkadaslar?

afasgafas
Aday Memur
24 Mayıs 2021 18:50

önceki alımlar ya 1.5 ay ya da yarım ay sürmüş

afasgafas
Aday Memur
24 Mayıs 2021 19:10

burası ayrıca enerji ve tabiye bağlı aile ve çalışma ile alakası yoktur diye düşünüyorum.

Uubay54
Aday Memur
25 Mayıs 2021 11:33

Afas aradık enerji bakanlığını aile bakanlığını sonuçta alımlar aile bakanlığı yayınlıyor ya sonra enerji bakanligin bağlı BOTAŞ orayida aradık onlarda BOTASA atıyor aciklansin aciklanmasin telefoncuya ortak oldum. Teknik servis vb. Olursa giderim olmassa devam .
afasgafas, 3 yıl önce

burası ayrıca enerji ve tabiye bağlı aile ve çalışma ile alakası yoktur diye düşünüyorum.

Uubay54
Aday Memur
25 Mayıs 2021 11:35

Tel. Tab. Garantili teknik servis mekan vatanmillet Sakarya merkez
Uubay54, 3 yıl önce
Afas aradık enerji bakanlığını aile bakanlığını sonuçta alımlar aile bakanlığı yayınlıyor ya sonra enerji bakanligin bağlı BOTAŞ orayida aradık onlarda BOTASA atıyor aciklansin aciklanmasin telefoncuya ortak oldum. Teknik servis vb. Olursa giderim olmassa devam .

adayisci
Aday Memur
25 Mayıs 2021 14:18

Bir şey öğrenebilen var mı?

cucuksogan
Aday Memur
25 Mayıs 2021 14:35

Artık aramıyorum ben de. İK'nın cevabı belli aslında "Yönetim onayı bekleniyor, biz bilmiyoruz." farklı senaryolar da tahminler de lafıgüzaf. Açıklandığında öğrenmiş olacağız.

Lalalandstars
Aday Memur
25 Mayıs 2021 15:08

Evet İK gerçekten bilmiyor olabilir

cucuksogan, 3 yıl önce

Artık aramıyorum ben de. İK'nın cevabı belli aslında "Yönetim onayı bekleniyor, biz bilmiyoruz." farklı senaryolar da tahminler de lafıgüzaf. Açıklandığında öğrenmiş olacağız.

25 Mayıs 2021 15:09

geçen hafta az kaldı diyen ikcı bugün tarih belli değil dedi demekki listeleri hazırlanmış ben böyle

Lalalandstars
Aday Memur
25 Mayıs 2021 15:54

Bugün başka arayan var mı?

Amigo5657, 3 yıl önce

geçen hafta az kaldı diyen ikcı bugün tarih belli değil dedi demekki listeleri hazırlanmış ben böyle

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
25 Mayıs 2021 16:01

Her gün arayıp durmanız komediden başka bir şey değil. Kimse size orda ne zaman açıklanacağını soyleyemez, defalarca yazdım bunu burda. Oradakiler ne zaman açıklanacağını öğrendikleri anda zaten siz de öğreneceksiniz siteye anında koyacaklardır

Lalalandstars
Aday Memur
25 Mayıs 2021 16:14

Her gün arandığını nerden çıkardın? Belki sadece aradıkları gün buraya yazıyor insanlar. Niyetin iyiyse de ifade ediş tarzın hoş değil komedi demen gerekmiyor pek çok insan için önemli bir süreç bu. Herkessabırla bekliyor zaten beklerken de burada muhabbet edip bir nebze zaman geçmesini sağlıyor. Ayrıca İKdaki görevli kendisi demiş tekrar arayın diye yani her gün aramakta da bir sorun yok.

hanzel, 3 yıl önce
Her gün arayıp durmanız komediden başka bir şey değil. Kimse size orda ne zaman açıklanacağını soyleyemez, defalarca yazdım bunu burda. Oradakiler ne zaman açıklanacağını öğrendikleri anda zaten siz de öğreneceksiniz siteye anında koyacaklardır

adayisci
Aday Memur
25 Mayıs 2021 18:05

+1

proaktivite, 3 yıl önce

Memurlar net haber yapsın bari çok uzun sürdü bu durum

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
25 Mayıs 2021 20:22

Ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun abla. Damardan girip populizm yapma burda. Otur bekle işte açıklanınca sitede yayınlanacak her gün yada senin deyiminle aralıklı arayıp ordaki insanları rahatsız edince sana sonucu söylemeyecek kimse yada herkesten önce ogrenmeyeceksin defalarca söyledim bunu. İK da çalışanlar sonuçların ne zaman açıklanacağını BİL-Mİ-YOR
Lalalandstars, 3 yıl önce

Her gün arandığını nerden çıkardın? Belki sadece aradıkları gün buraya yazıyor insanlar. Niyetin iyiyse de ifade ediş tarzın hoş değil komedi demen gerekmiyor pek çok insan için önemli bir süreç bu. Herkessabırla bekliyor zaten beklerken de burada muhabbet edip bir nebze zaman geçmesini sağlıyor. Ayrıca İKdaki görevli kendisi demiş tekrar arayın diye yani her gün aramakta da bir sorun yok.

Lalalandstars
Aday Memur
25 Mayıs 2021 21:10

Bugüne kadar sadece 1 kere aradım kurumu, arayan oldu mu diye de 1 kez buraya yazdım. Seni ilgilendiren bir durum yok ortada. Populizm yapan sensin seni ilgilendirmeyen yerlere karışma ablalı filan konuşma saygı çerçevesinde konuş benimle.

hanzel, 3 yıl önce
Ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun abla. Damardan girip populizm yapma burda. Otur bekle işte açıklanınca sitede yayınlanacak her gün yada senin deyiminle aralıklı arayıp ordaki insanları rahatsız edince sana sonucu söylemeyecek kimse yada herkesten önce ogrenmeyeceksin defalarca söyledim bunu. İK da çalışanlar sonuçların ne zaman açıklanacağını BİL-Mİ-YOR

adayisci
Aday Memur
25 Mayıs 2021 21:42

Uzun bir süredir sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. Arayıp sormaktan başka da elimizden bir şey gelmiyor. Bu şekilde herkes bir üstüne söylerse belki süreç hızlanır diye düşünerek hiçbir şey yapmamaktansa bir çaba gösteriyoruz ve bu başlık altında da herkes birbirine ne öğrendiyse aktarıyor. Yapılan her yoruma atlayıp moral bozmaya lüzum yok. Haddimizi bilelim.

cucuksogan
Aday Memur
25 Mayıs 2021 22:29

Ne ablası? Nasıl bir üslup bu?? Ağzınızdan hayırlı birşey çıkmayacaksa yazmayın rica ederim. İnsanlar en azından iletişim kurup bekleyişin gerginliğini paylaşmaya çalışıyor burada.

Toplam 678 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi