Editörler : crops35
«22232425262728293031323334

portecine
Aday Memur
27 Ağustos 2021 19:14

abi 1000 km yol gidecek olan var saçmalamayın yarın gel başla derler mi hiç? Hadi dediler diyelim kim başlayabilir makul bir süre tanınır geçen sene arkadaşlarla istişare edilmiş aranıp ne zaman başlayabilirsiniz diye ortak zaman belirlenmiş rahat olun en az 3 gün verilir. Uzakta olanlara, evli olanlara, geçerli mazereti olanlara daha fazla süre tanınır.

27 Ağustos 2021 21:39

beni de gruba alır mısınız?

Savasx
Aday Memur
27 Ağustos 2021 23:15

Valla bende girmek istedjm birine mesaj attım ama almadı gruba. Benimde alorsaniz sevinirim kim yönetici ise

cesxa
Memur
27 Ağustos 2021 23:20

dün sana özelden mesaj atıp link gönderdim ama sen daha özel mesajını bakmamışsın baksan grup linkini görürsün..

Savasx, 3 yıl önce

Valla bende girmek istedjm birine mesaj attım ama almadı gruba. Benimde alorsaniz sevinirim kim yönetici ise

Savasx
Aday Memur
28 Ağustos 2021 00:31

Doğru atmışsınız. Telefondan giriyorum belki ondandır bildirim gelmiyor. Teşekkür ederim.

cesxa
Memur
28 Ağustos 2021 00:34

rica ederim dostum.. başka gruba gelmek isteyen varsa özelden mesaj atabilir.

Savasx, 3 yıl önce

Doğru atmışsınız. Telefondan giriyorum belki ondandır bildirim gelmiyor. Teşekkür ederim.

Eyüp sabir
Aday Memur
28 Ağustos 2021 03:46

+
cesxa, 3 yıl önce

Arkeogolist
Aday Memur
28 Ağustos 2021 08:31

+
cesxa, 3 yıl önce

cesxa
Memur
28 Ağustos 2021 08:47

İkinizede gönderildi.

Cebrailcicek
Aday Memur
29 Ağustos 2021 15:07

Linki banada atarmsn

cesxa, 3 yıl önce

İkinizede gönderildi.

cesxa
Memur
29 Ağustos 2021 15:12

gönderdim özel mesaj kutunu kontrol et.

Cebrailcicek, 3 yıl önce

Linki banada atarmsn

29 Ağustos 2021 20:52

Banada gönderirmisin
cesxa, 3 yıl önce

cesxa
Memur
29 Ağustos 2021 20:54

Ufuk Ayhan, 3 yıl önce
Banada gönderirmisin

arembarem
Aday Memur
29 Ağustos 2021 21:16

Arkadaşlar ne takıntılı kurumtulu saçma sapan seneryolara bürünenler var ya bu kadar sabırsız olmayın ya , 20 gün içinde en geç baslayacağız yani yok Ekim'de yok başlama aralığı bulur da hatta ocağa sarkar da , yok gel yarın başla derlerse ne yapacağız da , yani hakikaten siz kazandığınız kurumun kalitesinden bihabersiniz çok belliki bu adamlar sizin düşündüklerinizi düşünmüyor mu da size yarın gel iş başı yap diyecek inşaata sıvacı mı alıyorlar adamlar yarın gel başla 1 gün süren var dedin Allahınızı severseniz az saçmalamayın lütfen ya . Altı üstü bu ay içinde başlayacağız işe ya . Daha ne uzatıyorsunuz . Yok benim sistemde ABS degerlendirme aşamasında yazıyormuşta neyin değerlendirmesiymişte bizi zaten değerlendirmedilermi falan falan ... Yani gerçekten ordaki yazıların anlamını bilmeyecek kadar ise gerçekten biraz kendinizi sorgulayın arkadaşlar adamlar sisteme veri yüklüyor olabilir yavaş yavaş bu yüzden kapatırlar, hazır metin var orda sistem değerlendirmesi yapılır adamlar dataları bitirince sistem de o pencereyi aktif eder yani bunu neden gül yabani hadisesine çeviriyorsunuz ya altı üstü bu ay başlanacak bitti bu kadar daha uzatmayın lütfen paranoyaka bağlamayın ....

Savasx
Aday Memur
02 Eylül 2021 23:29

Herhangi bir bilgiye ulaşan oldu mu acaba?

Uubay54
Aday Memur
06 Eylül 2021 15:06

Beyler bilgi alan varsa paylaşırsa seviniriz bu atamalar yerler ne zaman belli olur okullar açıldı ev bakılacak vb. Vb. Birde işçi teknisyen ler için lojman imkanı oluyor mu bilgisi olan varsa bbilgilendrishn
Savasx, 3 yıl önce

Herhangi bir bilgiye ulaşan oldu mu acaba?

Savasx
Aday Memur
06 Eylül 2021 15:42

Atamalar belli. Bugün mühendisler aranıyor. Bu hafta herkesi arayabilirler.

Uubay54, 3 yıl önce
Beyler bilgi alan varsa paylaşırsa seviniriz bu atamalar yerler ne zaman belli olur okullar açıldı ev bakılacak vb. Vb. Birde işçi teknisyen ler için lojman imkanı oluyor mu bilgisi olan varsa bbilgilendrishn

portecine
Aday Memur
06 Eylül 2021 17:46

oryantasyon eğitimi için kılık kıyafeti soran oldu mu?

arembarem
Aday Memur
06 Eylül 2021 19:23

Arkadaşlar , wp grubu kurmuşuz neden gelmiyorsunuz ? Bu soruların hepsi var soran arkadaşlar cvbını verir burada yazdığınıza kim cvb verir
portecine, 3 yıl önce

oryantasyon eğitimi için kılık kıyafeti soran oldu mu?

proaktivite
Aday Memur
06 Eylül 2021 19:38

İlla grupta mı olmak gerekiyor bu sorunun cevabını almak için? Kim cevap verir falan derken grup üyeleri hariç bilgi paylaşımı yasak mı biz mi bilmiyoruz komik olmayın ya :D

arembarem, 3 yıl önce
Arkadaşlar , wp grubu kurmuşuz neden gelmiyorsunuz ? Bu soruların hepsi var soran arkadaşlar cvbını verir burada yazdığınıza kim cvb verir
Toplam 678 mesaj
«22232425262728293031323334

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi