Editörler : crops35
27 Mart 2021 22:55

fthbnkr

Bende 8 Nisan da gireceğim mülakata

28 Mart 2021 09:26

rmznguzel
Aday Memur

Herkes toplu bir şekilde içerde kullanacağı kişisel pc lerde önce kişilik testi oluyor 120 test soru yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam yarım veya bir saat süresi vardı. Daha sonra teknik kadrolar tekniker teknisyen vs mülakata iniyorlar kalan ibf mühendis vs bir konu hakkında kendi sunumlarını hazırlıyorlar.

28 Mart 2021 09:31

rmznguzel
Aday Memur

Mülakata daha önce herkesin girişte telefondan rastgele oluşturulan sayı kombinasyonundan seçtiği rakamlar soru havuzundan sorulacak soruların sıra numarası oluyor. Üç kişi var içerde karşılarında masada pc olan yere oturup seçtiğin rakamlara karşılık gelen soruları okuyup aynı zamanda cevaplamanı istiyorlar tabi kamera da var

29 Mart 2021 10:41

ironeyes
Aday Memur

Alımlar neye göre yapılıyor ? Sadece mülakat puanına göre mi yoksa kpss+mülakatmı ?

29 Mart 2021 10:44

arembarem
Aday Memur

Alımlar neye göre yapılıyor ? Sadece mülakat puanına göre mi yoksa kpss+mülakatmı ?

ironeyes, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam kpss ile alakası yok. Sadece mülakat nasılsa ona bakıyorlar . Siz girdiniz mi neresi için sizin ve nasıl gecti
30 Mart 2021 16:57

proaktivite
Aday Memur

mülakatların sonuç tarihine ilişkin kesin bilgi edinebilen var mı acaba ?

01 Nisan 2021 16:38

Kayseri1989
Aday Memur

İstanbul-Tekirdağ - kırkklaleli için girdim

01 Nisan 2021 19:55

Blacksmith00
Aday Memur
01.04.2021 de makine teknisyeni olarak mülakata katıldım. 4,5 senelik mekanik sistemler üzerine deneyimim var. Çözemedim arıza, bakımını yapamadığım cihaz kalmadı. Çalıştığım yerde yeni gelen personele eğitim vermekle sorumlu olmama rağmen mülakatta bakım nedir sorusuna heyecanımdan dolayı cevap veremedim. İşim boru hatlarıyla ilgili olmasına rağmen örnekler veremedim. Şuan kendimi aptal gibi hissettiğim için üye olup bu yorumu yazma ihtiyacı duydum. Heyecan yapmayın arkadaşlar. Rahat olun ve sorulara çok anl yüklemeden cevap verin. . Normalde botaşın bünyesinde çalışmayı fazlasıyla hak ettiğimi düşünüyorum fakat eğer insan kaynakları olsaydım kendimi mülakata gösterdiğim performanstan dolayı işe almazdım. Demek istediğim mümkün olduğunca rahat olabilmeniz ve sorulan soruları kafanızda çok büyütmemeniz. Allah yardımcınız olsun.
03 Nisan 2021 16:34

Uubay54
Aday Memur
BEYLER 8 NİSAN DAN SONRA MULAKTİ OLAN VARMİ SON GUN 8 Mİ
03 Nisan 2021 18:08

Ablead
Aday Memur
BEYLER 8 NİSAN DAN SONRA MULAKTİ OLAN VARMİ SON GUN 8 Mİ
Uubay54, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet son gün 8 nisan

04 Nisan 2021 18:47

Beth harmon
Botaş genelde 2 haftada açıklıyormuş mülakat sonucunu bu seferde öyle olur mu bilemem
07 Nisan 2021 12:52

mr.kuzey
Aday Memur

Botaş mülakatları yarın bitiyormuş.sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan arkadaşlar var mı?

09 Nisan 2021 08:52

hanzel
Daire Başkanı
Ramazana kadar açıklanır bence
09 Nisan 2021 09:26

birbasi
Aday Memur
Ramazana kadar açıklanır bence
hanzel, 1 hafta önce - Alıntıya git

ramazan dediğiniz 5 gün sonra başlıyor ... bu sürede açıklanması imkansız ... emsali yok ...

09 Nisan 2021 16:01

Uubay54
Aday Memur

ramazan dediğiniz 5 gün sonra başlıyor ... bu sürede açıklanması imkansız ... emsali yok ...

birbasi, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bence haftaya cumaya kadar açıklarlar. ...
17 Nisan 2021 22:04

Uubay54
Aday Memur
Bence haftaya cumaya kadar açıklarlar. ...
Uubay54, 1 hafta önce - Alıntıya git
BEYLER HERKESE İİYİ AKSAMLAR BOTAŞ BU CUMADA ACİKLANMADİ BEKLEMEYE DEVAM NASİP KİSMET OLURSA EGER MAASLAR NEDİR TEKNİSYEN İCİN MEVZUATİ OKUDUM . NET BİRSEY BULAMADİM BİLEN VARSA 2021 ZAM ALDİLAR Mİ BRUT NE KADAR İKRAMİYELERİ ANLADİK 4 YARİM İKİ TAM MAAS NE KADAR İKRAMİYESİZ BRUT 7 BİN VARMİDİR? BİLEN VARSA NET KESİN HATTA MART MAASİNİ ALAN Bİ CALİSAN VARSA KESİN BİLGİ OLİR BELKİ BOTASA GİRERİZ NASİP KİSMET
18 Nisan 2021 10:53

hanzel
Daire Başkanı
BEYLER HERKESE İİYİ AKSAMLAR BOTAŞ BU CUMADA ACİKLANMADİ BEKLEMEYE DEVAM NASİP KİSMET OLURSA EGER MAASLAR NEDİR TEKNİSYEN İCİN MEVZUATİ OKUDUM . NET BİRSEY BULAMADİM BİLEN VARSA 2021 ZAM ALDİLAR Mİ BRUT NE KADAR İKRAMİYELERİ ANLADİK 4 YARİM İKİ TAM MAAS NE KADAR İKRAMİYESİZ BRUT 7 BİN VARMİDİR? BİLEN VARSA NET KESİN HATTA MART MAASİNİ ALAN Bİ CALİSAN VARSA KESİN BİLGİ OLİR BELKİ BOTASA GİRERİZ NASİP KİSMET
Uubay54, Dün - Alıntıya git
Teknisyen için ortalama yıllık 6000-7000 lira civarı bir maaş alırsın. Çünkü ikramiyeler ve vergi dilimlerinden dolayı hiç kimse aylık net şu maaşı alırsın diye bi rakam söyleyemez
Toplam 97 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?