Editörler : swat3410
09 Şubat 2021 17:20

Sicilli memurların 2.şarka gitmesi

Arkadaşlar yeni memurlara şark gelmemesi konusunda bilgi sahibi olan var mı? Egm nin amacı ne bi açıklama yapacaklar mi?

Alican353535
Aday Memur
09 Şubat 2021 17:27

Bu konuyu bende merak ediyorum geçen sene ibkası kabul edilenler bu sene tercih bile yapmayacaklar nedir bunun altında yatan sonu yönetmelik değişikliği gibi mi duruyor bilgisi olan lütfen yazabilir mi

kendihalinde13
Aday Memur
09 Şubat 2021 18:30

Tercih dışı istanbul hayırlı olsun
Alican353535, 3 yıl önce

Bu konuyu bende merak ediyorum geçen sene ibkası kabul edilenler bu sene tercih bile yapmayacaklar nedir bunun altında yatan sonu yönetmelik değişikliği gibi mi duruyor bilgisi olan lütfen yazabilir mi

Alican353535
Aday Memur
09 Şubat 2021 18:40

eywallah bilgi için

kendihalinde13, 3 yıl önce
Tercih dışı istanbul hayırlı olsun

cihangir3434
Aday Memur
09 Şubat 2021 18:56

Bölge sistemi hazırlığı diyorlar

EserBozkurt
Yasaklı
09 Şubat 2021 19:18

Evet personel daire başkanlığında arkadaş var büyük bir şok daha geçirtecekler personele dedi bu bir gecede ipkası bozulup hadi yallah dedikleri personellere yaptıkları gibi. Kaçıncı ipka olursa olsun hizmet yılını tamamlayan branşlara göre yılı gelen. Postalanacak. Hazırlığınızı şimdiden yapın derim arkadaşlar Allah yardımcımız olsun.

Alican353535
Aday Memur
09 Şubat 2021 19:19

Bİrde batıdaki rotasyonu bir türlü yapamadıkları için emekli etme politikası olduğunu söyleyen çok zira hemen hemen 2. şarkı gelen herkes emekliliği haketmiş durumda

cihangir3434, 3 yıl önce

srcnomr51
Memur
09 Şubat 2021 19:22

inşallah bu dediğini İstanbul için şark isteyene yaparlar çukur gibi düştük çıkamıyoruz
EserBozkurt, 3 yıl önce

Evet personel daire başkanlığında arkadaş var büyük bir şok daha geçirtecekler personele dedi bu bir gecede ipkası bozulup hadi yallah dedikleri personellere yaptıkları gibi. Kaçıncı ipka olursa olsun hizmet yılını tamamlayan branşlara göre yılı gelen. Postalanacak. Hazırlığınızı şimdiden yapın derim arkadaşlar Allah yardımcımız olsun.

Alican353535
Aday Memur
09 Şubat 2021 19:31

bölge muhabbeti ile ilgili bilginiz var mı?

EserBozkurt, 3 yıl önce

EserBozkurt
Yasaklı
09 Şubat 2021 20:22

Bölge muhabbeti de dahil bu çalışmaya .

Ümit Öztürkmen
Aday Memur
09 Şubat 2021 20:33

EGM ne yapmak istediğini açıklasa, bizde ona göre gardımızı alırdık. Ama nerdeee...

antireis
Kapalı
09 Şubat 2021 20:35

Bende kesinlikle ipkalarin kabul edilemeyeceğini düşünüyorum, hazırlık gelen tüm personel gidecek gibi görünüyor

mahmut6691
Memur
11 Şubat 2021 18:43

Ipkasi kabul olmayan emekliliğini isterse 2 yıldır atamaya tabii olup ipka vererek kalan memurlar şarka gitmesi için yeni bir atama planlaması yapılır mı?

Pmcan
Memur
11 Şubat 2021 19:00

Bölge felan yok kardeşim,Yaşı gelenleri emekli etmek amaç budur.çoğu gitmeyip emekli olacaktır zaten
cihangir3434, 3 yıl önce

mahmut6691
Memur
11 Şubat 2021 19:04

Emekli olan sayısı fazla olursa doğuya gidecek açığı da geçen yıl ipkali olan personelden karşılamak için yeni bir atama planlanabilir tablosu çıkıyor
Pmcan, 3 yıl önce
Bölge felan yok kardeşim,Yaşı gelenleri emekli etmek amaç budur.çoğu gitmeyip emekli olacaktır zaten

Pmcan
Memur
11 Şubat 2021 19:05

Aynen öyle kardeşim...
mahmut6691, 3 yıl önce
Emekli olan sayısı fazla olursa doğuya gidecek açığı da geçen yıl ipkali olan personelden karşılamak için yeni bir atama planlanabilir tablosu çıkıyor

tarhanatör
Aday Memur
11 Şubat 2021 20:44

Kimse kolay kolay kimse emekli olmaz, belki toplam sayının %20 si emekli olabilir, bekar ihtiyarlar ile dolacak şark illeri.

mahmut6691
Memur
11 Şubat 2021 20:49

Bizim şubede olanlar ipka vermeyi düşünüyor kabul olursa burda devam ederim olmazsa gittiğim yerde gider emekliliği ister çıkar gelirim diyorlar sonuçta o yaşta ki adamın bi kurulu düzeni var
tarhanatör, 3 yıl önce
Kimse kolay kolay kimse emekli olmaz, belki toplam sayının %20 si emekli olabilir, bekar ihtiyarlar ile dolacak şark illeri.

Hasankeyf38
Genel Müdür
11 Şubat 2021 21:26

30 bin kişinin 25 bene amakle olsa bile 5 bin doğudakileri değiştirmek için yetiyor. 39 binin tamamının emekli olacağını düşünmüyorum.

mahmut6691, 3 yıl önce

Majezik5133
Memur
11 Şubat 2021 21:36

Valla doğudan batıya gidecek olan personel e biraz da yer açılsın bence. İkinci doğumu bitiriyorum ve orta halli iç Anadolu illerini isticem. Buralara gitmek bizim de hakkımız diye düşünüyorum. Muğla Antalya aydını istemiyorum. Niğde Aksaray Konya illerini isticem. Özellikle bazı bati illerinin kadrosu çok şişmiş. Doğudan kimseyi kabul etmiyor.

EjderY.
Aday Memur
11 Şubat 2021 22:01

Bu konuda çok doğru söylüyorsun, kimsenin düzeni bozulmasın ama 20 yıl önce 2 yıl şarkta kalıp memleketine veya yakın bir ile dönen 20 yıl boyunca aynı şubede çalışan sicilli memurlar var. Çeşitli sebeplerle birçok il gezmiş personelin günahı ne? Ege bölgesinde birçok ilin kadrosu bu şekilde şişmiş durumda. Kancayı güzel yere atan yapışıp kalıyor. Hiç kimse düzeni bozulsun istemiyor ama bizim işimizin cilvesi rotasyondur.

Majezik5133, 3 yıl önce
Valla doğudan batıya gidecek olan personel e biraz da yer açılsın bence. İkinci doğumu bitiriyorum ve orta halli iç Anadolu illerini isticem. Buralara gitmek bizim de hakkımız diye düşünüyorum. Muğla Antalya aydını istemiyorum. Niğde Aksaray Konya illerini isticem. Özellikle bazı bati illerinin kadrosu çok şişmiş. Doğudan kimseyi kabul etmiyor.
Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi