Editörler : Kubil ay
27 Şubat 2021 11:42

Hasankeyf38
Daire Başkanı
Tayin çıkar ardına 3600 ek gösterge gelir. Emekli olunca maaşımız azalıyor diyordunuz alın size 3600 derler. Zorunlu emekliliğe kapı açarlar. Emekli olan gider kalan doğuya gider. İlişikleri hemen kesin şeklinde bir talimat daha gelir.
mustafakoçak, 2 ay önce - Alıntıya git

.... ilişkileri hemen kesin..... derken... neyle ilişki anlaşılmadı.

27 Şubat 2021 12:22

Majezik5133
Aday Memur

.... ilişkileri hemen kesin..... derken... neyle ilişki anlaşılmadı.

Hasankeyf38, 2 ay önce - Alıntıya git
İlişki değil hocam. İlişik yazmış adam. Tayinin çıkınca ilişik kesiyorsun ya hani çalıştığın yerden..
27 Şubat 2021 12:43

Hasankeyf38
Daire Başkanı
İlişki değil hocam. İlişik yazmış adam. Tayinin çıkınca ilişik kesiyorsun ya hani çalıştığın yerden..
Majezik5133, 2 ay önce - Alıntıya git

pardon, evet öyle yazmış. anladım şimdi.

27 Şubat 2021 15:54

wernernet
Aday Memur
Tayin çıkar ardına 3600 ek gösterge gelir. Emekli olunca maaşımız azalıyor diyordunuz alın size 3600 derler. Zorunlu emekliliğe kapı açarlar. Emekli olan gider kalan doğuya gider. İlişikleri hemen kesin şeklinde bir talimat daha gelir.
mustafakoçak, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne 3600 mü verecekler... Buna inanıyormusun gerçekten...

27 Şubat 2021 15:57

mustafakoçak
Genel Müdür

Ne 3600 mü verecekler... Buna inanıyormusun gerçekten...

wernernet, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu yapılan çalışma buna işaret ediyor. Kulislerde de böyle söyleniyor. Seçim yaklaşıyor. Ben verileceğine inanmıyorum ama ankaradan gelen söylentiler bu yönde.
27 Şubat 2021 16:29

fredy33
Şube Müdürü

Sicilli memurlar genelde batıda.batidan kastm istanbul harici.yani bu sene istanbul fazla personel almayabilir.bununda terchlerde dogudaki personelin gecen yillara gore daha sansli olacagini dusunuyorum

27 Şubat 2021 18:14

Anakondamostafa
Aday Memur

Sicilli memurlar genelde batıda.batidan kastm istanbul harici.yani bu sene istanbul fazla personel almayabilir.bununda terchlerde dogudaki personelin gecen yillara gore daha sansli olacagini dusunuyorum

fredy33, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynen çok mantıklı isabetli yorum

17 Mart 2021 14:52

EjderY.
Aday Memur
Valla kimse kusura bakmasın tüm batı kadroları şişmiş. Biraz boşalması lazım. Ben 3 yıl olan bi yerde ilk şarkımı 4 yıl olan bi yerde de ikinci şarkımı yapıyorum şimdi. Tercih yapacağız şimdi. İllere bakıyoruz. Neymiş şuranın kadrosu doluymuş. Şurası torpil yeri ymiş burası gelmezmiş. Memleketini yazma eski çalıştığın yeri yazma derken derken il kalmıyor. Biz doğudan nere gidecez acaba. Normal biri gidemiyor kayseriye muğlaya samsuna. Adam annesinin kanser raporunu sundu gene gidemedi. Yer açılması lazım yer ben onu bilirim..
Majezik5133, 2 ay önce - Alıntıya git

gerçekten çok haklısın, izmir hatay polis merkezinde bir dayımız var 25 yıldır izmirde ve aynı bölgede. Meslek hayatı boyunca 6-7 yer dolaşmış adamın ne günahı var. Şimdi adalet mi bu? Bu tarz personel içinde rotasyon olması lazım, sirkülasyon şart, ege bölgesi şişmiş durumda gerçekten. Birçok kişi ege de çalışmak istiyor. Ege bölgesi kimsenin tapulu malı değil.

Toplam 68 mesaj