Editörler : crops35
13 Şubat 2021 18:58   

İçişleri Bakanlığı personel alımı
Çağır hizm diğer bölümünden başvurdum mülakata kaldım çok iyi çalışmak istiyorum kaynak önerir misiniz birde nelere çalışmamı önerirsiniz acaba
13 Şubat 2021 19:12

Kübra cvk
Aday Memur

Mülakat girecek olanlar acıklandı mı acababana bildiri gelmedi henüz

13 Şubat 2021 22:51

Slavokyalı
Aday Memur

Mülakat girecek olanlar acıklandı mı acababana bildiri gelmedi henüz

Kübra cvk, 2 ay önce - Alıntıya git
Açıklandı içişleri bakanlığının sitesinden bakabilirsnz
14 Şubat 2021 09:30

Kübra cvk
Aday Memur
Açıklandı içişleri bakanlığının sitesinden bakabilirsnz
Slavokyalı, 2 ay önce - Alıntıya git

İlk listede isim var ama belge incelemesi yapılacak diye msj geldi sonra mülakat yer zaman hiçbir bilgi yok

14 Şubat 2021 11:58

Slavokyalı
Aday Memur

İlk listede isim var ama belge incelemesi yapılacak diye msj geldi sonra mülakat yer zaman hiçbir bilgi yok

Kübra cvk, 2 ay önce - Alıntıya git
O 5 martta belli olacak mülakata kim hangi tarihte nerde girecek bana da msj ve mail geldi eğer belgelerinizde eksiklik olsaydı olumsuz mail gelirdi yani mesajda öyle yazıyordu 5 martı bekleyin siz hangi şehire başvurdunuz
14 Şubat 2021 13:39

yezorlu
Aday Memur

Arkadaslar geri bildirim yapilmamasi kabul oldugumuz anlamina gelmiyor ki,

Sayın Aday;

2021 yılı İçişleri Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel Alımına ilişkin başvuruda bulunduğunuz pozisyon için ilan edilen pozisyon sayısının 5 katı arasına girmiş bulunmaktasınız.

08-12/02/2021 tarihleri arasında başvuru belgeleriniz incelenecek olup, şartları taşımanız durumunda sözlü sınava katılmaya hak kazanacaksınız. Bakanlığımız internet sitesindeki duyuruları lütfen takip ediniz.

Sahsen benim anladigim 8-12 subat arasi nihai liste aciklanak seklinde yorumladim lakin dusuncemin dogru olmadigi bu gune kadar internet sitesinde aciklama olmasindan mutevellit yanildigim ortada lakin benim beyanimda yanlis bilgi var o zamanda sizin soylediginiz husus gerceklesmeli onaylanmadigi mesajinin bana gelmis olmasi gerekli oda olmadi. Bu alimlar her zaman boyle hic bir zaman bir duzeni olmadi saglikli bir sekilde yurumedi bu isler hep bi muallak hep bi sorular hep bi arayis.

14 Şubat 2021 17:34

Göksu9
Aday Memur
O 5 martta belli olacak mülakata kim hangi tarihte nerde girecek bana da msj ve mail geldi eğer belgelerinizde eksiklik olsaydı olumsuz mail gelirdi yani mesajda öyle yazıyordu 5 martı bekleyin siz hangi şehire başvurdunuz
5 mart nerede yazıyor
14 Şubat 2021 21:18

Sinemasl
Aday Memur

Mülakatta ne sorarlar sizce?

15 Şubat 2021 00:30

Slavokyalı
Aday Memur
5 mart nerede yazıyor
Göksu9, 2 ay önce - Alıntıya git
https://www.icisleri.gov.tr/kurumlar/icisleri.gov.tr/personel-genel-mud/2021_4b/2021_4b.pdf
15 Şubat 2021 00:34

Slavokyalı
Aday Memur

Arkadaslar geri bildirim yapilmamasi kabul oldugumuz anlamina gelmiyor ki,

Sayın Aday;

2021 yılı İçişleri Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel Alımına ilişkin başvuruda bulunduğunuz pozisyon için ilan edilen pozisyon sayısının 5 katı arasına girmiş bulunmaktasınız.

08-12/02/2021 tarihleri arasında başvuru belgeleriniz incelenecek olup, şartları taşımanız durumunda sözlü sınava katılmaya hak kazanacaksınız. Bakanlığımız internet sitesindeki duyuruları lütfen takip ediniz.

Sahsen benim anladigim 8-12 subat arasi nihai liste aciklanak seklinde yorumladim lakin dusuncemin dogru olmadigi bu gune kadar internet sitesinde aciklama olmasindan mutevellit yanildigim ortada lakin benim beyanimda yanlis bilgi var o zamanda sizin soylediginiz husus gerceklesmeli onaylanmadigi mesajinin bana gelmis olmasi gerekli oda olmadi. Bu alimlar her zaman boyle hic bir zaman bir duzeni olmadi saglikli bir sekilde yurumedi bu isler hep bi muallak hep bi sorular hep bi arayis.

yezorlu, 2 ay önce - Alıntıya git
Listede isminiz varsa kabul edilmişsinizdir zaten eksik yada yanlş belgesi olablara geri dönüş yapılmıştır illa k..ha listede isim yoksa zaten olumsuz demektie ama süreçlerin eksik yürüdüğü konusunda haklısınz
15 Şubat 2021 00:49

Göksu9
Aday Memur
5 mart nerede yazıyor
Göksu9, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler.
15 Şubat 2021 00:51

Göksu9
Aday Memur
https://www.icisleri.gov.tr/kurumlar/icisleri.gov.tr/personel-genel-mud/2021_4b/2021_4b.pdf
Teşekkürler.
05 Mart 2021 13:51

Sinemasl
Aday Memur

5 mart oldu hala ses yok çıldırıcam ya

05 Mart 2021 17:23

Göksu9
Aday Memur

5 mart oldu hala ses yok çıldırıcam ya

Sinemasl, 1 ay önce - Alıntıya git
Açıklanmış
05 Mart 2021 18:25

Sinemasl
Aday Memur
Açıklanmış
Göksu9, 1 ay önce - Alıntıya git

Gördüm 29 martmış benim ki sizinki?

05 Mart 2021 18:32

Göksu9
Aday Memur

Gördüm 29 martmış benim ki sizinki?

24 Mart
06 Mart 2021 00:32

Sinemasl
Aday Memur
24 Mart
Göksu9, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok soru sordum sanırım ama mülakatta nelere çalışmalıyız acaba biliyor musunuz?

06 Mart 2021 10:14

Slavokyalı
Aday Memur

Çok soru sordum sanırım ama mülakatta nelere çalışmalıyız acaba biliyor musunuz?

Bu konuda benim de net bi bilgim yok ama inşallah hakkı olan girer nerdeyse mülakata gitmemeyi bile düşünüyorum torpilim yok neye çalışacağımı bilmiyorum ve sadece 1 kişi alınacak başvurduğm kadroya..umutsuzluğun zirvesindeyim
06 Mart 2021 19:33

Sinemasl
Aday Memur
Bu konuda benim de net bi bilgim yok ama inşallah hakkı olan girer nerdeyse mülakata gitmemeyi bile düşünüyorum torpilim yok neye çalışacağımı bilmiyorum ve sadece 1 kişi alınacak başvurduğm kadroya..umutsuzluğun zirvesindeyim
Slavokyalı, 1 ay önce - Alıntıya git

Umutsuzluğa kapılmayın zaten o zaman baştan kaybedersiniz inanın bende neye çalışıcağımı bilmiyorum ve benimde torpilim yok ama çabalayacağız. Bence mülakata mutlaka gidin

06 Mart 2021 21:27

Kübra cvk
Aday Memur

23 mart İstanbul Edirne için

08 Mart 2021 01:11

Göksu9
Aday Memur

Bende ilk defa mülakata gireceğim ne sorarlar bilemiyorum ama mülakattan sonra yazarım neler sorduklarını.
Toplam 24 mesaj