Editörler : Mehmet Balci
07 Mayıs 2021 16:29

mortos
Aday Memur

En azından olumsuz olanlara mail atsalardı keşke, boşu boşuna aranmayı beklemeyelim, ki aramaların ne kadar süre boyunca süreceği de muamma

09 Mayıs 2021 07:22

assen2019
Aday Memur

Merhabalar, bana birebir mülakat sonucumun olumlu olduğu söylendi ve bayramdan sonrası için bir mülakat tarihi verildi. Fakat mülakat davet mailinde mülakatın başvurduğum departman yöneticisiyle değil insan kaynakları yöneticisiyle olduğu yazıyor. Bir de Turkcell Kariyer sitesinde mülakat sürecine tıkladığımda İK mülakatı aşamasında seni bekliyoruz yazıyor. Aynı durumda olan biri var mı acaba? Size gelen departman mülakatı davetinde görüşmenin kiminle olacağı yazıyor mu?

09 Mayıs 2021 17:07

mortos
Aday Memur

Merhabalar, bana birebir mülakat sonucumun olumlu olduğu söylendi ve bayramdan sonrası için bir mülakat tarihi verildi. Fakat mülakat davet mailinde mülakatın başvurduğum departman yöneticisiyle değil insan kaynakları yöneticisiyle olduğu yazıyor. Bir de Turkcell Kariyer sitesinde mülakat sürecine tıkladığımda İK mülakatı aşamasında seni bekliyoruz yazıyor. Aynı durumda olan biri var mı acaba? Size gelen departman mülakatı davetinde görüşmenin kiminle olacağı yazıyor mu?

assen2019, 2 gün önce - Alıntıya git

Ne zaman arandınız acaba?

09 Mayıs 2021 17:10

mortos
Aday Memur

ve hangi departman için başvuru yapmıştınız?

09 Mayıs 2021 19:31

kodcumülayim
Aday Memur

Bende de aynı şekilde gözüküyor. Kariyer portalında İK görüşmesi olarak yazıyor ve mailde sadece İK uzmanlarından birininin ismi yazmakta. Bilmiyorum neden böyle.

Bu arada görüşme çok geç benim. Mayısın sonuna doğru. Bu görüşmeden sonra yine 2-3 hafta beklersek ki büyük olasılıkla bekleriz baya geç olacak. 2019 2018 deki gncytnk konularına baktım temmuzun 10'unda da falan anca insanlar iş teklifi almış. Umarım bu sene öyle olmaz.

Bu arada merak edenler için, ben cuma arandım cumarteside arama yapmışlar. IT departmanındanım.

09 Mayıs 2021 20:34

assen2019
Aday Memur

ve hangi departman için başvuru yapmıştınız?

mortos, 2 gün önce - Alıntıya git

Merhaba, cuma günü arandım. It departmanına başvurdum.

09 Mayıs 2021 21:17

assen2019
Aday Memur

Bende de aynı şekilde gözüküyor. Kariyer portalında İK görüşmesi olarak yazıyor ve mailde sadece İK uzmanlarından birininin ismi yazmakta. Bilmiyorum neden böyle.

Bu arada görüşme çok geç benim. Mayısın sonuna doğru. Bu görüşmeden sonra yine 2-3 hafta beklersek ki büyük olasılıkla bekleriz baya geç olacak. 2019 2018 deki gncytnk konularına baktım temmuzun 10'unda da falan anca insanlar iş teklifi almış. Umarım bu sene öyle olmaz.

Bu arada merak edenler için, ben cuma arandım cumarteside arama yapmışlar. IT departmanındanım.

kodcumülayim, 2 gün önce - Alıntıya git

Merhaba, işe eylül ayında başlanılacağı söylenmişti diye hatırlıyorum bu nedenle maalesef en erken haziran sonu gibi teklif gelebileceğini düşünüyorum.

Kariyer portalında mülakatta hem insan kaynakları uzmanıyla hem de ik yöneticisiyle görüşeceğim yazdığı içim kafam karıştı açıkcası. Mülakatın detaylarını öğrenmek için mail attım.

Size de başarılar diliyorum şimdiden.

10 Mayıs 2021 14:13

mortos
Aday Memur

Bugün itibarıyla Service Operation Center için arandım. 3 slayttan oluşan bir sunum yapmamız istenmiş; sunum ne hakkında olacak bilgisi olan var mı?

10 Mayıs 2021 15:05

avbc
Aday Memur

Merhaba, hukuk departmanında direktör görüşmesi daveti alan var mı acaba? Ben bugün arandım

10 Mayıs 2021 15:06

avbc
Aday Memur

Bu arada telgramda gençyetenek 2021 grubuna katılabilirsiniz oradan da bilgi paylaşımı oluyor

10 Mayıs 2021 16:14

mortos
Aday Memur

Bu arada telgramda gençyetenek 2021 grubuna katılabilirsiniz oradan da bilgi paylaşımı oluyor

avbc, Dün - Alıntıya git

telegram linkini buradan veya özelden paylaşabilirseniz çok sevinirim.

10 Mayıs 2021 16:39

solakbasketci13

telegram linkini buradan veya özelden paylaşabilirseniz çok sevinirim.

mortos, Dün - Alıntıya git

Bana da gönderir mısınız?

10 Mayıs 2021 16:44

nerolic

haberlesme mühendislik departmani için aranan var mı ? ve telegram grubunu nerden buldunuz acaba

10 Mayıs 2021 19:12

mortos
Aday Memur

haberlesme mühendislik departmani için aranan var mı ? ve telegram grubunu nerden buldunuz acaba

nerolic, Dün - Alıntıya git

ben haberleşme teknolojileri istemiştim, bugün aradılar. ama sanırım farklı haberleşme departmanları olabilir, benimki service operation. IT için aranan arkadaşlar hangi departman ismi altında arandılar?

10 Mayıs 2021 22:48

e.arslan54
Aday Memur

Arkadaşlar finans departmanı için aranan var mı acaba?

Toplam 155 mesaj