Editörler : Kubil ay
«891011121314151617181920
13 Nisan 2021 15:13

PolisEmre0934
Daire Başkanı
Sağol kardeşim. Beni de eve tiktilar. Çocuklar ne yiyecek diye soran yok valla devrem. Allah sonumuzu hayretsin. Komisyondanda hala ses yok. Çıldıracağım valla
Adcet, 5 gün önce - Alıntıya git
Ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz bunun yanında yaşadığımız haksızlık ve hukuksuzluk karşısında çaresiz şekilde bekliyoruz. Artık bitsin bu hüsrann
13 Nisan 2021 15:54

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü
Herkese Hayırlı Ramazanlar. Eşim de koronaya yakalandı. Dualarınıza talibim.
Adcet, 5 gün önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun kardeşim
14 Nisan 2021 14:31

kılbil
Aday Memur

Sayfa gerilerde kalmış.

Herkese bol iadeli günler.

677.incelemeye devamm.

Arkadaşlar bugün ohal komisyonu nu aradim.

Ne sorduysam bilgi veremeyiz dediler.

Kac dosya kaldi dedim. Bilgi vermemiz yasak Allah yardımcınız olsun dedi.

Bi haber dolaşıyor Beraat ve takipsizlik alanlar için toplu iade yapılacağına dair Çalışma mi var dedim. Öyle bi konu yok dedi.

Ne soylediysem yok dedi ya la adamm

14 Nisan 2021 15:25

Bendemi birütüssss
Aday Memur

Yine bir sürü kişi ihraç olmuş aktif çalışan da var kodu scd olanlar özellikle ağırlıkta Bulunduğum ilçede küçük iki kişi duydum aktif çalışırken ihraç Galiba ihraç edip araştırma merkezine gitsinler diye yapıyorlar şunuda anladım ki bunlarda Allah korkusu yok imanın eseri yok Allah ilaç olanların yardımcısı olsun diğer kurumlar 3. 4 kriterle iade olurken Polis asker en ufak şeyde ihraç Bunlara 15 yıldır destek veren siyasilerin de fetönünde de Allah belasını versin Bunca insanın ahına girdiler hem feto hem buna destek veren siyasiler 701 KHK inceleme devam

15 Nisan 2021 11:33

kılbil
Aday Memur

Gunaydin .bol iadeli bir gün olsun.

Ramazan mübarek gun Allah sikintimizdan bizi kurtarsın

677 devamm

15 Nisan 2021 11:41

PolisEmre0934
Daire Başkanı

Yine bir sürü kişi ihraç olmuş aktif çalışan da var kodu scd olanlar özellikle ağırlıkta Bulunduğum ilçede küçük iki kişi duydum aktif çalışırken ihraç Galiba ihraç edip araştırma merkezine gitsinler diye yapıyorlar şunuda anladım ki bunlarda Allah korkusu yok imanın eseri yok Allah ilaç olanların yardımcısı olsun diğer kurumlar 3. 4 kriterle iade olurken Polis asker en ufak şeyde ihraç Bunlara 15 yıldır destek veren siyasilerin de fetönünde de Allah belasını versin Bunca insanın ahına girdiler hem feto hem buna destek veren siyasiler 701 KHK inceleme devam

Bendemi birütüssss, 4 gün önce - Alıntıya git
Bu araştırma merkezi cart curt hepsi hikaye . Bakın göreceksiniz bu araştırma merkezi dedikleri olay uzun soluklu bir şey olmayacak.Mahkemeler teker teker bozacak bu kararları. Çünkü mantıklı düşününce araştırma merkezi hak mahrumiyetine yol açıyor. Hem maaş hem statü olarak.. saçmalık hem.. beni ihraç etmişsin onca süzgeçten geçirmişsin tek bir şey bulamamışsın iade ediyorsun kurum değiştiriyorsun.. ulan ihraç olup iade olan kişiler aktif çalışıp hiç açığa alınmamış ihraç olmamış kişilerden daha temiz değilse ben bişi bilmiyorum
16 Nisan 2021 11:03

kılbil
Aday Memur

Devreler gunaydin.

Haftanin bu son günü ramazanın ilk cuma günü. ALLAH yüzümüze baksada kabul kararini ekranda görse. Ne sinavmis .Bitmedi yaf..

Bu araştırma merkezi hikayesi falan hiç biri umrumda değil.Adam terörist damgasini benden alsin da ..paramı da ödesin ben kendime is kurarım.Küstümmm.Amk

16 Nisan 2021 11:22

PolisEmre0934
Daire Başkanı

Devreler gunaydin.

Haftanin bu son günü ramazanın ilk cuma günü. ALLAH yüzümüze baksada kabul kararini ekranda görse. Ne sinavmis .Bitmedi yaf..

Bu araştırma merkezi hikayesi falan hiç biri umrumda değil.Adam terörist damgasini benden alsin da ..paramı da ödesin ben kendime is kurarım.Küstümmm.Amk

kılbil, 2 gün önce - Alıntıya git
Devrem seninki küstüm oynamıyorum gibi oldu:) hayırlı cumalar cümleten İnşallah bugün ekranlarımızda kabul kararını görürüz
16 Nisan 2021 11:32

se2424
Daire Başkanı
Bu araştırma merkezi cart curt hepsi hikaye . Bakın göreceksiniz bu araştırma merkezi dedikleri olay uzun soluklu bir şey olmayacak.Mahkemeler teker teker bozacak bu kararları. Çünkü mantıklı düşününce araştırma merkezi hak mahrumiyetine yol açıyor. Hem maaş hem statü olarak.. saçmalık hem.. beni ihraç etmişsin onca süzgeçten geçirmişsin tek bir şey bulamamışsın iade ediyorsun kurum değiştiriyorsun.. ulan ihraç olup iade olan kişiler aktif çalışıp hiç açığa alınmamış ihraç olmamış kişilerden daha temiz değilse ben bişi bilmiyorum
PolisEmre0934, 3 gün önce - Alıntıya git
Evet herkes pis birtek sen temizsin milletin ocağına ateş düşmüş konuştuğun laflara bak
16 Nisan 2021 11:35

caner0734
Aday Memur

679 incelemeye devam.adli sorş açıldı ama ifade alınmadı.istanbul kadrosuyum. ne yalan söyleyeyim benim de giderek umudum azalıyor. öbür dünyaya kaldı diyorum ben hep... orda kesin alırım. şu mübarek günde akılma kötü şeyler getirmek moralimi bozmak istemiyoum. zaten covide yakalandım. canım burnumda. varsın dünya onların olsun. hepimizin ki onur şeref meselesi. sona kalan dona kalır derler böyle olmaz inş diyordum ama okuduklarıma bakılırsa gidişat bu yönde. bu arada ne olur ne olmaz antalya da idare mahkemesini yürütebilecek tavsiye ettiğiniz avukat var mı arkadaşlar. red gelirse şayet hazırlıklı olalım. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.Kimsenin yüzünü yere eğdirmesin.Sağlıcakla kalın.Avukat ismi verebilecek olan varsa sevinirim.

16 Nisan 2021 19:47

ÖzelHarekat_61
Şube Müdürü
Yine bir cuma daha geçti giden ömürden gidiyor sebep olanların hakkımıza girenlerin Allah bin belasını versin
17 Nisan 2021 09:38

sedpar
Aday Memur
Yine bir cuma daha geçti giden ömürden gidiyor sebep olanların hakkımıza girenlerin Allah bin belasını versin
ÖzelHarekat_61, 2 gün önce - Alıntıya git

amin

17 Nisan 2021 14:13

PolisEmre0934
Daire Başkanı
Evet herkes pis birtek sen temizsin milletin ocağına ateş düşmüş konuştuğun laflara bak
se2424, 2 gün önce - Alıntıya git
Ne Diyon la sen değişik!kaybol git yazdığım yazıda ne var benim. Cevap verme uza
18 Nisan 2021 00:11

uzmanmehme
Aday Memur

Kodlamaların ne anlama geldiğini buradan öğrenebilirsiniz.

https://kadimhukuk.com.tr/makale/375-sayili-khk-kamu-gorevinden-cikarma-gecici-35-madde/

Toplam 394 mesaj
«891011121314151617181920

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?