Editörler : muhtesem32
16 Şubat 2021 13:36   

Sizce geçmiş dönemdeki dersleri mi almak yoksa ileri dönem dersleri mi almak doğru ?

Mesela atıyorum 4. dönem dersleri dururken 8. dönem dersleri mi almak doğru olur yoksa eskiden kalan dersleri eritmek mi ? Alttan ders varken üstten ders alamazsın gibi şeyler söylemeyin arkadaşlar sadece bu soruma nedenleriyle cevap verirseniz sevinirim.

16 Şubat 2021 14:38

Fatih869
Aday Memur

alttan dersin varsa niye üstten alacaksın?

16 Şubat 2021 16:53

Baturgan06
Aday Memur

bahar dönemi sınavlarının online olacağını varsayarak hangi dönemde daha cok zor dersiniz varsa o dönemi almanız mantıklı olur .

17 Şubat 2021 08:44

emissario
Genel Müdür

bahar dönemi sınavlarının online olacağını varsayarak hangi dönemde daha cok zor dersiniz varsa o dönemi almanız mantıklı olur .

Baturgan06, 2 ay önce - Alıntıya git

Bravo işte aradığım cevaplardan biri buydu. Aynen de öyle yaptım teşekkür ederim.

17 Şubat 2021 14:54

Ruili
Memur

Baturgan06, 2 ay önce - Alıntıya git

Bahar döneminde vize sınavlarının online olacagi kanaatindeyim fakat finaller için bir şey diyemiyorum. Bu arada arkadaş hakli vize bile online olsa zorlandığını dersleri almak mantıklı.

17 Şubat 2021 16:40

Baturgan06
Aday Memur

Bravo işte aradığım cevaplardan biri buydu. Aynen de öyle yaptım teşekkür ederim.

emissario, 2 ay önce - Alıntıya git

rica ederim , başarılar dilerim.

17 Şubat 2021 18:46

Fatih869
Aday Memur

emissario, 2 ay önce - Alıntıya git

online olmadığında ders veremeyeceksen daha çok öyle cevap ararsın

18 Şubat 2021 09:05

emissario
Genel Müdür

online olmadığında ders veremeyeceksen daha çok öyle cevap ararsın

Fatih869, 2 ay önce - Alıntıya git

Online olmadığında da çok ders verdim merak etme sen.

06 Nisan 2021 21:19

Memuratama
Aday Memur

Bahar döneminde vize sınavlarının online olacagi kanaatindeyim fakat finaller için bir şey diyemiyorum. Bu arada arkadaş hakli vize bile online olsa zorlandığını dersleri almak mantıklı.

Ruili, 2 ay önce - Alıntıya git
Üstten ders alınca tarih olarak hangi tarihte giriyoruz üstten olan derslerin sınavlarına ?
07 Nisan 2021 15:30

Ruili
Memur
Üstten ders alınca tarih olarak hangi tarihte giriyoruz üstten olan derslerin sınavlarına ?
Memuratama, 6 gün önce - Alıntıya git

Aösden bakabilirsin. Mesela ben 4.yarıyıldan 3 ders aldım o sınavlara 17-18-19 Nisan tarihleri aralığında gireceğim. 2.yarıyıl (yani bu dönem ki derslerime) 10-11-12 Nisan tarihleri arasından gireceğim. Linki aşağıya bırakıyorum oradan bak.

http://aosogrenci.anadolu.edu.tr/

Toplam 9 mesaj