Editörler : Mehmet Balci
«3456789101112131415
29 Nisan 2021 14:50

Memuuurrr
Aday Memur
Madem pismansiniz doğru yoldasınız tekrar universite sınavına girin doğru tercih yapın ve tekrar üniversite okuyun
29 Nisan 2021 15:21

Rüstem iibf
Aday Memur

İİBF okuyun arkadaşlar ataması kolay.

29 Nisan 2021 17:25

regenerated
Aday Memur

İşletme var zaten maliye diploması da yolda. Yemişim mühendisliği soğuttular.

30 Nisan 2021 08:58

Kamilc1
Memur
Mühendisler KPSS'de bir sınava girerken öğretmenler 3 tane sınava giriyor ki alan sınavı diye bir bela var 1-2 öğretmen branşı dışında çoğunun atamaları çok az yani mühendislik daha iyiii
01 Mayıs 2021 19:40

84afatsum
Aday Memur

A101,bimden verir gibi diploma veriyorlar, şuan mühendislik tamamlama çıkmış birde 2 hafta git gitme sınava gir oldu bitti. Ne güzel memleket orta öğretimden fazla şuan, üniversite sınavına girerken, teknik okulla mühendislik bölümleri ayni mı hayır gerçek 5 yıl okumuşlar için aynı değil zor kazandı ama mühend. Tamamlama bayağı basitleştirdi bu işi 45 yaşında mühendis oldum diyor adam ne bir program biliyor nede demir görmüş ,mühendisim diyor ve havalardan da geçilmiyor. İyi bir mühendis her zaman zekidir. Burada sürekli ses yükseltenler, o gerçekten mühendislerin arasına girmeye çalışanlardır. basitleştirmeyin bu kadar mühendisliği derim. Okuyun mühendis olun.

02 Mayıs 2021 08:15

zeitgot
Daire Başkanı

A101,bimden verir gibi diploma veriyorlar, şuan mühendislik tamamlama çıkmış birde 2 hafta git gitme sınava gir oldu bitti. Ne güzel memleket orta öğretimden fazla şuan, üniversite sınavına girerken, teknik okulla mühendislik bölümleri ayni mı hayır gerçek 5 yıl okumuşlar için aynı değil zor kazandı ama mühend. Tamamlama bayağı basitleştirdi bu işi 45 yaşında mühendis oldum diyor adam ne bir program biliyor nede demir görmüş ,mühendisim diyor ve havalardan da geçilmiyor. İyi bir mühendis her zaman zekidir. Burada sürekli ses yükseltenler, o gerçekten mühendislerin arasına girmeye çalışanlardır. basitleştirmeyin bu kadar mühendisliği derim. Okuyun mühendis olun.

84afatsum, 1 hafta önce - Alıntıya git
Mühendislik tamamlama 2012 falandı fetocu hakan Şükür sayesinde çıktı Orda dedim zaten bizim bölümler bitti.
02 Mayıs 2021 11:37

hanzel
Genel Müdür
Mühendislik tamamlama 2012 falandı fetocu hakan Şükür sayesinde çıktı Orda dedim zaten bizim bölümler bitti.
zeitgot, 1 hafta önce - Alıntıya git
Yıl olmuş 2021. Eğitime, bilime, teknolojiye 2 tıklama ile ulaşıyor. Hala daha mezun sayısının azlığı sayesinde işe girebilmeyi umuyorsaniz Allah kolaylık versin size. Hedefiniz başarılarınız, kendinizi geliştirmenize bağlı güveniniz ile rakiplerin önüne geçmek olmalı. Kimse size iş vermez işi sizin almanız gerekiyor
02 Mayıs 2021 12:50

zeitgot
Daire Başkanı
Yıl olmuş 2021. Eğitime, bilime, teknolojiye 2 tıklama ile ulaşıyor. Hala daha mezun sayısının azlığı sayesinde işe girebilmeyi umuyorsaniz Allah kolaylık versin size. Hedefiniz başarılarınız, kendinizi geliştirmenize bağlı güveniniz ile rakiplerin önüne geçmek olmalı. Kimse size iş vermez işi sizin almanız gerekiyor
hanzel, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sen zekasizsin, arz talep diye bir şey var. Kafanı çalıştır biraz. Diploma enflasyonu var.
02 Mayıs 2021 15:22

PowerSup
Aday Memur
hanzel, 1 hafta önce - Alıntıya git

İyi hoşta arkadaş şimdi devlet diye bi hapı yokmuş gibi konuşuyorsun jungle da dediklerin doğru herkes birbirini yok eder son kalan yemeği alır ama şimdi insanız yapılar kurmuşuz kafamız çalışıyor değil mi devlet özel kamu mezun ihtiyacını gözeterek buna göre kontenjan açmazsa millet ne yapsın yani bunu yapmak zor olmamalı 10 ihtiyaç var 10.000 mezun veriliyor bunu düzelticeksin abi sonra iş bulamayana dersin senin beceriksizliğin diye şuan milletin iş bulamaması devletin beceriksizliğidir

02 Mayıs 2021 16:03

hanzel
Genel Müdür

İyi hoşta arkadaş şimdi devlet diye bi hapı yokmuş gibi konuşuyorsun jungle da dediklerin doğru herkes birbirini yok eder son kalan yemeği alır ama şimdi insanız yapılar kurmuşuz kafamız çalışıyor değil mi devlet özel kamu mezun ihtiyacını gözeterek buna göre kontenjan açmazsa millet ne yapsın yani bunu yapmak zor olmamalı 10 ihtiyaç var 10.000 mezun veriliyor bunu düzelticeksin abi sonra iş bulamayana dersin senin beceriksizliğin diye şuan milletin iş bulamaması devletin beceriksizliğidir

PowerSup, 1 hafta önce - Alıntıya git
Kardeş hangi birini memnun edeceksin devlet napsın ki. Kontenjan açarsın mezun çok kapat derler, kapatırsın universitelere, istediğimiz bolume girip okuyamiyoz derler. Kimseyi memnun edemezsin Türkiye'de.
02 Mayıs 2021 18:50

Happy new
Şube Müdürü

Pişmanlık falan değil şükredin halinize. Fazla mezun yok bir kere 300 bin sıralama şartından dolayı. Çoğunuz özelde iyi maaşa iş bulabileceğiniz halde sırf kamu daha rahat diye kpss çalışıyorsunuz.

Bu arada gelip sürekli dalga geçer gibi yok "şu 4001 olsun, iibf kadrosu çok" diyorsunuz ya asıl gerçekler benim dediğim gibi sırf kamu daha rahat diye kpss çalışıyorsunuz çoğunuz özelde iyi maaşa çalışabilirsiniz.

02 Mayıs 2021 19:05

Rüstem iibf
Aday Memur

Pişmanlık falan değil şükredin halinize. Fazla mezun yok bir kere 300 bin sıralama şartından dolayı. Çoğunuz özelde iyi maaşa iş bulabileceğiniz halde sırf kamu daha rahat diye kpss çalışıyorsunuz.

Bu arada gelip sürekli dalga geçer gibi yok "şu 4001 olsun, iibf kadrosu çok" diyorsunuz ya asıl gerçekler benim dediğim gibi sırf kamu daha rahat diye kpss çalışıyorsunuz çoğunuz özelde iyi maaşa çalışabilirsiniz.

Happy new, 1 hafta önce - Alıntıya git

bir iibfli olarak kıskançlık hissettim. galiba düşük puandan kaynaklı bu.

02 Mayıs 2021 19:27

Happy new
Şube Müdürü

bir iibfli olarak kıskançlık hissettim. galiba düşük puandan kaynaklı bu.

Rüstem iibf, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ya kardeşim senin furkanemytu olduğun öyle ortada ki hala nasıl bir yüzle yazıyorsun. Valla yazık bir insanın kendisine de mi hiç saygısı olmaz. Yazma artık forum senin yüzünden leş oldu.

02 Mayıs 2021 19:39

hanzel
Genel Müdür

Happy new, 1 hafta önce - Alıntıya git
Evet katılıyorum. İsteseler özelde iş bulabilirler zaten mühendislik okumaya karar verirken de devlete sümüklerini bile atmayıp özelde yüksek ucretlerle çalışma hayalleri kurarak yazdılar mühendisliği. Şimdi birden kamuda çalışmak kıymete bindi toz kondurmuyolar kamuya :) Yüksek ücretli mühendisim ben hayallerine noldu anlamak zor
02 Mayıs 2021 20:45

furkanemytu
Daire Başkanı
Yukarıdaki iki kişi aynı. İftira atmak kolay ne de olsa. Zaten daha önce arka sirada oturan kimseyle muhabbeti olmayan biri olduğunu, puanlarının yalan olduğunu itiraf etmişti çok üzerine gidildiği bir başlıkta. Hayatı yalan
Toplam 295 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?