Editörler : metin_alkan
01 Mart 2021 22:44

Someone0606
Aday Memur

Hakadersen her lafı duyarsin kendine anladin?

Eleonorax, 2 ay önce - Alıntıya git
Dolmadan taşmıyor normalde:)
02 Mart 2021 01:28

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

bir noktadan sonra içinden çıkan canavarı gülerek okudum :D

hesabı kapatıp gitmişsin ama üye olmadan burdakileri okumaya devam edersen diye tez konusu önerim: "istanbul'un gerçek fatihi kenan komutan'ın askeri reformları"

12 Mart 2021 22:13

Eleonorax
Aday Memur

Bir baltaya sap olamayanlar bana cevap yazmış.Sonra içindeki canavarı gösteriyo demişler.Malum başta bir soru sordum egolar tavan maşallah ben mütevaziyim bu yolda yeni olabilirim içimden gelenide yazabilirim hem bu platformda böyle gördüm öğrendim ama şunu bilinki sizin 30 yilda gerçekleşicek hayallerinize ben genç yaşta sahibim baltaya sap olanlar yazsın sapi olmayan yazmasin

12 Mart 2021 22:47

biyoelektronik
Şef

Yapay zeka tabanlı savaşların kayıp kestirimin yapılması

12 Mart 2021 22:48

AkademikYorum
Aday Memur

Hocam, foruma yazan Hocaların, dile getirmedikleri ve aslında söylemek istedikleri şey şu bence: Tez konusu bulmak biraz çalışmayla biraz birikimle ilgilidir. Foruma, "tez konusu bulamıyorum." diye sormak biraz tuhaf kaçmış.

Ayrıca NŞA yüksek lisans yapan biri biraz da bu konulara, yani araştırma, bulma, yazma gibi konulara ilgi duyduğu için yüksek lisans yapar.

Hocalarımız, zannederim, size bu sebeplerle iğneli laflar söylemişler. Benimkini de böyle alabilirsiniz tabii ama akademik konularda sirekt söylenmesi gerektiğini düşünüyorum ben.

Bu arada size konuyu da söylüyorum. Yakın zamanda İngiliz devlet arşivleri (1950'lere kadar) açık kaynaklarda yayınlandı. O arşivlerden dünya kadar konu çıkar bence. Alanınıza da büyük faydanız olur.

12 Mart 2021 22:55

CHX-CHX
Şube Müdürü

Arada foruma böyle çılgınların gelmesi iyi oluyor, renk katıyorlar.

12 Mart 2021 22:56

Eleonorax
Aday Memur

Sayenizde akıllı olurlar birdaha yazmazlar teşekkürler

12 Mart 2021 23:01

Eleonorax
Aday Memur

Arada foruma böyle çılgınların gelmesi iyi oluyor, renk katıyorlar.

CHX-CHX, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu hafta duymak istemediğim şey şube müdürleri.Bir olay yaşadımda

Toplam 28 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?