Editörler : E.Kayı Han
17 Şubat 2021 14:59

Sözleşmeliden Kadrolu başka kuruma geçerken alınan ceza silinir mi?

Merhaba arkadaşlar 4b Sözleşmeli iken Kadrolu olarak başka bir kuruma atandım. sözleşmeliyken rapor almamdan kaynaklı aylıktan kesme cezası verildi mahkemeye vermeme rağmen iptal edilmedi. atanmış olduğum yeni görev yerimde şuan aday memurum bu ceza görülür mü yoksa silinir mi?

ybozkurt61
Aday Memur
17 Şubat 2021 15:06

Yeni atamanıza binaen bu kurumda yeni memur olarak göreve başlarsınız ve cezanız ilk etapta ortaya çıkmaz. Ancak tesciliniz esnasında eski hizmetleriniz ortaya çıkar ve eninde sonunda cezanız da ortaya çıkar
17 Şubat 2021 15:13

çok tşk ederim memuriyetim tasdiklendiğinde cezanın üstünden 5 yıl geçmiş olacak sanırım silinmiş olur.

ybozkurt61, 3 yıl önce
Yeni atamanıza binaen bu kurumda yeni memur olarak göreve başlarsınız ve cezanız ilk etapta ortaya çıkmaz. Ancak tesciliniz esnasında eski hizmetleriniz ortaya çıkar ve eninde sonunda cezanız da ortaya çıkar

denizhanh
Kapalı
26 Ekim 2021 19:04

Hocam aynı durum bende de var sözleşmeli iken aylıktan kesme aldım idare mahkemesine başvurdum sonuç bekliyorum kadrolu olarak yeniden atandım. Şimdi aday memurluk süresince aylıktan kesme cezası almamak şartı var ben istifa edip tekrar atandığım için ve aday memurluk süresince bu cezayı almadığım için bu olay beni etkiler mi
ybozkurt61, 3 yıl önce
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi