Editörler : ayşegül bgm
17 Şubat 2021 17:40   

2. Saglık ataması ne zaman olur tahminen?

Hazirana kalır mı sizce ne diyorsunuz? 90 puanla bekliyorum özelden de bıktım tahminleriniz nedir?

17 Şubat 2021 18:10

Bayblade
Aday Memur

Bu aralar herkes bunu soruyor ve şuan tahminden öteye gidilmiyor. Şahsi görüşüm Hazirandan önce olmasi çok zor gibi duruyor

17 Şubat 2021 18:24

Avanak abdi
Aday Memur
Biz sağlıkcilarin biraz da gayretine bağlı yapılan etkinliklere katılalım sesimiz çıkmassa atanamayiz sesimizi yulseltirsek mutlaka olacaktir inşallah
17 Şubat 2021 18:40

Dmtertrk
Aday Memur

Martta üçüncü dalga geliyor deniliyor ayrıyetten yeni hastaneler açılıyor neden hazirandan önce olmasın alım şartt

17 Şubat 2021 18:49

Bayblade
Aday Memur

Martta üçüncü dalga geliyor deniliyor ayrıyetten yeni hastaneler açılıyor neden hazirandan önce olmasın alım şartt

Dmtertrk, 2 hafta önce - Alıntıya git

2021 yılı içerisinde açılması beklenen hastanelerin çoğunun tarihi yıl sonuna yakın. En erken Ankara hastanesi Haziran da açılacak. Tabiki isteriz Mart'ta hemen alıma çıksın ama yakın zamanda alım olsaydı muhakkak 235 lik alımla bir çıkardı duyurusu. O yüzden Haziran önce zor

17 Şubat 2021 18:50

Bayblade
Aday Memur
Biz sağlıkcilarin biraz da gayretine bağlı yapılan etkinliklere katılalım sesimiz çıkmassa atanamayiz sesimizi yulseltirsek mutlaka olacaktir inşallah
Avanak abdi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bu akşam etkinlik var elimizden geleni yapacağız. İNŞALLAH BU KEZ ALIM ADİL DAĞILIMLİ OLUR

17 Şubat 2021 18:56

savunmadım
Yasaklı

Saçmalamayın bence twitterla alım mı olur kim takar twitterı yazın durun

17 Şubat 2021 18:59

aisezreal
Aday Memur

valla herkes haziran veya sonrası olsun istiyor ama nisanın son haftası veya mayısta olacak bence.

17 Şubat 2021 19:01

kasapbey
Daire Başkanı

savunmadım, 2 hafta önce - Alıntıya git

bu sitedeki en aklı başında insansın vesselam

Twitter Cimer mail boş işler

Devlet ihtiyacını alır o kadar. Bazı bölümlerde ise şov amaçlı ihtiyaçtan biraz fazla alır.

17 Şubat 2021 19:04

Happy new
Şef

bu sitedeki en aklı başında insansın vesselam

Twitter Cimer mail boş işler

Devlet ihtiyacını alır o kadar. Bazı bölümlerde ise şov amaçlı ihtiyaçtan biraz fazla alır.

kasapbey, 2 hafta önce - Alıntıya git
Öğretmenlik dışında hiçbir bölümden ihtiyacından fazlasını almaz
17 Şubat 2021 19:08

Dmtertrk
Aday Memur

Geçen yıllara bakıldığında da genelde hazirandan önce olmuş böyle bir dönemde asıl hazirandan sonra olması saçma bence

17 Şubat 2021 19:09

Dmtertrk
Aday Memur

Ki zaten bakan da ilk etapta 12 bin alıyoruz 2021 de devam edecek alımlar dedi ve 2021 in ilk aylarını işaret etti

17 Şubat 2021 19:12

Bayblade
Aday Memur

valla herkes haziran veya sonrası olsun istiyor ama nisanın son haftası veya mayısta olacak bence.

aisezreal, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tabiki istiyoruz Mart'ta olsun Nisan da olsun. Fakat görülen köy misali. Haziran dan önce olmasını sadece temenni ediyoruz

17 Şubat 2021 19:15

Avanak abdi
Aday Memur

savunmadım, 2 hafta önce - Alıntıya git
Onun için mi geçen gün fahrettin koca taga yorum yaptı gündem oldu siz sacmaliyonuz bence
17 Şubat 2021 19:16

Avanak abdi
Aday Memur

Bu akşam etkinlik var elimizden geleni yapacağız. İNŞALLAH BU KEZ ALIM ADİL DAĞILIMLİ OLUR

Bayblade, 2 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah herkese Twitter a
17 Şubat 2021 19:17

Avanak abdi
Aday Memur

aisezreal, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bencede Nisan sonu mayıs başı
17 Şubat 2021 23:53

furkanemytu
Şube Müdürü

de ayrı

18 Şubat 2021 06:04

YusufKadir1543
Aday Memur
Bencede Nisan sonu mayıs başı

Valla mayıs başı alım yapmazlar bence 1 ay daha beklerler haziranda yeni mezunlarla beraber alırlar. Birde her sene kaç alım yapılıyor biliyor musunuz? En az en fazla şeklinde

18 Şubat 2021 10:24

Bayblade
Aday Memur

Valla mayıs başı alım yapmazlar bence 1 ay daha beklerler haziranda yeni mezunlarla beraber alırlar. Birde her sene kaç alım yapılıyor biliyor musunuz? En az en fazla şeklinde

YusufKadir1543, 1 hafta önce - Alıntıya git

Şimdi oturup millet mezun olsun öyle arayalım mi diyecekler? Yapmayın Allah aşkına. bakanlık böyle seylere takılmaz. Normal şartlar altında yılda 2 alım yapar sağlık bakanlığı. Fakat geçen sene pandemi sebebiyle bu sayı arttı

18 Şubat 2021 11:30

savunmadım
Yasaklı

Burada saglikmevzuat diye bir üye vardı, Aras Ali yılın ilk aylarında alım olacak, bakanlık alım için çalışmalara başladı diye sallarken ne alımı kardeşim yok öyle bir şey diyordu. Ben bundan sonra o adama güvenirim.

18 Şubat 2021 12:27

memuradayimami
Aday Memur

bence hemsıre alımı cok az tutulmalı bu alımda teknıker alımı cogalmalı hemsıreler kıtapcıgı acmasıla 70 alıyorlar belese atanıyorlar bence artık 90 puan alan teknıkerlere onem verılmelı.hemsıre alımı durmalı

Toplam 117 mesaj