Editörler : yaralı-bir-öykü
01 Mart 2021 12:52

noname20
Kapalı

noname20 Herbalife ürünleri ile ben iyi kilo verdim. Tavsiye ederim. Detaylı bilgi verebilirim özelden.

mfokdem, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim ilginize müsait bir zaman da bilgi alırım sizden.
01 Mart 2021 18:02

EserBozkurt
Yasaklı

noname20 Herbalife ürünleri ile ben iyi kilo verdim. Tavsiye ederim. Detaylı bilgi verebilirim özelden.

mfokdem, 2 ay önce - Alıntıya git

Ya bi git işine AllaSen bi halta yaradığı yok insanları kandırmaya utanmıyor musun

01 Mart 2021 19:49

Yalnız Yunus
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

02 Mart 2021 10:37

Sciences
Kapalı

Konuyu takip ettiğim kadarıyla kilolardan yana bir sıkıntınız yok sadece daha fit olmak istiyorsunuz. Bunun için düzenli spor ve dengeli beslenme yeterli olacaktır. Önceden kilo problemi olup bu meseleyi aşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki zayıflama hapları veya başka şeylerle halledilecek bir mesele değil. Mesele metabolizmayı hızlandırmak. Yürüyüş olur koşu olur veya herhangi bir spor dalı olur düzenli bir şekilde devam ettiğiniz sürece hem daha sağlıklı yaşarsınız hem de daha kolay form tutarsınız.

02 Mart 2021 12:39

noname20
Kapalı

Konuyu takip ettiğim kadarıyla kilolardan yana bir sıkıntınız yok sadece daha fit olmak istiyorsunuz. Bunun için düzenli spor ve dengeli beslenme yeterli olacaktır. Önceden kilo problemi olup bu meseleyi aşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki zayıflama hapları veya başka şeylerle halledilecek bir mesele değil. Mesele metabolizmayı hızlandırmak. Yürüyüş olur koşu olur veya herhangi bir spor dalı olur düzenli bir şekilde devam ettiğiniz sürece hem daha sağlıklı yaşarsınız hem de daha kolay form tutarsınız.

Sciences, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet katılıyorum. Bakalım yavaş yavaş ama sağlıklı kilo vereceğiz.
03 Mart 2021 09:36

Drjacob
Aday Memur

zararlı böyle şeyler lütfen kullanmayın

03 Mart 2021 09:43

noname20
Kapalı

zararlı böyle şeyler lütfen kullanmayın

Drjacob, 2 ay önce - Alıntıya git
Merak etmeyin sadece kullanmayı düşündüm. Kullanmadım kullanmam da :)
04 Mart 2021 22:35

Tutku Bahar Güldaş
Aday Memur

Lütfen böyle şeyler yapmayın arkadaşlar, ben beslenme ve diyetetik okuyorum, bütün bu zayıflama hapları ürünleri gerçekten yararlı şeyler olsaydı biz 4 yıl boyunca bu kadar zor bi bölüm okumazdık. Kendinize bunu yapmayın. İyi bir diyetisyene gidin ama öyle netten hazır diyetleri çıkarıp önünüze koyan cinsten diyetisyenlere değil iyi bi diyetisyene, kişiye özel diyet yazabilen başarılı birine..

15 Nisan 2021 00:26

Murat321murat
Aday Memur
Medet.flptr.com. Adresinde FDA ve bakanlık onaylı yan etkisi kesinlikle olmayıp dünya markası olan ürünler var ordan inceleyin selamlar
Toplam 69 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?