Editörler : Mehmet Balci
22 Şubat 2021 10:15   

Mübaşirlik
P3:82.2 lisans mezunuyum. Mübaşirlik olur mu bu puanla ? Ya da tercihimi Adalet Bakanlığı alımında hangisinden yana kullansam daha isabetli olur ?
22 Şubat 2021 13:25

furkanemytu
Şube Müdürü

o puana geleceğini sanmıyorum

22 Şubat 2021 13:33

lee chandler
Memur

o puana geleceğini sanmıyorum

furkanemytu, 6 gün önce - Alıntıya git

hocam alımlar mülakatlı mı olacak yoksa direkt merkezi alım şekli mi

22 Şubat 2021 13:36

furkanemytu
Şube Müdürü

lee chandler, 6 gün önce - Alıntıya git

anladığım kadarıyla kadroya alınacak kişi sayısının 4-5 katı aday çağrılıyor. ama adalet bakanlığı e devlette online sisteme geçti. herkes rahatlıkla başvurabilir. o yüzden yüksek kapatır mübaşirlik filan.

22 Şubat 2021 14:05

Farukssss
Memur
çok rahat gelir.yukarıdaki rahatsıza takılma.çok çok rahat gelir.herkes tek tercih verebilecek
22 Şubat 2021 14:33

kasapbey
Daire Başkanı

3 kat çağrılacak.

22 Şubat 2021 14:35

lee chandler
Memur

3 kat çağrılacak.

kasapbey, 6 gün önce - Alıntıya git

hocam sen araştırmışsındır mutlaka ne düşünüyosun mübaşirlik hakkında yapılır meslek mi?

22 Şubat 2021 14:39

kasapbey
Daire Başkanı

hocam sen araştırmışsındır mutlaka ne düşünüyosun mübaşirlik hakkında yapılır meslek mi?

Mübaşirlik düşünüyorum.Adliyede memur mesai saatleri var.Maaşı ikm'ye göre az ...Mübaşirlik puanı yüksek kapatır seviye daha iyi hakim savcı avukatla iç içesin.

İKM düşünüyorum da vazgeçtim nerdeyse atanacak puanım var acizmişim gibi alt seviye ikm yapmak mantıklı gelmedi.Vardiyalı iş lise mezunu saçma sapan insanlarla mahkumlarla aynı ortam hiç iç açıcı değil.

22 Şubat 2021 14:56

sizofrenimam
Aday Memur
çok rahat gelir.yukarıdaki rahatsıza takılma.çok çok rahat gelir.herkes tek tercih verebilecek
Farukssss, 6 gün önce - Alıntıya git
3 bin 71 sözleşmeli zabıt katibi bin 169 sözleşmeli mübaşir kontenjan dağılımı bu şekilde olursa mübaşirlik şansım düşük gibi hocam ?
22 Şubat 2021 14:58

Farukssss
Memur
3 bin 71 sözleşmeli zabıt katibi bin 169 sözleşmeli mübaşir kontenjan dağılımı bu şekilde olursa mübaşirlik şansım düşük gibi hocam ?
sizofrenimam, 6 gün önce - Alıntıya git
mübaşir sayısı 1500-1700 olur diyorlar.bi sayıyı görelim.
22 Şubat 2021 14:59

sizofrenimam
Aday Memur
mübaşir sayısı 1500-1700 olur diyorlar.bi sayıyı görelim.
Anladım hocam teşekkür ederim..
22 Şubat 2021 15:22

nuriberber
Aday Memur
Gelmez kardeş boşuna umut vermeyin. Online olduğu için niyeti olmayan bile basvuruyor
22 Şubat 2021 16:17

Farukssss
Memur
Gelmez kardeş boşuna umut vermeyin. Online olduğu için niyeti olmayan bile basvuruyor
nuriberber, 6 gün önce - Alıntıya git
sayı fazla olursa çok rahat gelecektir.sayılar açıklansın görelim
22 Şubat 2021 18:25

abdülhamit23
Memur

faruksss hocam benzetmen mükemmel olmuş:)) bu rahatsızlar grubun maskotları kimse ciddiye almıyor artık:))) her konuda bunların yorumu var kafa her şeye basıyor. müsmühendisin yan hesapları bunlar:)))

22 Şubat 2021 18:31

Farukssss
Memur

faruksss hocam benzetmen mükemmel olmuş:)) bu rahatsızlar grubun maskotları kimse ciddiye almıyor artık:))) her konuda bunların yorumu var kafa her şeye basıyor. müsmühendisin yan hesapları bunlar:)))

abdülhamit23, 6 gün önce - Alıntıya git
okumadan geçin bunların yorumlarını
22 Şubat 2021 18:33

abdülhamit23
Memur
okumadan geçin bunların yorumlarını

aynen hocam :)))

22 Şubat 2021 18:34

Katip0841
Memur
Yüklü bir mübaşir alımı olursa şansınız var puanınız yüksek. Klavyeniz iyi değilse katipliklere hiç bulaşmayın zaman kaybı olur sizin için. Boyunuz 170 üstü ve kilonuz boyunuza orantılıysa İKM deneyin. Bol şans.
22 Şubat 2021 18:36

Katip0841
Memur
Unutmadan B sınıfı ehliyet sahibiyseniz şoförlük deneyebilirsiniz, ancak alımı mübaşirden de az olduğu için bu da şansa kalmış bir şey. Tercih sizin. Bol şans.
22 Şubat 2021 23:25

Ebru2935
Aday Memur

Mülakatlrn ypilip snclarinin aciklnmasi kac ayı bulur sizce merkeziden önce sonuclanir mi

23 Şubat 2021 00:57

Zikra
Net maaş bilgisi olan var mı ?
23 Şubat 2021 10:06

Meözgül
Aday Memur

Lisans mezunuyum p3 puanım 83.22

Mübaşirlik gelme ihtimali nedir?

Daha önceki ilanlarda( farklı kurumlar) yanlış il seçiminden dolayı listeye giremedim.

Nereleri tercih edebilirim? Tecrübeli arkadaşlaryardımcı olabilir misiniz?

Toplam 84 mesaj