Editörler : Mehmet Balci
24 Şubat 2021 18:53

Kpss5154
Aday Memur

Erkek adaylara daha çok öncelik tanıyorlarmış doğru mu? Kadın mübaşir pek istemiyorlarmış.

Memuradayı0007, 3 ay önce - Alıntıya git
Bu yılki puan ile mübaşirlikten kendi bölümüne geçişte veya memurluğa geçişte bir yaptırım var mı bekleme süresi vs. 2020 kpss puanın yanıyor mu yani mübaşir olunca
24 Şubat 2021 20:03

Biradetbeyfendi
Memur
Arkadaşlar hayırlı günler bu konuda bilgisi olan bir arkadaş vardır diye buraya yazıyorum ben geçenlerde 160 cezaevi katibi alım ilanına başvurmuştum şimdi ben mübaşir yada ikm ye başvurmak istiyorum başvuramıyor muyum
burak3437, 3 ay önce - Alıntıya git

Ayri ilanlar basvurabilirsiniz.

24 Şubat 2021 22:36

düşünü yorummm
Şef

82 küsür puan ile mübaşirlik gelir mi? ayrıca bayanlar için nasıl bir meslektir?

24 Şubat 2021 23:35

furkanemytu
Daire Başkanı

82 küsür puan ile mübaşirlik gelir mi? ayrıca bayanlar için nasıl bir meslektir?

düşünü yorummm, 3 ay önce - Alıntıya git

3 katı olduğundan 4001 gibi olduğundan o puanlara geleceğini snmıyorum. ayrıca genelde erkek alıyorlar diyorlar telegramda. ve torpil olayları çokmuş yine sinir olduk gece gece

24 Şubat 2021 23:40

düşünü yorummm
Şef

3 katı olduğundan 4001 gibi olduğundan o puanlara geleceğini snmıyorum. ayrıca genelde erkek alıyorlar diyorlar telegramda. ve torpil olayları çokmuş yine sinir olduk gece gece

furkanemytu, 3 ay önce - Alıntıya git

ben de biraz araştırdım da, erkek tercih ediyorlarmış genelde. bayanlar için zor bir işmiş. tanıdığınız hakim savcı varsa referans ayarlamaya bakın. maalesef.

25 Şubat 2021 00:10

furkanemytu
Daire Başkanı

ben de biraz araştırdım da, erkek tercih ediyorlarmış genelde. bayanlar için zor bir işmiş. tanıdığınız hakim savcı varsa referans ayarlamaya bakın. maalesef.

düşünü yorummm, 3 ay önce - Alıntıya git

adı adalet olan bir kurumun yaptığı alımda da adaletli bir liyakate yönelik bir alım olmayacaksa ne uğraşıyoruz. bu referans olayının dile getirilmesi bile saçma. şuyu vukuundan beter derler ya öyle bir şey üstad.

25 Şubat 2021 20:20

jarnana
Aday Memur

bilen bilmeyen herkes bi yorum yapmış ben mübaşirim çok yanlış bilgi dolmuş buralar sorusu olan özelden yazsın cevaplayayım burdan sorusu olan varsa onu da cevaplarım

26 Şubat 2021 00:39

Biradetbeyfendi
Memur

bilen bilmeyen herkes bi yorum yapmış ben mübaşirim çok yanlış bilgi dolmuş buralar sorusu olan özelden yazsın cevaplayayım burdan sorusu olan varsa onu da cevaplarım

jarnana, 3 ay önce - Alıntıya git

Subat 2021 maasiniz ne kadar yatti acaba ?

26 Şubat 2021 12:16

jarnana
Aday Memur

Bekar lisans mezunu 4300 civarı alır maaş

27 Şubat 2021 12:15

Bahriyeli8040
Kapalı

Mübaşir bir gün boyunca neler yapar? Anlatabilecek birisi var mı? Mesai hep ayakta mı geçer? Ne kadar yoğun ve yorucudur? Haftada kaç gün nöbetçi olarak kalır?

27 Şubat 2021 12:53

Fatih9595
Aday Memur

Mübaşir bir gün boyunca neler yapar? Anlatabilecek birisi var mı? Mesai hep ayakta mı geçer? Ne kadar yoğun ve yorucudur? Haftada kaç gün nöbetçi olarak kalır?

Bahriyeli8040, 3 ay önce - Alıntıya git
Duruşma olduğu gün duruma işleri ile uğrasirsin ,duruşma olmadığı günler kalem işlerini yaparsın(dosyalara gelen evrakları takma ,gelen tebligatlari ayırıp dosyalarına takma,posta yapma,diğer mahkemelere gidecek dosyalari teslim etme,diğer duruşma gününün dosyalarını çıkarma gibi ).Tüm gün ayakta olmazsın ama genelde ayakta geçer işini zevkle ve isteyerek yaparsan zamanın nasıl geçtiğini de anlamazsın zaten
27 Şubat 2021 12:54

Fatih9595
Aday Memur

Bekar lisans mezunu 4300 civarı alır maaş

Bekar lisans mezunu 4005 TL net alır
27 Şubat 2021 17:11

Ebru2935
Aday Memur

Basvuruda imzayi bnim yerime bi baskasi taklit ederek atsa sorun olur mu

27 Şubat 2021 20:59

Kpss5154
Aday Memur

Hocam özelden yazdım sana mesaj kutuna bir bakabilir misin?
27 Şubat 2021 21:08

jarnana
Aday Memur
Hocam özelden yazdım sana mesaj kutuna bir bakabilir misin?
Kpss5154, 3 ay önce - Alıntıya git

cevapladım

27 Şubat 2021 22:01

okan1515
Aday Memur

Arkadaşlar. Lisans bekar infaz koruma memuru ve katip 2021 güncel maaşlari ne kadar acaba net bilgi sahibi yazabilir mi. Sitelerde baya farkli meblaglar yazılmış.

27 Şubat 2021 22:05

lee chandler
Kapalı
Bekar lisans mezunu 4005 TL net alır
Fatih9595, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam forumda ve memurlar net robotunda 4200 civarı olduğu söyleniyor. emin misiniz 4050 olduğuna?

27 Şubat 2021 22:12

Fatih9595
Aday Memur

hocam forumda ve memurlar net robotunda 4200 civarı olduğu söyleniyor. emin misiniz 4050 olduğuna?

lee chandler, 3 ay önce - Alıntıya git
Bana yanlış yatırmıyorlarsa eminim hocam
27 Şubat 2021 22:13

furkanemytu
Daire Başkanı

lee chandler, 3 ay önce - Alıntıya git
Mühendis biraz yüksekten başlıyormuş ondan olabilir mi diye düşündüm bu fark icin. Mühendis olup da öğretmenlik yapanlar 8/1 den galiba başlıyor belki burda da vardır
27 Şubat 2021 22:15

Fatih9595
Aday Memur
Mühendis biraz yüksekten başlıyormuş ondan olabilir mi diye düşündüm bu fark icin. Mühendis olup da öğretmenlik yapanlar 8/1 den galiba başlıyor belki burda da vardır
furkanemytu, 3 ay önce - Alıntıya git
Yok hocam mühendislik mezunu arkadaşlarda var onlarda aynı alıyor değişmiyor,forumlarda çok yanlış bilgiler veriliyor
Toplam 86 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;