Editörler : ayşegül bgm
22 Şubat 2021 23:45   

2. Alım

Hazirandan önce olmayacak, haziran alımından sonra bir sonraki alımlar 2022 yılı içerisinde olacak. Alım haziranda da olabilir ya da temmuzda, bir ihtimal ağustos ya da eylüle kalabilir ama kesin bir şey var o da hazirandan önce olmayacak

22 Şubat 2021 23:47

aisezreal
Aday Memur

ya bari uydurmayın alım olduğunda hepiniz buradan kaybolup gideceksiniz isimleri unutmuyorum..

23 Şubat 2021 00:01

Bayblade
Aday Memur

Tahmin yürütebilirsiniz buna kimse bir şey demez ki bende Haziran dan önce olmayabilir diyorum. Fakat siz kesin ifadeler kullanıyorsunuz haziran'dan önce olmayacak diye . Ortada kesin ifade varsa bunun sebebini açıklarsanız o mesajınızı okuyan kişilerin aklındaki soru işaretler gidecektir. Ha yok benim tahminim diyorsanız o zaman da kati cümlelerden vazgeçmeniz yararınıza olur

23 Şubat 2021 12:38

stajyertekniker
Şef

geçen sene bu aylarda arka arkaya 2 alım oldu

haziran dediğiniz tarihe 4 ay var daha

4 ay sonrasını kimse göremez

ihityac halinde mezuniyet bakanlığın umrunda olmaz

örneğin tek dersi kalan kişinin tek ders sınavını mı bekliycekler ? tek ders sınavları da 1 ay sonra oluyor

ama asıl bu durumun en net kanıtı alımlarda lisans-önlisans 2020 puanı kullanırken

lise2018 puanını kullandı 2-3 hafta daha beklenmedi ihiyac acildi çünkü

şimdi hazıran tayfasının dayanağı yeni mezunlar vs

ama bu alım 8 bin olur teknikere teknisyene 3-4 bin düşer(ki tekniker teknisyen prm-anestezi hariç normalden cok az sayı aldı)

hemsire ağırlıklı bi alım yılın ikinci yarısına da kalabılır

yani senaryo cok ama desteksız sallamalarınız daha cok

bu arada sunu da söyleyım bı plan olsa veya ciddi takvım hazırlansa sizin bileceğiniz kadar ciddi sb den illakı cıkar biri söyler alımlar şu tarıhlerde şu kadar kişi olucak diye tıpkı meb gibi

yani kısacası atamalar surprız illaki çalısma vardır pandemiye göre önce- sonra olabilir ama kimse çıkıp 4 ay sonrası için kesin konusamaz inanmayın belgesiz kaynaksız yorumlara

23 Şubat 2021 12:49

Kuzeyi
Aday Memur
Çen daha mezun olamadinmi çen herseyin hayirlisi diyelim bukadar emin olmak iyi deil
23 Şubat 2021 12:59

memocano
Aday Memur

Bu mesaj burada dursun. Şunu net söyleyeyim hazirandan önce alım yok net ve kesin. Haziranda alım olur mu? Diye soracak olursanız o konuyu kimse bilemiyor yani haziran da olabilir ağustosta da hatta ekim-kasım ya da aralıkta da. O konuda kimse net bilemez. Ben net olanı tekrar söyleyeyim. Haziran ayından önce alım kesinlikle yok. Günü geldiğinde bu mesajımı tekrar hatırlatırım.

23 Şubat 2021 19:58

Attmetehan
Aday Memur

Bu mesaj burada dursun. Şunu net söyleyeyim hazirandan önce alım yok net ve kesin. Haziranda alım olur mu? Diye soracak olursanız o konuyu kimse bilemiyor yani haziran da olabilir ağustosta da hatta ekim-kasım ya da aralıkta da. O konuda kimse net bilemez. Ben net olanı tekrar söyleyeyim. Haziran ayından önce alım kesinlikle yok. Günü geldiğinde bu mesajımı tekrar hatırlatırım.

memocano, 5 gün önce - Alıntıya git
Bakanlık bugüne kadar her sene en az iki alım yaptı birinci alım nisan gibi yapılıyor ikinci alım yılın son çeyreği yapılıyor bu sene otuzbin saglıkçı planlanıyor ve tek seferde almasıda mümkün değil
23 Şubat 2021 20:01

Attmetehan
Aday Memur
Atama işlerinin tarihi maliyenin onayına bağlı en son 13 bin atama onayı adalet bakanlığına verildi bu Arada sağlık bakanlığının geçen sene ataması yapılamayan boş kadroları ÖSYM bildirdiğini biliyoruz
23 Şubat 2021 21:04

YusufKadir1543
Aday Memur

Abi hertürlü lisanslar için bir alım olucak yani 2020 kpss lisansa giren adam boşuna girmiş olmayacaktır herhalde hazirandan önce bir alım olursa eğer 2021 kpss lisansa kadar bir tane daha alım olması gerekecek ki sb bunu yapacağını düşünmüyorum 1 tane alım yapar mezunlar olunca eğer çok acil personel ihtiyacı varsa 2021 kpss ye kadar 2 alım yaparlar. Bu yüzden haziran veya sonrası alım olacağını düşünüyorum ben. Bunlar tamamı ile kendi şahsi düşüncemdir eğer bir eksiklik veya yanlış düşündüğüm birşey varsa cevaplarsanız sevinirim. Bu arada haziran sonrası mezun olucam ben ama öncesinde olmasını isterim hem önümdekiler gider bir sonrakine kendi şehrimde çıkması daha olası olur hem de yüksek puan almış kişilerin evde boş boş bekleyip acaba atama ne zaman olur diye düşünmelerini istemem.

23 Şubat 2021 21:16

agizdis
Aday Memur

tekli yıllardaki kpssyle sadece öğretmen polis gibi atamalar oluyor sağlıkçılar için sadece 2 yılda bir geçerli oluyor hem lisans hem önlisans bu yanlışı düzeltmek istedim sadece , 2 sene içinde de en az 5 6 alım oluyor kimse korkmasın atanıcaz 2 sene içinde

23 Şubat 2021 22:35

fizyorex
Şube Müdürü

güzel totem memo

24 Şubat 2021 00:10

guiding1
Aday Memur
Her yere bunu yazmandaki amaç ne? Sana sormayacak Bakanlık alımı ne zaman yapacağını.
24 Şubat 2021 00:50

hemşir.adam
Aday Memur
Her yere bunu yazmandaki amaç ne? Sana sormayacak Bakanlık alımı ne zaman yapacağını.
guiding1, 4 gün önce - Alıntıya git

Bana soracak aynen :D

24 Şubat 2021 00:51

guiding1
Aday Memur

Bana soracak aynen :D

hemşir.adam, 4 gün önce - Alıntıya git
Sen niye üstüne alındın
24 Şubat 2021 00:51

hemşir.adam
Aday Memur

Güzel espiri

24 Şubat 2021 00:52

guiding1
Aday Memur

Güzel espiri

hemşir.adam, 4 gün önce - Alıntıya git
Xanax paklar seni
24 Şubat 2021 00:53

hemşir.adam
Aday Memur
Xanax paklar seni

Tecrübelisin :D

24 Şubat 2021 12:26

memocano
Aday Memur

Vakti geldiğinde hatırlatırım bunu sana, boşa umut kurma alım haziranda yapılırsa öp başına koy dua et eylüle kalmasın

24 Şubat 2021 13:43

hohohohoho
Aday Memur

Vakti geldiğinde hatırlatırım bunu sana, boşa umut kurma alım haziranda yapılırsa öp başına koy dua et eylüle kalmasın

memocano, 4 gün önce - Alıntıya git

Bence analiz yapıyordur sadece, bir yerden aldığı bilgi yok, zaten bilgi aldım da dememiş. Sadece analizine dayanarak kesin konuşmuş. Ama analizine çok güvenme yanılabilirsin.

24 Şubat 2021 15:06

memocano
Aday Memur

Bence analiz yapıyordur sadece, bir yerden aldığı bilgi yok, zaten bilgi aldım da dememiş. Sadece analizine dayanarak kesin konuşmuş. Ama analizine çok güvenme yanılabilirsin.

hohohohoho, 4 gün önce - Alıntıya git

Hayır hiçbir yerden bilgi almadım. Evet analiz yaptım, olayları ve olguları iyi analiz ederim. Göreceksiniz haklı çıkacağım.

Toplam 19 mesaj