Editörler : Kubil ay
03 Mart 2021 15:12

Majezik5133
Aday Memur
Tokatın fazlası var diye istenen bi yer hocam. Malum samsunda çok istenen bi yer buraların gelme şansı biraz düşük gibi. Ama yozgat Çankırı olabilir. Hakkında hayırlısı olsun.
03 Mart 2021 15:29

Erkan1567
Aday Memur

Eyvallah hocam teşekkür ederim işte bir umut Şırnak'tan dönüyoruz ya ilk üçten biri gelir diye umut ediyorum ama belli de olmaz tabi.

03 Mart 2021 15:33

Majezik5133
Aday Memur

Eyvallah hocam teşekkür ederim işte bir umut Şırnak'tan dönüyoruz ya ilk üçten biri gelir diye umut ediyorum ama belli de olmaz tabi.

Erkan1567, 2 ay önce - Alıntıya git
Doğru diyon hocam onu unuttum ben. Şırnak Hakkari den gelenler ilk 2 ye gitsin zaten. Ben de ağrı dan dönüyorum.
03 Mart 2021 15:36

Erkan1567
Aday Memur

Sizin de hakkınızda hayırlısı olsun hocam gönlünüzden geçen ilin gelmesi dileğiyle..

03 Mart 2021 16:25

asliiiiioz

Çorum gelme ihtimali yūksek görünüyor

03 Mart 2021 18:29

Ha3131
Kapalı

Sizin gonlunuzden neresi geçiyor? Sa orası olsun. Şırnak gibi biyerden donuyorsan güzel biyere verirler umarım.da uslubunuz çok üzücü beyefendi ya bilemiyorum tahmin yürütenlere evli bir bey olarak biraz kaba davranmissinz. Daha önce bi diyaloğunuz varmı bilmiyorum da her tayin yeri sorana burdakiler tahmin yürütür kimse kimseyle dalgagscmez ki yanlis anlamissunz.biraz fazla fevrisinuz.umarim eşini ze ve varsa çocuğunuza karşı bu şekilde tahammülsüz değilsinizdir.cok üzücü.ayrica ben kadın olarak yorum yaptnım umarım bana da sovmezsiniz. Şırnak sizi fena halde bunaltmis olmalı.guzl biyere gidersinizde daha sakin bir yapıya sahip olursunuz.burasi herkese açık platform tabu ki tanımadığınız herkes yorum yapacak.hosunuza gitmeyenlere eksi vererek cevap vermeyebilir siniz:)

03 Mart 2021 19:38

İzmirank
Aday Memur

Bu sene Tokat veya Çorumdan kaç arkadaşımızın ikinci şarka gideceğini bilmiyorum ama Tokat gelmezse Çorum gelir

Çorumu birinci sırada yazarsan gelme ihtimali çok daha yüksek olur

03 Mart 2021 19:41

Erkan1567
Aday Memur

@İzmirank

Teşekkür ederim gönlümden geçen de Tokat ama Çorum da gelse güzel olur:)

03 Mart 2021 19:54

Gydm
Genel Müdür
Aklın varsa dönme batıya olduğun yerde kal çift şark yap ipka ver
03 Mart 2021 20:04

Mustafa3435
Aday Memur
konusu bu sene gecerli olurmu sence?
03 Mart 2021 22:29

Mustafa3435
Aday Memur
Memleketine verilmeme olayi gercekmi?
03 Mart 2021 23:12

Majezik5133
Aday Memur
Aklın varsa dönme batıya olduğun yerde kal çift şark yap ipka ver
Gydm, 2 ay önce - Alıntıya git
Niye hocam ne var batı da. Ben kendim için konuşuyom. 2. Şarkım bitiyor birazda biz çalışalım. Batı da. Batı çok kötü çok kötü diyorlar. 35.000 kişiye hazırlık gelmiş doğuya. Kimsenin batıdan gelesi yok buna ne dicek siniz. Çok alıştılar heralde batıya..
04 Mart 2021 01:18

memocevik553
Memur

Şırnak' dan döndüğün için kurtarıyorsun yoksa Yozgat ya da Çankırı gelirdi

04 Mart 2021 01:53

Joker1453
Kapalı

Elaziz boş konuşma üniversite mezunuyum hemde mühendislik mezunu polisim sen şu boş beleş yatarak maaş alan takımdansın galiba..Git kendi forumunda yorum yap ipini koparan eğitim fakültesi bitiriyor sen kendini bir tıpçı ya da mühendis kadar zeki mi sanıyorsun kendini bir halt sanan cahil seni.Adam gibi bir soru sorduk burda birbirimize yardım edelim diye iki tane lavuk gelmiş fındık kadar beyniyle alay ediyor kendince.Bunun gibi şerefsizler her türlü küfürü hakediyor

Erkan1567, 2 ay önce - Alıntıya git
Erkan anana sakso çektireceeğim
04 Mart 2021 02:26

Erkan1567
Aday Memur

Joker1453

Anan altımda deli gibi sikiyorum doyuramadım kahpeyi şimdi de ağzına veriyorum gel lan ananı oğlum folloş oldu anab orospunun çocuğu seni

04 Mart 2021 02:34

Erkan1567
Aday Memur

Joker1453 denen orospunun sıçtığı neden özelden mesaj almayı kapattın lan klavye delikanlısı adamsan yaz numaranı özelden yazmazsan bu forumdaki herkes ananı siksin başta da ben sikecem kerhane mahsulü

Toplam 36 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?