Editörler : swat3410

babapolis
Yasaklı
01 Mayıs 2021 05:54

Bu kadar konusmussun konusmussun boş konusmussun mühendis kadar zeki mi sanıyorsun dediğinde gerçekten sabah sabah güldürdün beni ne iş yapuyorsun mühendis bey haaa pardonn polisin.pmyo lular pomemlileri bunun için sevmiyor işte ya polisin ne okuduğunu bir önemi yok polissiniz artık ben şu mezunuyum su universite havalarını bırakın polissin ya bildiğin düz polis.neyin yarısına giriyorsunuz anlamıyorum ki
Erkan1567, 3 yıl önce

Elaziz boş konuşma üniversite mezunuyum hemde mühendislik mezunu polisim sen şu boş beleş yatarak maaş alan takımdansın galiba..Git kendi forumunda yorum yap ipini koparan eğitim fakültesi bitiriyor sen kendini bir tıpçı ya da mühendis kadar zeki mi sanıyorsun kendini bir halt sanan cahil seni.Adam gibi bir soru sorduk burda birbirimize yardım edelim diye iki tane lavuk gelmiş fındık kadar beyniyle alay ediyor kendince.Bunun gibi şerefsizler her türlü küfürü hakediyor

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
01 Mayıs 2021 07:09

Şırnak dan dönmeseydin Çankırı yüzde yüz gelirdi o listeye Çankırı yada Zonguldak girdiği zaman başkasına bakmazlar gönderirler

Erkan1567
Aday Memur
01 Mayıs 2021 08:03

babapolis misin nesin ulan burda senden başka boş yapan biri var mı her hıyarım var diyene tuzluklar koşuyorsun baş git cevap yazma bana.pmyo lular pomemlileri sevmiyormuş çokta umrumuzda sanki.Her şeye maydanoz olma git ötede oyna ağzımı bozdurma benim

01 Mayıs 2021 10:22

Bu sene bence hiç belli olmaz. Tokat iyidir ama diğer tercihlerin hepsi facia. Hayırlısı inşallah

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi