Editörler : Mehmet Balci
11 Mart 2021 22:55

furkanemytu
Daire Başkanı

Zabıt katipliği için lise diplaması istiyor ben ulaşamıyorum diplomaya.

Lisans mezuniyeti olan biri için lise diploması yüklenmesi şart mı ?

aenema13, 1 ay önce - Alıntıya git

neden ki bende istemedi

11 Mart 2021 23:02

aenema13
Aday Memur

neden ki bende istemedi

furkanemytu, 1 ay önce - Alıntıya git

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor işte. Lise mezuniyet bilgileri tamamen boş ben yazıyorum ama diploma yok. Mezuniyet belgesi de alamıyorum e devletten. Ama lisans mezuniyetim varken onu illa yüklemek gerekli mi

11 Mart 2021 23:09

furkanemytu
Daire Başkanı

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor işte. Lise mezuniyet bilgileri tamamen boş ben yazıyorum ama diploma yok. Mezuniyet belgesi de alamıyorum e devletten. Ama lisans mezuniyetim varken onu illa yüklemek gerekli mi

hocam onu bilemedim telegramdan bir sorun isterseniz.

11 Mart 2021 23:15

aenema13
Aday Memur

hocam onu bilemedim telegramdan bir sorun isterseniz.

furkanemytu, 1 ay önce - Alıntıya git

linki var mı

11 Mart 2021 23:19

aenema13
Aday Memur
Bende lisans mezunuyum ama lise diploması istiyor nasıl yapacaz yok lise diplomam elimde e devletten de bulmuyor nasıl yapacaz
kayseri_li38, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam benim de aynı durum var 2008 yılı öncesi lise mezuniyetlerinde oluyor sanırım.

Lise mezuniyet bilgileri e devletten otomatik olarak getirilmiyor elle kendimiz giriyoruz.

Bir de diploma istiyor orda lisans diploması yüklesek olur mu acaba siz öğrenebildiniz mi?

Lise diplomasını üniversite kayıtta vermiştik orda kaldı nerden bulucaz istemeleri bile saçma ya

12 Mart 2021 00:10

furkanemytu
Daire Başkanı

linki var mı

katiplik diye aratın çıkıyor hocam

12 Mart 2021 19:12

insaatcı1001
Aday Memur
Zabıt katipliği kaça düşer puanı
Toplam 127 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?