Editörler : Pangaea

Pskghakan
Şef
25 Şubat 2021 15:33

Ne açıklaması yaptı hocam

Dearn, 3 yıl önce

Bakanın az önce yaptığı açıklamaya bakarsak olmayacağı kesinleşti diyebiliriz. Sayı 20 bin ve evet ben de memnun değilim, daha fazla olmasını beklerdik dediğine göre bu yıl toplam 20bin atama olacak demektir. ha belki 10+10 şeklinde olur bu durumda da ek atama olur ama bu ek atama bekleyenlerin işine yaramaz. ben mesela

Pskghakan
Şef
25 Şubat 2021 15:50

Yani açıklamayı şimdi bende de dinledim ama ek atama olmayacağını hiç çıkaramadım.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
26 Şubat 2021 05:35

Ben atanamıyorum demiyor da üç kuruş harçlığını çıkarmak için alın teriyle çalışan insanlara vebale giriyor diyor bak bak. Vebal ne, alın teri ne. Öğrenin.
anonim000, 3 yıl önce

Ücretli öğretmenlik yapan arkadaşlar anne babamızın yanındayız. masrafımız yok, kpss ye girmek yok, atanma derdi yok diyerek şu anda bir yıl boyunca emek sarfetmiş, çalışıp çabalamış ve atanma puanını almış kişilerin yerlerini gasp ediyorlar. Bu büyük bir vebaldir. Belki devletin işine gelebilir fakat bu arkadaşların bunu anlamaları lazım artık.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
27 Şubat 2021 03:50

şu noktada ek atama bekleyen yolda kalır ve hüsrana uğrar. ne olacağı başından beri belli bir süreç.

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi