Editörler : hopali
04 Mart 2021 23:39

arif012
Aday Memur

mülakatların online olması için çalısmalar yapıldıgıyla ilgili aralık ayında bir haber yayınlanmıs fakat onun dısında net bir sey göremedim ben.

05 Mart 2021 00:13

Şeyh Galib
Aday Memur

Mülakatların online olması atama sürecini hızlandırır mı acaba

Okulöncesi0611, 2 ay önce - Alıntıya git

Onlar ne isterse öyle olur. Amaç bu süreci sakız gibi uzatıp ek atamayı kaynatmak istiyorlarsa online olsa da süreç kısalmaz ama gerçekten ekonominin durumu, pandemi, maliyeyle olan anlaşmazlıklar gerçekse önceden günde 2000 mülakat yapıyorsa 4000 yapar ve süreç kısalabilir.

05 Mart 2021 00:14

Şeyh Galib
Aday Memur

mülakatların online olması için çalısmalar yapıldıgıyla ilgili aralık ayında bir haber yayınlanmıs fakat onun dısında net bir sey göremedim ben.

arif012, 2 ay önce - Alıntıya git

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

05 Mart 2021 00:17

Alper Akova
Şef

Takvim yarın gelir muhtemelen. Ne zaman Twitter'dan bir iddialarını ispatlamaya çalışsalar bir gelişme yaşanıyor muhakkak.

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

05 Mart 2021 00:18

Şeyh Galib
Aday Memur

Son dediklerine göre de mülakatlar mayıs haziran aylarında.

05 Mart 2021 00:30

Ayaz0000
Kapalı

Giden gitti saygıdeğer hocalarım. 22 ekimde sonuçlar açıklandı o günden beri hayaller paris.. velhasıl kelam ömürden 1 sene hiç olacak ve elimizden sabırla beklemekten başka bir şey gelmiyor. Şu sistemde atanırsak gerek madalya vereler de hayırlısı. Ek atama olurcuları takip ediyorum, onlar ek atama kesin falan yazınca mutlu oluyorum çünkü ilk atamanın gerçekleşmiş gibi ya da ilk atamanın netleşmiş gibi bir hava veriyor :)

05 Mart 2021 00:50

psikolojikdanışman42
Genel Müdür

arif012, 2 ay önce - Alıntıya git

online mülakat mı? bilgisayar başında sevgilimle görüntülü konuşma mı yapıyorum. o neymiş öyle. en son bir kurumdan burs almak için online mülakata katılmıştım, onda da sesiniz gelmiyor biz sizi telefonla arayalım dediler de telefonda konuşup nihayete erdirdiydik. bunlar sesim gitmezse aramaya da yanaşmazlar dakika gitmesin diye :D

05 Mart 2021 00:58

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
Kaygıyı tetikleyen en önemli unsur belirsizliktir. Belirsizlik, insanın güvenliği ve yaşamda kalması bakımından ciddi bir tehdittir. Ve insanın doğası/fıtratı, tehdit altında uzun süre kalmaya elverişli değildir. İnsanların ruh sağlığı bozulduktan sonra mı illa bazı şeyler netleşecek. Bu kadar insana yazık günah değil mi? Bugün mü acaba sorusunu daha kaç defa sormamız gerekir kendimize. Daha Ne yapmamız lazım bizi anlamaları için.
ealkan609, 2 ay önce - Alıntıya git

güzel bir yorum olmuş. özellikle de ilk 3 cümlesi. yorumu okurken kendimi bundan binlerce yıl önce ailesini nerden geleceği belli olmayan vahşi hayvan saldırılarından korumak için zorlu doğa koşullarıyla mücadele eden bir baba gibi hissettim :D

Toplam 88 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?