Editörler : Kubil ay
24 Şubat 2021 21:10

Polis abi
Kapalı

Ankarayi bile memlekete yakın diye istiyoruz İstanbul gelirse hem gurbet hem bukadar borçla ekonomik zorluklar yakamizi bırakmayacak

24 Şubat 2021 21:30

polmuratmk
Daire Başkanı

Kimsenin ne dedğine kulak asmayın gelmez demeyin istediğiniz illeri yazın herkes kendine yer açmak istiyor yönlendirme yapıyor...Bırakın arkadaşlar bu çok bilen sağlam duyum alan arkadalar 2.şarka 2006 ya kadar hazırlık geleceğini ve ilk şarka 2., 3. ipkayı veripte bu sene hazırlık dahi gelmeyeceğini niye bilemediler...Akıllı olun, navigasyona gerek yok....

iamapoliceman
Şube Müdürü
Bu işde hak olan daha önce İstanbul'da çalışmayanların gönderilmesidir. Görüyorum adam mesleğe Adana'da başlamış Şanlıurfa'da şark yapmış dönmüş Mersin'e orda devam ediyor. İstanbul'da 10yılı devirip hala şarka gidemeyen bi ton memur var

1lastmohican
Aday Memur

İstanbul'a yüksek ihtimal 1000 TL civarı tazminat geliyor

24 Şubat 2021 21:40

omnom
Aday Memur
Bu işde hak olan daha önce İstanbul'da çalışmayanların gönderilmesidir. Görüyorum adam mesleğe Adana'da başlamış Şanlıurfa'da şark yapmış dönmüş Mersin'e orda devam ediyor. İstanbul'da 10yılı devirip hala şarka gidemeyen bi ton memur var
iamapoliceman, 3 ay önce - Alıntıya git

Çok doğru söylediniz millet Bermuda şeytan üçgeni gibi memleketinin etrafındaki illerde mesleği yemiş emekliliği gelmiş, İstanbul Ankara görmeden, biz hem Ankara hem İstanbul mesleğin başında şark gelmiş tırmalayıp duralım

24 Şubat 2021 21:47

hedef2024
Aday Memur

İstanbuldan o kadar korkmayın her bütçeye göre oturulacak semt var tek sıkıntı görev çok fazla

24 Şubat 2021 22:21

Polis abi
Kapalı

Bin lira tazminat şart çoğu doğu ili boşuna tazminat alıyo onlarin yerine İstanbul'a versinler. Ama zannetmem

24 Şubat 2021 22:23

Polis abi
Kapalı

Devrem maksat istanbul'da çalışmamak değil ki mesleğe İzmir'de başladım Ağrı'da şarkı bitirdim Bir de şimdi İstanbul'a gittikten sonra memleketimde Kırıkkale yaklaşmayacak mıyız hiç memlekete

24 Şubat 2021 22:25

Ospina34
Şef
2. Şarka gidecek çok personel var gibi bence Anadolu illeri bu yıl baya personel alır
24 Şubat 2021 23:57

Birpolisişte
Şef

Başlığı açan arkadaş dairede atamaları yapan kişidir.Boşuna tercih yapmayın hepinizi İstanbul?a yollayacak

25 Şubat 2021 00:03

Anakondamostafa
Aday Memur

İstanbul'dan giden beklenildiği gibi fazla değil ki ve sarktan dönecek çok personel var neye göre bu başlığı açtın ...??

25 Şubat 2021 00:04

Polis abi
Kapalı

Ya saçmalama devrem.. atamalari ben yapsam mezun olacak yeni memurların hepsini asnkara İstanbul'a doldururum. Şark dan dönen herkesi birinci tercihine veririm..

25 Şubat 2021 00:06

Polis abi
Kapalı

İstanbul dan her daim dönen fazladir. İkinci şarkı gelen İstanbul'dan personel yokmu sanıyorsunuz. Ve birinci şarkı gelen

25 Şubat 2021 12:03

kilicharun
Şef

Ankara'ya yüzde seksen altı kişi İlk tercihine atanmis. Bu atanamayan yüzde 14 nasıl sekmis bunu açıkla

Polis abi, 3 ay önce - Alıntıya git
%86 2019 yılının.. 2020'de bu rakam %65
25 Şubat 2021 22:55

Garibanpolice
Aday Memur

İstanbuldan korkun.. Kimse kusura bakmasın hayat zor burda. Tercih dışı geldim bende kendimi avuttum severim alışırım diye. Kiralar çok pahalı Evler ya çok küçük ya eski almaya gücün yetmez.. Sürgün yeri kısacası

26 Şubat 2021 06:12

Essential16
Aday Memur

Çünkü İstanbul dan giden personel sayısı kadar şarktan dönen personel vermedikleri, çoğunlukla polis okulundan yeni mezun olanlardan karşıladıkları için olabilir mi?

eseses262626, 3 ay önce - Alıntıya git
Bosuna uğraşıyorsun devrem. Haklısın de geç.
26 Şubat 2021 09:38

eseses262626
Aday Memur
Bosuna uğraşıyorsun devrem. Haklısın de geç.
Essential16, 3 ay önce - Alıntıya git

Doğru diyorsun devrem

26 Şubat 2021 11:04

omresl
Şef
Tahminimce aksine İstanbul bu yıl tercih dışı az olur. Çünkü bu yıl genelde sicilli memurlara şark hazırlığı geldi. İstanbulun kadrosu diğer illere göre daha gençtir. Çünkü kimse yerleşmeyi düşünmüyor. Diğer illerden gidecek sicilli memur daha fazladır. O yüzden rahat olun
26 Şubat 2021 11:23

Kemalsilifke
Aday Memur

İstanbul'a yüksek ihtimal 1000 TL civarı tazminat geliyor

1lastmohican, 3 ay önce - Alıntıya git
Bu olsa herkes yazar işte
26 Şubat 2021 11:39

emniyetcile
Aday Memur

İstanbul için ayrı bir personel yapılandırması olmadığı sürece her yıl bu sorun yaşanır. İstanbulda doğmuş büyümüş orada polislik yapmak isteyen adamı Çankırı, Kastamonu, Zonguldak gibi yerlere göndermeye çalışan garip bir personel planlama mantığı var.

Toplam 64 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;