Editörler : Mehmet Balci
02 Mart 2021 14:50

Farukssss
Memur
Açıklama yapıyor ama mülakat la ilgili bir şey geçmedi
ecenazz, 2 ay önce - Alıntıya git
metnin içinde var.sadece başlıklara değniyor
02 Mart 2021 15:08

Tugay13
Aday Memur
Kpss ye insan hakları başlığı da eklendi hayırlı olsun
02 Mart 2021 15:10

drali_
Memur

durmak yok yola devam :))..bir an için adalet gelecek diye ummuştuk..ümit etmek bile güzeldi.. geçmiş olsun...

02 Mart 2021 15:12

hanzel
Daire Başkanı
Hani nerde tam metni okudum ve mülakatlar kalkacaktır diye bir ibareye rastlamadım, ben mi bulamadım acaba?
02 Mart 2021 15:13

hellward
Aday Memur

Burada bir keç trollün dediğine aldanmayın. Mülakatların kalkacağı falan hikayedir. Boşa umutlanmayın. Torpil falan bulmaya bakın.

02 Mart 2021 15:15

Farukssss
Memur
ya metin daha duyurulmadı.ayrıntılı açıklanacak kamuya.açıklanan başlıklar
02 Mart 2021 15:16

Farukssss
Memur
Farukssss, 2 ay önce - Alıntıya git
393 faaliyet var.onlar gelecek
02 Mart 2021 15:17

hellward
Aday Memur

Hahaaa fahrettin sen misin yoksa

02 Mart 2021 15:17

Cahtko
Memur

Yeter yaw ! Tek kelime geçmemiş ayrıntılı halinde bir cümlede geçse ne olur ?? Milletle dalga geçmeyin. Kaldırılmadı. nokta.

02 Mart 2021 15:20

hellward
Aday Memur

Akp mülakatı kaldırsaydı davul zurna ile açıklardı. Tabi tabi 339 maddenin içinde. Aynen bro.

02 Mart 2021 15:21

Stockfish
Memur
Ne bekliyordunuz? İktidarın zihniyet problemi var, 20 yılda kitleri, limanları, arazileri katar katar (?) satıp yağmalayıp, sonra çıkıp utanmadan "satacak bir şey kalmadı" diyecek kadar da yüzsüzleştiler. Rezil bir iktidar ve basiretsiz bir muhalefet var. Yazık bu millete.
02 Mart 2021 15:28

muhendis.bey60
Aday Memur

Ne oldu açıklandı mı? Mülakatlar ne oldu?

02 Mart 2021 15:33

Jenny wren
Aday Memur

Mülakatların kaldırılacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Mülakatlar kaldırılmalıdır.

Her kim mülakatları kaldırır ve kamuya alımlarda liyakati sağlarsa o gençliğin gönlünü kazanacaktır.

Ey Türk gençliği mülakatların kaldırılması konusunda ümitsiz olmayınız, ümitsiz olmak Türk gençliğine yakışmaz. Şüphesiz gelecek bizimdir.

02 Mart 2021 16:02

furkanemytu
Daire Başkanı
metnin içinde var.sadece başlıklara değniyor
Bilerek mi yapıyorsun ustad, mukalatin m'sinden bahsedilmiyor. https://www.memurlar.net/haber/957239/eylem-planinda-mulakat-duzenlemesi-yer-almadi.html İnsanları yanlış yönlendirip boş umutlandırma da bi markasın
02 Mart 2021 16:11

Farukssss
Memur
Bilerek mi yapıyorsun ustad, mukalatin m'sinden bahsedilmiyor. https://www.memurlar.net/haber/957239/eylem-planinda-mulakat-duzenlemesi-yer-almadi.html İnsanları yanlış yönlendirip boş umutlandırma da bi markasın
furkanemytu, 2 ay önce - Alıntıya git
en son bahsettim yazımda.forumu bırakıyorum.metinde mülakatın m si yok.Allah a emanet.Bu ülkede hiçbir şey değişmez.kendinize iyi bakın .
02 Mart 2021 17:50

abdülhamit23
Kapalı
en son bahsettim yazımda.forumu bırakıyorum.metinde mülakatın m si yok.Allah a emanet.Bu ülkede hiçbir şey değişmez.kendinize iyi bakın .

Ben de forumu bırakıyorum... bugün için çok büyük beklentilerimiz vardı lakin hiçbiri gerçekleşmedi:((( kpss de insan hakları ile ilgili soru çıkacakmış ,çok büyük bir gelişme bu haber , beklediğimiz haber buydu !!!! Allah sonumuzu hayır eylesin......

02 Mart 2021 18:17

murat_326
Şef

O zaman kurumların açıktan alımlarıda durdu

Diyebilirmiyiz

02 Mart 2021 20:48

furkanemytu
Daire Başkanı

Hahaaa fahrettin sen misin yoksa

hellward, 2 ay önce - Alıntıya git

ben de ondan süphelendim üstad. çok maaşlı

02 Mart 2021 21:08

nşe26
Daire Başkanı
Kpss ye insan hakları başlığı da eklendi hayırlı olsun
Tugay13, 2 ay önce - Alıntıya git

insan hakları hukukundan sorumu gelecek yani ?

02 Mart 2021 21:25

Farukssss
Memur

ben de ondan süphelendim üstad. çok maaşlı

furkanemytu, 2 ay önce - Alıntıya git
ben zaten atanacağım.kendi namıma bir şey istemiyorum.Buradaki insanları bezdirme.zaten insanlar sıkıntılı
Toplam 80 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?