Editörler : crops35
24 Şubat 2021 17:09

72 p94 Puanı Erzincan Cte

Bu puanla en mantıklı şehir sizce gerçekten Erzincan mıdır ?

noname20
Kapalı
24 Şubat 2021 19:27

Evet

Hürkan0
Aday Memur
25 Şubat 2021 00:25

Teşekkür ederim

noname20, 3 yıl önce
Evet

Hürkan0
Aday Memur
25 Şubat 2021 22:45

+

urlradar
Memur
26 Şubat 2021 12:23

+1

Prensesvekedisi
Aday Memur
26 Şubat 2021 20:59

adalet bakanlığı öncelik konusunda bilginiz var mı?

noname20, 3 yıl önce
Evet

noname20
Kapalı
26 Şubat 2021 21:06

Öncelik adalet mezunları hukuk mezunları iki yıllık cte mezunlarına var bunlar kendi arasında en yüksek puandan başlar diğer bölümler de kendi aralarında en yüksekten başlar. Diyorlar ben diyenlerin yalancısıyım. Ama aslında benim doğru bildiğim tek şey var ve sadece ona inanıyorum herşey kader allah kime nerden ekmek verecekse ona ne olursa olsun nail oluyorsun. Önceliği allah belirliyor yani kulu boş.
Prensesvekedisi, 3 yıl önce

Prensesvekedisi
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:14

Öncelikle yanıtınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Haklısınız nasipte varsa her şey mümkün . Açıkçası tam anlamadığım nokta öncelik işini tüm adalet mezunları bittikten sonra mı alınacak diğerleri .

noname20, 3 yıl önce
Öncelik adalet mezunları hukuk mezunları iki yıllık cte mezunlarına var bunlar kendi arasında en yüksek puandan başlar diğer bölümler de kendi aralarında en yüksekten başlar. Diyorlar ben diyenlerin yalancısıyım. Ama aslında benim doğru bildiğim tek şey var ve sadece ona inanıyorum herşey kader allah kime nerden ekmek verecekse ona ne olursa olsun nail oluyorsun. Önceliği allah belirliyor yani kulu boş.

noname20
Kapalı
26 Şubat 2021 21:17

Yok canım öyle olsa 10 yıl boyunca alımların hepsini doldururlar çünkü adalet okuyan tonla adam var 5/3 diğer bölümler 2 si adalet vs diye biliyorum.

Öncelikle yanıtınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Haklısınız nasipte varsa her şey mümkün . Açıkçası tam anlamadığım nokta öncelik işini tüm adalet mezunları bittikten sonra mı alınacak diğerleri .

Prensesvekedisi
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:20

Çok teşekkür ederim içimi ferahlattı söyledikleriniz . Çok bakmama rağmen mantığıma uyan bir cevap bulamamıştım.

noname20, 3 yıl önce
Yok canım öyle olsa 10 yıl boyunca alımların hepsini doldururlar çünkü adalet okuyan tonla adam var 5/3 diğer bölümler 2 si adalet vs diye biliyorum.

noname20
Kapalı
26 Şubat 2021 21:21

Ne demek önemli değil hepimizin hakkında hayırlısı olsun :)

Çok teşekkür ederim içimi ferahlattı söyledikleriniz . Çok bakmama rağmen mantığıma uyan bir cevap bulamamıştım.

26 Şubat 2021 22:37

Yanlış yönlendirme insanları noname20 bilmeden konuşma

dejawuls
Yasaklı
28 Şubat 2021 22:43

Adalet Bakanlığı 2020 Aralık ayında yanılmıyorsam bi değişikliğe gitti ve yapılan değişiklikte şu ifadelere yer verdi.Umarım işine yarar bir bilgidir.

"Zabıt kâtibi, mübaşir, infaz ve koruma memuru ve cezaevi kâtibi kadrolarına atanacaklara ilişkin nihai başarı listesi düzenlenirken; hukuk fakültesi, adalet meslek yüksekokulu veya meslek yüksekokullarının adalet, adalet ön lisans veya ceza infaz ve güvenlik hizmetleri programı, lise veya meslek liselerinin adalet alanı ve ilgili mevzuat uyarınca bunlara denkliği kabul edilen program veya alan mezunları en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere sıralanır. Diğer adaylar ise bu sıralamayı takiben kendi aralarında en yüksek puandan başlayarak sıralanır.

Bu maddeye göre belirlenen nihaî başarı listesinde puanların eşit olması halinde; sırasıyla merkezi sınav puanı, sözlü sınav puanı ve diploma notu yüksek olan aday sıralamada üstte yer alır."

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi