Editörler : Kubil ay
31 Mart 2021 20:14

romantikpiyanist
Aday Memur

yahu branşını söylemiyorsun söyle belki aynı branştanız belki birbirimizle fikir alışverişinde bulunuruz

HAGi 10, 3 hafta önce - Alıntıya git

Branş önemli mi? Daha çok tasavvuf ile ilgileniyorum, biraz tefsir biraz da siyer.

31 Mart 2021 20:23

romantikpiyanist
Aday Memur

Somuncu babanın 7 farklı fatiha tefsiri var, inkarcılar hep soruyor "Zaten Kuran var, neden 20 cilt tefsir var" diye. Eğer sadece Kuranı arapça metninden okuyup, anlayıp uygulayabiliyorlarsa mükemmel insanlardır o zaman. Meal, tefsir bu kadar basit ve gereksiz görülüyor inkarcılar tarafından. İnkar edenlerin hepsi iş ticarete gelince inkar ettikleri peygamberin sünnetine uyarak "pazarlık sünnettendir" diyorlar. Verilecek çok örnek ve ispat var. Bu platform buna yetmez. Gerçek hayatta yüzyüze gelmek lazım.

31 Mart 2021 20:50

HAGi 10
Şube Müdürü

Branş önemli mi? Daha çok tasavvuf ile ilgileniyorum, biraz tefsir biraz da siyer.

romantikpiyanist, 3 hafta önce - Alıntıya git

O ZAMAN BOŞUNA EĞİTİM GÖRMÜŞSÜN .

31 Mart 2021 20:54

romantikpiyanist
Aday Memur

O ZAMAN BOŞUNA EĞİTİM GÖRMÜŞSÜN .

HAGi 10, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bunada mı sen karar veriyorsun?

31 Mart 2021 21:27

romantikpiyanist
Aday Memur

Haci sana zahmet yeni bir başlık aç tadı çıkmıyor böyle, bu konuda maalesef çöktü.

31 Mart 2021 21:41

HAGi 10
Şube Müdürü

Haci sana zahmet yeni bir başlık aç tadı çıkmıyor böyle, bu konuda maalesef çöktü.

romantikpiyanist, 3 hafta önce - Alıntıya git

cahil ile uğraşmak çok zor

01 Nisan 2021 17:22

HAGi 10
Şube Müdürü

islamda kadir gecesi dışında mubarek gece yoktur kadir gecesi içinde süre inmiştir...Aksini iDİİAeden Ayet göstersin

01 Nisan 2021 19:48

HAGi 10
Şube Müdürü

islamda kadir gecesi dışında mubarek gece yoktur kadir gecesi içinde süre inmiştir...Aksini iDİİAeden Ayet göstersin

HAGi 10, 2 hafta önce - Alıntıya git

:)

04 Nisan 2021 22:25

HAGi 10
Şube Müdürü

ye iç yat her türlüğü pisliği yap şefaata sığın

16 Nisan 2021 01:02

HAGi 10
Şube Müdürü

.

Toplam 150 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?