Editörler : Kubil ay
26 Şubat 2021 16:59

HAGi 10
Şef

anladım gelemiyorsun

HAGi 10, 2 ay önce - Alıntıya git

:)))))

26 Şubat 2021 17:01

HAGi 10
Şef

soruma cevap veremiyorsun versen mat olacaksın bunu biliyorsun

26 Şubat 2021 17:27

dede ali-
Şef

soruma cevap veremiyorsun versen mat olacaksın bunu biliyorsun

Hazreti Muhammed Mustafa (aleyhissalatu vesselam) ve ashabı ne kadar ve hangi vakitlerde kılmışlarsa bizler de o kadar kılmaya gayret ediyoruz. O ne diyorsa doğrudur. O, Kur'an'dan aykırı bir şey konuşmazdı ve Kur'an'a göre amel ederdi. Sen kendini kurtar hagi. Gittiğin yol yol değil.
26 Şubat 2021 17:28

HAGi 10
Şef
Hazreti Muhammed Mustafa (aleyhissalatu vesselam) ve ashabı ne kadar ve hangi vakitlerde kılmışlarsa bizler de o kadar kılmaya gayret ediyoruz. O ne diyorsa doğrudur. O, Kur'an'dan aykırı bir şey konuşmazdı ve Kur'an'a göre amel ederdi. Sen kendini kurtar hagi. Gittiğin yol yol değil.
dede ali-, 2 ay önce - Alıntıya git

yani sen kuran da 3 vakit yazıyor ama ben 5 vakit kılıyorum diyorsun sünnet ayetten daha önemli diyorsun öyle mi?

26 Şubat 2021 17:29

dede ali-
Şef

yani sen kuran da 3 vakit yazıyor ama ben 5 vakit kılıyorum diyorsun sünnet ayetten daha önemli diyorsun öyle mi?

Peygamber de öyle kılardı. Var mı ulan itirazın?
26 Şubat 2021 17:30

HAGi 10
Şef

yeni baktım profiline bilseydim çocuk olduğunu senle hiç muhatap olmazdım hadi hayırlı cumalar

26 Şubat 2021 17:32

HAGi 10
Şef
Peygamber de öyle kılardı. Var mı ulan itirazın?

kuranda 3 vakit yazarken sen 5 vakide inanıyorsan kuranı sünnete tercih etmiş oluyorsun kafir oluyorsun yine neyse çoluk çocuğa bugüne kadar çok ders verdim bıktım sana vermeyeceğim

26 Şubat 2021 17:37

dede ali-
Şef

kuranda 3 vakit yazarken sen 5 vakide inanıyorsan kuranı sünnete tercih etmiş oluyorsun kafir oluyorsun yine neyse çoluk çocuğa bugüne kadar çok ders verdim bıktım sana vermeyeceğim

https://sorularlaislamiyet.com/kuran-i-kerimde-namaz-kac-vakit-olarak-gecmektedir-namazin-bes-vakit-oldugunun-delilleri-kuranda-var Neye göre namaz öğretmiş ailen sana oku.
26 Şubat 2021 17:39

HAGi 10
Şef

3 vakit olduğunu iddaa eden sensin

26 Şubat 2021 17:39

dede ali-
Şef

3 vakit olduğunu iddaa eden sensin

okudun mu?
Toplam 30 mesaj