Editörler : Pangaea

aenema13
Memur
11 Mart 2021 23:00

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor.

atanırız inşallah, 3 yıl önce

Sistem sizin lise bilginizi seçenek olarak göstermemiş miydi? Eğer öyleyse ayrı yüklemeye gerek yok. Diploma kısmına da lisans diplomanız yüklenirse tamamdır.

mühendismervee
Aday Memur
11 Mart 2021 23:31

Siz olsaniz bu puanla 15 kisilik bama mi basvuru yapardiniz yoksa 100 kisilik gaziantep adliyesi ilk derece mahkameyemi ?

Gelebilme ihtimali yüksek bana göre. Hakkınızda hayırlısı olsun.

11 Mart 2021 23:50

lise bilgilerini yazmışsınız, diploma yüklemediğiniz halde de sistem uyarmamış, sorun olacağını sanmıyorum. En son mezuniyetiniz lisans sonuçta o diplomanız ekte sorun yaratılmaması lazım.

aenema13, 3 yıl önce

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor.

11 Mart 2021 23:52

Kesinlikle BAM yazardım. Puanınız çok düşük de değil. Adliyelerde 70 küsürlü puanlar çok olacaktır diye düşünüyorum.

mühendismervee, 3 yıl önce

Siz olsaniz bu puanla 15 kisilik bama mi basvuru yapardiniz yoksa 100 kisilik gaziantep adliyesi ilk derece mahkameyemi ?

mühendismervee
Aday Memur
12 Mart 2021 00:07

Ay sizide rahatsiz ediyorum ama 100 kisinin icerisindeb secilmek daha kolay gibi geliyor. Adalet mezunlarina oncelik verilirse 15 kisiden biraz zor sira gelir:((

Kesinlikle BAM yazardım. Puanınız çok düşük de değil. Adliyelerde 70 küsürlü puanlar çok olacaktır diye düşünüyorum.

12 Mart 2021 00:13

Açıkçası ben de risk aldım. 70 kişilik yeri bırakıp 5 kişilik yeri yazdım.

Birçok yer açtı ve tek tercih var. Neyin ne olacağı bilinmez ama kadrolu CTE alımında bile 10 il açtı kontenjanlarda 82 puanlı olanların çoğu uygulama sınavına çağrıldı oradan bir muhakeme ettim. Siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın.

mühendismervee, 3 yıl önce

Ay sizide rahatsiz ediyorum ama 100 kisinin icerisindeb secilmek daha kolay gibi geliyor. Adalet mezunlarina oncelik verilirse 15 kisiden biraz zor sira gelir:((

mühendismervee
Aday Memur
12 Mart 2021 00:16

Tesekkur ediyorum :))

Açıkçası ben de risk aldım. 70 kişilik yeri bırakıp 5 kişilik yeri yazdım.

Birçok yer açtı ve tek tercih var. Neyin ne olacağı bilinmez ama kadrolu CTE alımında bile 10 il açtı kontenjanlarda 82 puanlı olanların çoğu uygulama sınavına çağrıldı oradan bir muhakeme ettim. Siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın.

northe
Aday Memur
12 Mart 2021 21:51

BAM iyidir... Klavyeniz de hızlı olsun :) Önemli çünkü!

Refess
Aday Memur
20 Şubat 2023 20:11

Merhaba nereyi tercih ettiniz

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi