Editörler : Mehmet Balci
11 Mart 2021 23:00

aenema13
Aday Memur

Sistem sizin lise bilginizi seçenek olarak göstermemiş miydi? Eğer öyleyse ayrı yüklemeye gerek yok. Diploma kısmına da lisans diplomanız yüklenirse tamamdır.

atanırız inşallah, 1 ay önce - Alıntıya git

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor.

11 Mart 2021 23:31

mühendismervee
Aday Memur

Gelebilme ihtimali yüksek bana göre. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Siz olsaniz bu puanla 15 kisilik bama mi basvuru yapardiniz yoksa 100 kisilik gaziantep adliyesi ilk derece mahkameyemi ?

11 Mart 2021 23:50

atanırız inşallah
Memur

2008 öncesi olduğu için lise mezuniyet bilgilerini otomatik getirmedi ben girdim.

Diplomayı da orda soruyor.

aenema13, 1 ay önce - Alıntıya git

lise bilgilerini yazmışsınız, diploma yüklemediğiniz halde de sistem uyarmamış, sorun olacağını sanmıyorum. En son mezuniyetiniz lisans sonuçta o diplomanız ekte sorun yaratılmaması lazım.

11 Mart 2021 23:52

atanırız inşallah
Memur

Siz olsaniz bu puanla 15 kisilik bama mi basvuru yapardiniz yoksa 100 kisilik gaziantep adliyesi ilk derece mahkameyemi ?

mühendismervee, 1 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle BAM yazardım. Puanınız çok düşük de değil. Adliyelerde 70 küsürlü puanlar çok olacaktır diye düşünüyorum.

12 Mart 2021 00:07

mühendismervee
Aday Memur

Kesinlikle BAM yazardım. Puanınız çok düşük de değil. Adliyelerde 70 küsürlü puanlar çok olacaktır diye düşünüyorum.

Ay sizide rahatsiz ediyorum ama 100 kisinin icerisindeb secilmek daha kolay gibi geliyor. Adalet mezunlarina oncelik verilirse 15 kisiden biraz zor sira gelir:((

12 Mart 2021 00:13

atanırız inşallah
Memur

Ay sizide rahatsiz ediyorum ama 100 kisinin icerisindeb secilmek daha kolay gibi geliyor. Adalet mezunlarina oncelik verilirse 15 kisiden biraz zor sira gelir:((

mühendismervee, 1 ay önce - Alıntıya git

Açıkçası ben de risk aldım. 70 kişilik yeri bırakıp 5 kişilik yeri yazdım.

Birçok yer açtı ve tek tercih var. Neyin ne olacağı bilinmez ama kadrolu CTE alımında bile 10 il açtı kontenjanlarda 82 puanlı olanların çoğu uygulama sınavına çağrıldı oradan bir muhakeme ettim. Siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın.

12 Mart 2021 00:16

mühendismervee
Aday Memur

Açıkçası ben de risk aldım. 70 kişilik yeri bırakıp 5 kişilik yeri yazdım.

Birçok yer açtı ve tek tercih var. Neyin ne olacağı bilinmez ama kadrolu CTE alımında bile 10 il açtı kontenjanlarda 82 puanlı olanların çoğu uygulama sınavına çağrıldı oradan bir muhakeme ettim. Siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın.

Tesekkur ediyorum :))

12 Mart 2021 21:51

northe
Aday Memur

BAM iyidir... Klavyeniz de hızlı olsun :) Önemli çünkü!

Toplam 68 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?