Editörler : Kubil ay
05 Mart 2021 10:21

Alok31
Aday Memur
Boşuna açma derim. Ben açtım. Üstelik adli direk takipsizlik verilmişti. YD Aralık'ta sonuçlandı ve olumsuz. Emniyet GÖRÜLEN LÜZÜM ÜZERİNE İDARENİN TAKDİRİ İLE TAYİN YAPTIM diye savunma yaptığı için idare mahkemesi aleyhime karar verdi. Hem kendi avukat ücretini ödeyeceksin hemde emniyetin avukat ücretini ödeyeceksin. Ayrıca benim eşim de çalışıyor hiç dikkate bile almıyorlar
Ynsasf, 2 ay önce - Alıntıya git

valla ne yapacağımı bilmiyorum

05 Mart 2021 11:08

konyaya becayiş
Aday Memur
Boşuna açma derim. Ben açtım. Üstelik adli direk takipsizlik verilmişti. YD Aralık'ta sonuçlandı ve olumsuz. Emniyet GÖRÜLEN LÜZÜM ÜZERİNE İDARENİN TAKDİRİ İLE TAYİN YAPTIM diye savunma yaptığı için idare mahkemesi aleyhime karar verdi. Hem kendi avukat ücretini ödeyeceksin hemde emniyetin avukat ücretini ödeyeceksin. Ayrıca benim eşim de çalışıyor hiç dikkate bile almıyorlar
Ynsasf, 2 ay önce - Alıntıya git
devrem karşı taraf vekalet ücretini hemen mi istedi yoksa bolge idareyi mi bekliyorlar
05 Mart 2021 11:16

konyaya becayiş
Aday Memur
devrem yerel mahkeme bana da Red verdi herhalde gitsinler bölgeden bozdursunlar diye düşünüyorlar. hani avukat yazdı dilekçeyi söyle böyle kazanırız falan filan diyoruz ya inan 1 hafta kafayı yorup araştırıp yapsan avukattan daha iyi yapacağına eminim ben bu yanlışı yaptim . hatta kendim oturdum dilekce yazdim avukatla benzer dilekçeyi yazmışız. para güme gitti anlayacağın. tavsiyem yerel mahkemeyi kendin yaz çiz eğer kaybedersen bölgede avukattan hukuki destek al
06 Mart 2021 16:46

OOP.008
Aday Memur
Kanunda sürgün diye bişey yok onun adı atama olduğu işin dediğin fıs
Kobra070707, 3 ay önce - Alıntıya git
Bilmediginiz konu hakkinda yorum yapmayiniz cunku yanlis yonlendirme olur. Daha cok yakin zamanda yayinlanan bir kararda bu konu vardi. Memurlar.nette de yayinlandi mahkeme karari. Ayni suca hem disiplin cezasi verip hem de yer degisikligi yapmak iki ceza anlamina geldigi icin mahkeme tarafindan bozuldu. Aratin malum arama sitelerinde bulursunuz mahkeme kararini.
07 Mart 2021 16:25

murat akif
Aday Memur
Rica etsem özelden bana ulaşır mısın telefonda görüşelim.
Toplam 25 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;