Editörler : Mehmet Balci
01 Mart 2021 01:52

Farukssss
Memur

5 nisanda merkezi atama için başvurular alınmaya başlayacak.Alım yapacak olan belediyelerin kadroları orda iletmesi lazım

BilinmeyenMaceracı, 2 ay önce - Alıntıya git
olacak inşallah.
01 Mart 2021 01:53

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
diğer belediyeler de en yakın zamanda merkeziye geçecek
Farukssss, 2 ay önce - Alıntıya git

böyle olmayacağını düşünüyorum. adayların beklentisini bildikleri halde bile muhalefettekiler "kendi belediyelerimizde mülakatı kaldırdık" deyip bunu oy kazanma aracı olarak kullanamıyorlar. o nedenle belli ki bu uygulama öyle kolay kolay vazgeçilebilecek bir şey değil. herkes kendi belediyesini kendi yandaşına peşkeş çekmekten memnun. onun içindir bir avuç memur alımı yapıldığı halde bile yukarda saydığım belediyelere teşekkürüm.

01 Mart 2021 01:56

Farukssss
Memur

böyle olmayacağını düşünüyorum. adayların beklentisini bildikleri halde bile muhalefettekiler "kendi belediyelerimizde mülakatı kaldırdık" deyip bunu oy kazanma aracı olarak kullanamıyorlar. o nedenle belli ki bu uygulama öyle kolay kolay vazgeçilebilecek bir şey değil. herkes kendi belediyesini kendi yandaşına peşkeş çekmekten memnun. onun içindir bir avuç memur alımı yapıldığı halde bile yukarda saydığım belediyelere teşekkürüm.

psikolojikdanışman42, 2 ay önce - Alıntıya git
mülakat kalkıyor artık dostum ya, inanın artık.merkezi geliyor artık.yazdıkların doğru.ama bitiyor eski sistem
01 Mart 2021 02:32

furkanemytu
Daire Başkanı

şu adam kadar umutlu olamadık

01 Mart 2021 03:47

Farukssss
Memur

furkanemytu, 2 ay önce - Alıntıya git
sen bu kafayla çokkkkk daha , bu forumda boş boş gezersin
01 Mart 2021 04:41

Farukssss
Memur

furkanemytu, 2 ay önce - Alıntıya git
Ahhh memurlar.net ahhhh.izin vermiyorsun ki şu soytarılara iki cümle laf edelim.hemen basıyorsun uyarıyı.
01 Mart 2021 07:39

fb5814
Memur
Ahhh memurlar.net ahhhh.izin vermiyorsun ki şu soytarılara iki cümle laf edelim.hemen basıyorsun uyarıyı.

Kardeşim sıkma canını mülakat kaldırıldığında en büyük cevabı almış olacak zaten...

01 Mart 2021 10:41

Drjacob
Aday Memur

e adamlar nasıl kendilerine oy verenleri alacaklar o zaman geçmezler öyle

02 Mart 2021 15:02

ZLancelot
Aday Memur

Adalet gelsin artık bıktık hak kayıplarına uğramaktan

02 Mart 2021 16:03

furkanemytu
Daire Başkanı
https://www.memurlar.net/haber/957239/eylem-planinda-mulakat-duzenlemesi-yer-almadi.html Yalan oldu
02 Mart 2021 20:55

furkanemytu
Daire Başkanı
sen bu kafayla çokkkkk daha , bu forumda boş boş gezersin

üstad biz de sen gibi mülkatın kalkmasını isteriz de inanmadım, umutlanmadım ve senin kadar jhayal kırıklığına uğramadım. umutlu olmak güzel de seninki biraz boş hayal oluyor. her alımda da aynı şeyi yapıyorsun en çok üzülen sen oluyorsun.

Toplam 31 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?