Editörler : oto-danisman-expert

yelnegen
Aday Memur
28 Şubat 2021 19:33

Normalde bir şey yapman gerekmiyor ama her ihtimale karşı raporun kendisinde olan örneğini kendileri ulaştıranlar olmuş.

beratlardan1, 3 yıl önce
Arkadaşlar merhaba; benim işlemlerim geçen pazartesi bitti. Raporları kendilerinin göndereceğini söylediler bana da iki adet kopya verdiler bir şey yapmam gerekiyor mu?

beratlardan1
Aday Memur
28 Şubat 2021 19:43

Anladım kardeşim teşekkür ederim
yelnegen, 3 yıl önce

Normalde bir şey yapman gerekmiyor ama her ihtimale karşı raporun kendisinde olan örneğini kendileri ulaştıranlar olmuş.

turkceci5454
Kapalı
28 Şubat 2021 21:24

Arkadaşlar neden kayıt kabulden kargo takip numarasını almadınız?

yelnegen
Aday Memur
28 Şubat 2021 21:49

Ben denedim heyet raporumu almaya gittiğimde ama kargo takip numarasını bulamadılar ulaşır merak etme dediler ben de üstelemedim.Ama şimdi tekrar deneyeceğim.Ben perteme ulaşınca bilgi alabiliriz sanıyordum ancak pertem sisteme işlenmeden göremeyiz diyor.Oldukça saçma bir uygulama raporu oraya ulaşanlar için ayrı bir kayıt açmış olmaları gerekirdi.

turkceci5454, 3 yıl önce

Arkadaşlar neden kayıt kabulden kargo takip numarasını almadınız?

Zaplangoc
Aday Memur
01 Mart 2021 00:12

Ben hastaneden kargo takip nosu aldım. Orada kargonun Ankaraya teslim edilmesi ve teslim edildiğine dair bir evrak geri hastaneye yollanıyor "Alma haber kartı teslimi" şeklinde yazıyor. Pertem tarafından teslim alındığı dahi yazıyor yani pertemle uğraşmanıza gerek yok hastaneden alacağınız bir kod ile herşeyi görebilirsiniz.

yelnegen, 3 yıl önce

Ben denedim heyet raporumu almaya gittiğimde ama kargo takip numarasını bulamadılar ulaşır merak etme dediler ben de üstelemedim.Ama şimdi tekrar deneyeceğim.Ben perteme ulaşınca bilgi alabiliriz sanıyordum ancak pertem sisteme işlenmeden göremeyiz diyor.Oldukça saçma bir uygulama raporu oraya ulaşanlar için ayrı bir kayıt açmış olmaları gerekirdi.

Juniorex
Aday Memur
01 Mart 2021 08:28

Zaplangoç benim de barkod numarasını girdiğimde en son işlem olarak alma haber kartı teslimi yazıyor. Tam olarak ne oldugunu anlamadım, teslim alan diye bir bayanın ismi çıkıyor sadece adres gözükmüyor sizde ne durumda
Zaplangoc, 3 yıl önce

Ben hastaneden kargo takip nosu aldım. Orada kargonun Ankaraya teslim edilmesi ve teslim edildiğine dair bir evrak geri hastaneye yollanıyor "Alma haber kartı teslimi" şeklinde yazıyor. Pertem tarafından teslim alındığı dahi yazıyor yani pertemle uğraşmanıza gerek yok hastaneden alacağınız bir kod ile herşeyi görebilirsiniz.

yelnegen
Aday Memur
01 Mart 2021 19:46

Bugün gittim kargo takip numarasını aldım 19 şubatta ulaşmış kargo sıkıntım çözüldü.İlkten bulamamışlardı.

Zaplangoc, 3 yıl önce

Zaplangoc
Aday Memur
04 Mart 2021 23:11

Hastane kargoları geri dönüşlü olarak yolluyor. Yani bir nevi kargo iletildi mesajı

Juniorex, 3 yıl önce
Zaplangoç benim de barkod numarasını girdiğimde en son işlem olarak alma haber kartı teslimi yazıyor. Tam olarak ne oldugunu anlamadım, teslim alan diye bir bayanın ismi çıkıyor sadece adres gözükmüyor sizde ne durumda
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi