Editörler : oto-danisman-expert
28 Şubat 2021 19:33

yelnegen
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba; benim işlemlerim geçen pazartesi bitti. Raporları kendilerinin göndereceğini söylediler bana da iki adet kopya verdiler bir şey yapmam gerekiyor mu?
beratlardan1, 2 ay önce - Alıntıya git

Normalde bir şey yapman gerekmiyor ama her ihtimale karşı raporun kendisinde olan örneğini kendileri ulaştıranlar olmuş.

28 Şubat 2021 19:43

beratlardan1
Aday Memur

Normalde bir şey yapman gerekmiyor ama her ihtimale karşı raporun kendisinde olan örneğini kendileri ulaştıranlar olmuş.

yelnegen, 2 ay önce - Alıntıya git
Anladım kardeşim teşekkür ederim
28 Şubat 2021 21:24

turkceci5454
Kapalı

Arkadaşlar neden kayıt kabulden kargo takip numarasını almadınız?

28 Şubat 2021 21:49

yelnegen
Aday Memur

Arkadaşlar neden kayıt kabulden kargo takip numarasını almadınız?

turkceci5454, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben denedim heyet raporumu almaya gittiğimde ama kargo takip numarasını bulamadılar ulaşır merak etme dediler ben de üstelemedim.Ama şimdi tekrar deneyeceğim.Ben perteme ulaşınca bilgi alabiliriz sanıyordum ancak pertem sisteme işlenmeden göremeyiz diyor.Oldukça saçma bir uygulama raporu oraya ulaşanlar için ayrı bir kayıt açmış olmaları gerekirdi.

01 Mart 2021 00:12

Zaplangoc
Aday Memur

Ben denedim heyet raporumu almaya gittiğimde ama kargo takip numarasını bulamadılar ulaşır merak etme dediler ben de üstelemedim.Ama şimdi tekrar deneyeceğim.Ben perteme ulaşınca bilgi alabiliriz sanıyordum ancak pertem sisteme işlenmeden göremeyiz diyor.Oldukça saçma bir uygulama raporu oraya ulaşanlar için ayrı bir kayıt açmış olmaları gerekirdi.

yelnegen, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben hastaneden kargo takip nosu aldım. Orada kargonun Ankaraya teslim edilmesi ve teslim edildiğine dair bir evrak geri hastaneye yollanıyor "Alma haber kartı teslimi" şeklinde yazıyor. Pertem tarafından teslim alındığı dahi yazıyor yani pertemle uğraşmanıza gerek yok hastaneden alacağınız bir kod ile herşeyi görebilirsiniz.

01 Mart 2021 08:28

Juniorex
Aday Memur

Ben hastaneden kargo takip nosu aldım. Orada kargonun Ankaraya teslim edilmesi ve teslim edildiğine dair bir evrak geri hastaneye yollanıyor "Alma haber kartı teslimi" şeklinde yazıyor. Pertem tarafından teslim alındığı dahi yazıyor yani pertemle uğraşmanıza gerek yok hastaneden alacağınız bir kod ile herşeyi görebilirsiniz.

Zaplangoc, 2 ay önce - Alıntıya git
Zaplangoç benim de barkod numarasını girdiğimde en son işlem olarak alma haber kartı teslimi yazıyor. Tam olarak ne oldugunu anlamadım, teslim alan diye bir bayanın ismi çıkıyor sadece adres gözükmüyor sizde ne durumda
01 Mart 2021 19:46

yelnegen
Aday Memur

Zaplangoc, 2 ay önce - Alıntıya git

Bugün gittim kargo takip numarasını aldım 19 şubatta ulaşmış kargo sıkıntım çözüldü.İlkten bulamamışlardı.

04 Mart 2021 23:11

Zaplangoc
Aday Memur
Zaplangoç benim de barkod numarasını girdiğimde en son işlem olarak alma haber kartı teslimi yazıyor. Tam olarak ne oldugunu anlamadım, teslim alan diye bir bayanın ismi çıkıyor sadece adres gözükmüyor sizde ne durumda
Juniorex, 2 ay önce - Alıntıya git

Hastane kargoları geri dönüşlü olarak yolluyor. Yani bir nevi kargo iletildi mesajı

Toplam 28 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?