Editörler : ayşegül bgm
26 Şubat 2021 20:40   

2021 ilk sağlık ataması
Arkadaşlar hemen hemen bütün bakanlıklar maliyeden onay almış durumda ve alıma çıkıyorlar sağlık bakanlığı ne zaman açıklama yapar
26 Şubat 2021 20:48

agizdis
Şef

valla 1 ay daha gelmezse alım haberi kafamda saç kalmicak

26 Şubat 2021 21:16

fizyorex
Daire Başkanı

18 bin kişilik bir alım bekliyorum

26 Şubat 2021 21:39

Cap0ne
Aday Memur

18 bin kişilik bir alım bekliyorum

fizyorex, 3 ay önce - Alıntıya git
Tahmini ne zaman olabilir hocam
26 Şubat 2021 21:40

fizyorex
Daire Başkanı
Tahmini ne zaman olabilir hocam
Cap0ne, 3 ay önce - Alıntıya git

Öğretmen atamasından 1-2 ay sonra olur

26 Şubat 2021 21:41

Cap0ne
Aday Memur

valla 1 ay daha gelmezse alım haberi kafamda saç kalmicak

agizdis, 3 ay önce - Alıntıya git
Aynı durumdayız kardeşim hiç olmazsa bi takvim olsaydı önümüzü görürdük
26 Şubat 2021 21:42

Cap0ne
Aday Memur

Teşekkürler hocam umarım ihtiyaca göre daha erkenden olur
26 Şubat 2021 22:06

Bayblade
Şef

İlk kez hazirandan sonra demediniz hocam :) duyum mu aldınız

26 Şubat 2021 22:08

fizyorex
Daire Başkanı

İlk kez hazirandan sonra demediniz hocam :) duyum mu aldınız

Bayblade, 3 ay önce - Alıntıya git

Öğretmen ataması da sarkacak gibi ya

26 Şubat 2021 23:19

stajyertekniker
Şef

Öğretmen ataması da sarkacak gibi ya

okullar kapalı kalıcak gibi zaten bilinçli sarkıtıyorlar erken yaparlarsa millet ek atama istiycek çünkü

yeni eğitim yılına eylüle kadar sarkıcak o 20 bin

26 Şubat 2021 23:31

guiding1
Aday Memur

Neden ki hocam öğrermen ataması bile ne zaman olacağı belli değil sağlık bakanlığı ile bağı yok ki ikisinin peş peşe olma ihtimali?
26 Şubat 2021 23:32

Cap0ne
Aday Memur
Hocam az önce baktımda etlik şehir hastanesi en erken mart en geç haziranda açılması bekleniyor deniliyor en geç hazirana kadar olmaz mı sizce
26 Şubat 2021 23:50

Bayblade
Şef
Hocam az önce baktımda etlik şehir hastanesi en erken mart en geç haziranda açılması bekleniyor deniliyor en geç hazirana kadar olmaz mı sizce
Cap0ne, 3 ay önce - Alıntıya git

Etlik hastanesi Haziran da açılacak

27 Şubat 2021 15:51

Lisanshemsireeeee
Kapalı

En erken mart biraz iyimser olmaya basladi. En erken nisan en gec haziran bence. Tabi bu benim sahsi dusuncem, tahminim.

27 Şubat 2021 15:59

Cap0ne
Aday Memur

En erken mart biraz iyimser olmaya basladi. En erken nisan en gec haziran bence. Tabi bu benim sahsi dusuncem, tahminim.

Lisanshemsireeeee, 3 ay önce - Alıntıya git
İnşallah hocam ilk tercihte vermediğime pişman olmuş durumdayım
27 Şubat 2021 16:04

gandalfı-dürten-adam
Aday Memur

Dostlar atama yapılırsa derhal tercih verin sakın bekleyeyim şehrimde yer açılır gibi bir hataya düşmeyin çünkü bir sonraki atam ne zmana olduğu bilinmez hatta olur mu olmaz mı o da bilinmez o yüzden atama ne zaman olursa herkes tercih versin şehir mehir ayrımı yapmayın Allah ne verdi yağıştırın gitsin. Atamada tahmin haziran ya da temmuzda ama tabi sadece tahmin

27 Şubat 2021 16:47

Tilgin8888
Aday Memur

Burada saglikmevzuat diye bir kullanıcı vardı sağlık bakanlığında çalışan birisiymiş atama için temmuz ayı planlanıyor demişti vallaha allah bize sabır versin cok geç tarih normal eleman olarak bile almıyolrlar pandemi diye onca insan bekliyoruz iş güç yok

27 Şubat 2021 18:01

Kuzeyi
Yasaklı

Burada saglikmevzuat diye bir kullanıcı vardı sağlık bakanlığında çalışan birisiymiş atama için temmuz ayı planlanıyor demişti vallaha allah bize sabır versin cok geç tarih normal eleman olarak bile almıyolrlar pandemi diye onca insan bekliyoruz iş güç yok

Tilgin8888, 3 ay önce - Alıntıya git
Temmuz mu hocam insallah dogru degildir o zamana kadar işsiz gucsuz ne yapacagiz akrabalar surekli soruyor naptiniz diye artik laf atmaktan bıktık
27 Şubat 2021 18:25

Tilgin8888
Aday Memur
Temmuz mu hocam insallah dogru degildir o zamana kadar işsiz gucsuz ne yapacagiz akrabalar surekli soruyor naptiniz diye artik laf atmaktan bıktık
Kuzeyi, 3 ay önce - Alıntıya git

Insallah dogru değildir ben de istemem doğrusu temmuz gercekten cok geç ama açtığı başlıklarda verdiği bilgiler doğru takip ettiğim kadarıyla

Toplam 18 mesaj

ANKET
17 Mayıs ila 1 Haziran arasında, hafta sonlarında, sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmesini;