Editörler : Kubil ay
27 Mart 2021 22:00

romantikpiyanist
Aday Memur

Hadislerin? Uydurukduğunu nereden biliyorsun? Yanlarımda mıydın?

27 Mart 2021 22:04

HAGi 10
Şube Müdürü

Haci Allah var ve inanıyorum diyorsun. ama peygamberini miraca yükseltip yanına alacağına Kuranda yazmıyor diye ihtimal dahi vermiyorsun, Allahın Kudretinden şüphen mi var, Kuranda yazmıyor diye yapamaz mı, kendi yapacaklarını kuranda yazanlarla sınırlandırmış mı?

romantikpiyanist, 3 hafta önce - Alıntıya git

Allahın kudretine hiç şüphem yok ancak Allah kudretini o konuda göstermemiştir.Hadislerde hikaye anlatılıyor,yok mirca çıkmış yok Allah ile namaz konusunda pazarlık yapmış cahilliğine acıyayım mı güleyim mi?

27 Mart 2021 22:05

romantikpiyanist
Aday Memur

Haci Sen diyorsun ki; Allah Kuranda bildirmediği hiçbirşeyi sonradan yapamaz demek istiyorsun :) seni şimdi anladım, haklısın kendine göre :)

27 Mart 2021 22:06

HAGi 10
Şube Müdürü

Hadislerin? Uydurukduğunu nereden biliyorsun? Yanlarımda mıydın?

ya boş ver cahiliğin yüzünden akıyor saçmalıyorsun hadisler toplanmaya başlayalı 300 sene olmuş ..ne sahabe kalmış ne peygamber galiba sen vardın orada

27 Mart 2021 22:06

romantikpiyanist
Aday Memur

İşte miracın olmadığının sendeki kanıtı somut olarak ne onu yaz, sürekli cahil diyorsun bana :) yazki öğreneyim :)

27 Mart 2021 22:07

HAGi 10
Şube Müdürü

Haci Sen diyorsun ki; Allah Kuranda bildirmediği hiçbirşeyi sonradan yapamaz demek istiyorsun :) seni şimdi anladım, haklısın kendine göre :)

çok cahilsin cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan çok zor hadi sen çelik çomak oyna ben çıkıyorum

27 Mart 2021 22:08

romantikpiyanist
Aday Memur

Kaç haci kaç, zora geldi çünkü. Herkes okuyor burdan senin yalanlarını.

27 Mart 2021 22:10

romantikpiyanist
Aday Memur

Allah ıslah etsin, hidayet versin sana.

27 Mart 2021 22:18

romantikpiyanist
Aday Memur

Sen şimdi konuyuda kapatırsın, neden mi? Bu mesajları herkes görmesin diye :)

29 Mart 2021 19:23

HAGi 10
Şube Müdürü

Sen şimdi konuyuda kapatırsın, neden mi? Bu mesajları herkes görmesin diye :)

yapma yav yüzünden cehalet akıyor senden kaçmam sadece muhatap almam

29 Mart 2021 19:24

HAGi 10
Şube Müdürü

kuranda kadir gecesinden başka mubarek gece yoktur.kim bana başka gece olduğunu ispatlayacak yoktur

29 Mart 2021 19:41

romantikpiyanist
Aday Memur

kuranda kadir gecesinden başka mubarek gece yoktur.kim bana başka gece olduğunu ispatlayacak yoktur

HAGi 10, 3 hafta önce - Alıntıya git

Haciiii kafayı inkara takmışsın sen.

02 Nisan 2021 00:20

HAGi 10
Şube Müdürü

:)

10 Nisan 2021 21:30

HAGi 10
Şube Müdürü

kadir gecesinden farklı bir mücize olan ikinci bir gece olduğunu bana ispatlayacak kimse bulamazsınız.Miraç,berat hikaye

13 Nisan 2021 19:28

HAGi 10
Şube Müdürü

kadir gecesinden farklı bir mücize olan ikinci bir gece olduğunu bana ispatlayacak kimse bulamazsınız.Miraç,berat hikaye

HAGi 10, 1 hafta önce - Alıntıya git

:)

18 Nisan 2021 01:20

HAGi 10
Şube Müdürü

HAGi 10, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hadislerde(sahih olmayan) işte peygamberimiz BURAK'a binerek göğe çıktı Allala arasındaki tüm perdeler kalktı ve hatta Allah'la namaz konusunda pazarlık yaptı

1-Allah'ın mekanı gökler mi? gökleri de Allah yaratmadımı? tüm kainat Allahın eseri değil mi? Alla yeri havayı atmosferi uzayı kısaca tüm kainatı yönetmiyor mu? öyleyse siz Allah'ı nasıl gök yüzüne sığdırıp Allah için Gökyüzü'nü Allaha mekan yapıyorsnuz sizinkisi saçmalık

2-Madem Allah perdeyi kaldırdı kaldı ki bu çok önemli bir olay niye kuranda yazmıyor.Sadece isra yazıyor

3-Allah ile pazarlık yapılır mı?

Bu sorularıma mantıklı bir cevap verecek yiğit göremiyorum

Toplam 96 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?