Editörler : Pangaea
26 Şubat 2021 23:52

işletme lisans öğretmenlik
arkadaşlar işletme bitirdim öğretmenlik yapmak istiyorum yeni mevzuata göre tezsiz yüksek lisans okuyup formasyon alırsak biz de öğretmen oluyormuşuz, bunun kakkında daha ayrıntılı bilen arkadaşlar var mıdır, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

(((nurgül:)))
Aday Memur
28 Şubat 2021 00:49

kimse yazmamış :((

furkanemytu
Yasaklı
28 Şubat 2021 01:10

"KPSS?ye başvuru yaparken eğitim bilimlerine de başvuru yapacaksınız ve eğitim bilimleri sınavına da gireceksiniz böylelikle p 10 puanınız hesaplanacak. Muhasebe öğretmenliğin atamalarında p 10 puan türü kullanılıyor. Bunun dışında p 3 puan türünü işletme atamalarında kullanilirsiniz bir engel yok. Her atamada muhasebe finasman öğretmeni az da olsa atanıyor. Ancak işbu mezunları olarak aldığınız formasyon sonucu sizin atanma şekliniz 2. Öncelik. Çünkü Gazi Üniversitesi Öuhasebe Öğretmenliği mezunları 1. Öncelik durumunda. Direkt olarak Muhasebe Öğretmenliği mezunları atanıp bitmeden formasyonluların ataması yapılmayacak. Muhasebe Öğretmenliğinin atanmayan kaç mezunu kalmış ya da kalmış mı onun öğrenip sınava çalışırsanız sizin içindaha iyi olur diye düşünmekteyim. Kolay gelsin."

? metapınar(2018, 29 ocak ). Erişim adresi https://forum.memurlar.net/konu/2306625/1.sayfa

kivi1571
Memur
28 Şubat 2021 08:19

Formasyon kaldırıldı yüksek lisans getirildi ama

onun şartı nedir ne zaman başlar bilemiyorum

En son siz atanacak puanı alin yuksegi biz vericez

Demisti bakan ama o da hayal oldu sanirim olsa

Bile 2.öncelik fef mezunu öğretmenlik kısmına

sormanız daha iyi bunu

(((nurgül:))), 3 yıl önce
kimse yazmamış :((
Toplam 3 mesaj