Editörler : Safak Vaktii
27 Şubat 2021 20:12   

Tutanak

Herkese merhabalar, kurumda mevzuattaki saç sakal yönergesine uymayan memura üst amir tarafından tarafımca tutanak tutulması istendi. Ancak onlar herhangi bir şekilde sorumluluğumda olan ve üstleri olduğum personel değil. Bu konuda ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz tutanağı ben de imzalayacakmışım!!!

27 Şubat 2021 20:31

rdemir126.rd
Şef
Tutanağa ilgili amirin talimatları doğrultusunda şeklinde ibare geç
27 Şubat 2021 22:58

thepunisher38
Aday Memur
Tutanağa ilgili amirin talimatları doğrultusunda şeklinde ibare geç
rdemir126.rd, 2 ay önce - Alıntıya git

Tutanağı imzalama gibi bir zorunluluğum var mı imzalamak istemiyorum yani sonuçta arkadaşlarım ve idari bir yetkim yok

28 Şubat 2021 00:19

Nişancı045
Kapalı
Hangi kurum
28 Şubat 2021 00:41

rdemir126.rd
Şef

Tutanağı imzalama gibi bir zorunluluğum var mı imzalamak istemiyorum yani sonuçta arkadaşlarım ve idari bir yetkim yok

thepunisher38, 2 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşların da anlayışlı davranacak, senin 1. Dereceden sorumluluğun yok. Neticesi üst amirin yaptığı bir tespit. Seni de tutanak ta şahit gibi göstermek istiyor tutanağı yazmasan da, başkası da yaz sa alınacak ifadelerde adın geçeceği için her türlü ifade vereceksin. Yani kurtuluşun yok. İfade de de gördüğün şeyin aksini söyleyrmeyeceeğine göre, bu durum da senin arkadaşların sana tavır almamaları gerekir. Tutanağı yazmaz isen de sen amirin le papaz olacaksın, papaz olmakla da ne arkadaşların ne de sen bir menfaat elde etmiş olamayacaksınız
Toplam 4 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?