Editörler : crops35
09 Mart 2021 21:39

Chekomutan
Aday Memur

süren çok iyi

benim sürem 102 saniye puan 72.2

105 saniye ile kapatmış

sözlü mülakat ne zaman hazırlanıyormusun

Sancopanco06, 2 ay önce - Alıntıya git

Şimdilik çalışmıyorum mülakat tarihi açıklanir açıklanmaz çalışacam inşallah hakkımızda hayırlısı olur inşallah ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz kazanır

11 Mart 2021 20:46

Nicknameyok
Aday Memur

Beyler kaç saniye ile kaç puan aldınız ona göre ortalamamizi veya siralamamizi az çok tahmin edelim.

Ben 80 saniye 92.5 puan

Chekomutan, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok iyi saniye yapmışsınız 84 saniye ile 85 puan almışım ben hala dönüş yapmadılar sözlü mülakat için bizde haber bekliyoruz inşallah en yakın sürede çağırırlar.
13 Mart 2021 09:50

uhudu terkeden okçu
Aday Memur

Selam arkadaşlar bende mülakata gireceğim. Mülakat tarihi daha belli değil. Bayağı uzadı. Mail attım dönen de olmadı. İnşallah hakeden kazanır işsizlik zor

13 Mart 2021 09:54

uhudu terkeden okçu
Aday Memur
Kaç dakika da bitirdiniz parkuru ?
DikenliKaktüs, 2 ay önce - Alıntıya git

85 saniye de. Ama 40 saniyede bitirdim sandım. Şaşırdım doğrusu. Çünkü ardarda iki defa yapabilirdim. Benden öncekiler hiç nizami yapmadılar. Nizami yaptığım için bu kadar uzun sürdü

20 Mart 2021 17:05

Sancopanco06
Aday Memur

çok şükür sonunda mülakat yerleri açıklandı fakat ben maildeki şehir seçimi anlamadım

neye göre seçicez

20 Mart 2021 20:14

Nicknameyok
Aday Memur

çok şükür sonunda mülakat yerleri açıklandı fakat ben maildeki şehir seçimi anlamadım

neye göre seçicez

Sancopanco06, 2 ay önce - Alıntıya git
Anladığım kadarıyla en istediğin yerden istemediğin yere kadar sıralama yapman gerekiyor gittiğinde onlara liste olarak dolduracaksın diye anladım ne zamana vermişler sizi benim Nisan 1 olarak yazılmış
20 Mart 2021 20:44

Sancopanco06
Aday Memur

benimde 1 nisan yazıyor fakat bu şehir seçimi mülakat puanı eklendikten sonra yapılması

gerekmiyormu

kpss Yazılı sınav spor puanlarının ortalaması göre mi puanımız oluşacak

24 Mart 2021 13:07

Vlachodimos
Kapalı

78 saniye 95 puan

Şimdi 1 Nisan'daki sözlü mülakattan alınacak puanla uygulama sınavı puanının ortalaması ile oluşacak başarı puanına göre adaylar sıralanacak ve ilk 30 kişi seçilecek.

İl sıralaması önceden 21 ile göre yapılacak fakat kişilik envanteri yapılırken açık pozisyon olan iller adaylara söylenecek ve adaylar açık pozisyon olan iller arasında gerçek tercih sıralamasını belirleyecek.

Sonrası malum başarılılar, torpilliler, yedekler...

13 Nisan 2021 22:19

İslekirem
Kapalı

Merhaba sözlü mülakatlar açıklandı mı bilgi alan varsa yazabilirsiniz birde tercihleri nasıl yaptınız

14 Nisan 2021 18:02

Ahbapp
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Ben aradım henüz bi haber gelmedi komsiyon üyelerinden dediler.Haber alan varmı? Ne zman açıklanacağına dair.

17 Nisan 2021 14:24

Nicknameyok
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Ben aradım henüz bi haber gelmedi komsiyon üyelerinden dediler.Haber alan varmı? Ne zman açıklanacağına dair.

Ahbapp, 4 hafta önce - Alıntıya git
Acaba ertelenmiş olabilir mi artan vakalar yüzünden
21 Nisan 2021 02:32

Ahbapp
Aday Memur

Pandemi ile alakalı olan kısmı geçtik. Açıklamaları uzun sürüyor galiba. Sürekli arasak değişirmi diye düşünüyorum bazen ama onlar ne zman isterse o zamn olacak gibi

21 Nisan 2021 07:04

Nicknameyok
Aday Memur

Pandemi ile alakalı olan kısmı geçtik. Açıklamaları uzun sürüyor galiba. Sürekli arasak değişirmi diye düşünüyorum bazen ama onlar ne zman isterse o zamn olacak gibi

Ahbapp, 3 hafta önce - Alıntıya git
Sürekli aramayla da değişecek gibi değil ama insan merak ediyor
21 Nisan 2021 12:20

Ahbapp
Aday Memur

Sen hangi gün girdin sınava. Kaç kişi vardı ? Ne sordular sana?

23 Nisan 2021 08:01

Nicknameyok
Aday Memur
Biz ilk gün girdik zaten 4 gruba ayırmışlardı 20-25 er kişilik 2 gün de sabah-öğleden sonra biz sabah grubuyduk ne sorduklarını hatırlamıyorum siz kaçıncı gün girdiniz
29 Nisan 2021 03:42

İslekirem
Kapalı

Haber alan varmı ?

30 Nisan 2021 16:32

Nicknameyok
Aday Memur
Dün konuştum komisyondan haber bekliyorlarmış korona veya kapanma sebebi ile bir erteleme yokmuş
01 Mayıs 2021 18:43

DikenliKaktüs
Aday Memur
Dün konuştum komisyondan haber bekliyorlarmış korona veya kapanma sebebi ile bir erteleme yokmuş
Nicknameyok, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam tam olarak ne sordunuz ne cevap verdiler ? Geçen sene 3 ay gibi bi sürede açıklanmış galiba
01 Mayıs 2021 19:41

Nicknameyok
Aday Memur
Hocam tam olarak ne sordunuz ne cevap verdiler ? Geçen sene 3 ay gibi bi sürede açıklanmış galiba
DikenliKaktüs, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ne zaman açıklanır dedim de ona sadece haber bekliyoruz dediler ertelenir mi korona yüzünden diye sorduğumda ondan ertelenmez dediler ama mülakatta Nisan sonu işbaşı yapacaklarını söylemişlerdi kazananların
01 Mayıs 2021 19:54

DikenliKaktüs
Aday Memur
Ne zaman açıklanır dedim de ona sadece haber bekliyoruz dediler ertelenir mi korona yüzünden diye sorduğumda ondan ertelenmez dediler ama mülakatta Nisan sonu işbaşı yapacaklarını söylemişlerdi kazananların
Nicknameyok, 2 hafta önce - Alıntıya git
Mayıstan once açıklanmayacak gibi geliyor, beklemeye devam
Toplam 42 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?