Editörler : swat3410
«789101112131415161718»

İbrhaim özdemir
Aday Memur
26 Mart 2021 21:29

İade kararı asas kararda mı belli oldu benimde yd. Ve bim olumlu esas kararı bekliyorum

26 Mart 2021 21:30

İstinaf süreci derken bölge idare mi, yoksa danıştay kararı mı?
golge0607, 3 yıl önce

Dostlar göreve baslamada istinaf sürecinin beklenecegi söylendi..yani simdilik talimat bu yönde imiş tamamen netleşmesi isteniyormuş yani..neyse bizim açımızdan güzel yanı en sağlam şekilde baslamis olcaz teselli yani burası..

golge0607
Genel Müdür
26 Mart 2021 21:37

Evet esas karar

İbrhaim özdemir, 3 yıl önce

İade kararı asas kararda mı belli oldu benimde yd. Ve bim olumlu esas kararı bekliyorum

golge0607
Genel Müdür
26 Mart 2021 21:38

Bilmiyorum devrem yani muhtemelen bim dir

WalterGoodman, 3 yıl önce
İstinaf süreci derken bölge idare mi, yoksa danıştay kararı mı?

İbrhaim özdemir
Aday Memur
26 Mart 2021 21:46

Esas kararda 30 gün içinde göreve iade olman lazım benim av. Bu şekilde bilgi verdi ayrıca kararda parasal hakların yazıyormu bim. Den sonra esas karar kaç günde açıklandı

26 Mart 2021 21:49

İstinaf normalde bimdir. İlk derece mahkeme. Ben bimden 6 ay önce esastan kabul aldım ve bekliyorum.Uygulanmadı yani. Danıştaya itiraz ettiler sonuç için en az 3-5 yıl daha var diyorlar. Bu istinaf bilgisinin kaynağı neresi, size mi söylendi bilgilendirirseniz sevinirim
golge0607, 3 yıl önce

Bilmiyorum devrem yani muhtemelen bim dir

golge0607
Genel Müdür
26 Mart 2021 21:54

Evet parasal hakların da iadesi şeklinde yazıyor ama şu anda EGM itiraz etti yani istinaf süresi başladı ne kadar sürer bilmiyorum

Esas kararda 30 gün içinde göreve iade olman lazım benim av. Bu şekilde bilgi verdi ayrıca kararda parasal hakların yazıyormu bim. Den sonra esas karar kaç günde açıklandı

İbrhaim özdemir
Aday Memur
26 Mart 2021 22:08

Esas karar bimden kaç gün sonra açıklandı

26 Mart 2021 22:23

1yıl5ay Bim

Esas karar bimden kaç gün sonra açıklandı

Quaresma66
Memur
27 Mart 2021 00:18

Ne tercihi oluyor bu?

the34pol, 3 yıl önce
Iade kararı alıp baslayan kimse yokmu yada cevresinden duyan bende iade oldum ama hala bekliyorum tercih yaptım sonra toplu onayda dediler ama sonuc yok tercih yapalı 1 ay oldu

suspusolduk
Aday Memur
27 Mart 2021 01:22

devrem kodun tüm listede olsa kodun e a ve sen idari mahkemeden iade mi oldun ben mi yalnis anladım ?tümü günceli önemli değil ea gordumu red yapistiriyorlardi da ondan bu şaşkınlığım
Kıryabur32, 3 yıl önce

Devrem tüm liste ea güncel ad scd olarak kodlamışlar syok kararım var birde 2008 de 1 yıllık sgk kaydı var 5 yıl sonunda sevinemedik bile yine uyapta ki kararı bekleyip sonuç ne olacak yine ne kadar bekletecekler bakalım gelişme olursa yine yazarız selametle

Adanalı0701
Aday Memur
27 Mart 2021 13:06

Cümleten kandiliniz mübarek olsun aranıza yeni katıldım. 15 şubat il terör şube tarafından 4 gün gözaltına alındım hakkımda ev imamı itirafçı ın biri bize gelir giderdi demiş, bu şahısla ve 4 şahısla hts kaydı mevcut bunların hepsi ağır cezada yargılanıyor. Ben 2008 - 2009 yılında bunların dershanesine gittim, ama polisliği 2010 yılında evde çalışarak kazandım, birde polis okulunda bir ev imamı ile hts kayıtları mevcut ben ifademi verdim, bunlar dershaneye gittim peşimi bırakmadılar dedim, polis olduktan sonra hiçbir fetocu ile hts kaydı yok banka, zaman gazetesi hiçbir üyelik yok bu şahıslar beni CD diye kotlamış hakkımda başkada birşey yok tecrübeli arkadaşlar durum ne olur, benim bunlarla hiçbir alakam yok bclok yok hiç birşey yok sadece hakkımda ifade hts kayıtları ve cd kod var bunlar hepsi polis olmadan önceki hts kayıtları yaklaşık bir aydır açıktayım emniyette hiçbir hareketlilik yok

Karaoglan3307
Aday Memur
27 Mart 2021 14:42

Sendeki durumun bi tanesi bile yokken ihraç oldum 4,5yıldır çekiyoruz sende atılırsın hazrlıklı ol geçmiş olsn

Adanalı0701, 3 yıl önce

Cümleten kandiliniz mübarek olsun aranıza yeni katıldım. 15 şubat il terör şube tarafından 4 gün gözaltına alındım hakkımda ev imamı itirafçı ın biri bize gelir giderdi demiş, bu şahısla ve 4 şahısla hts kaydı mevcut bunların hepsi ağır cezada yargılanıyor. Ben 2008 - 2009 yılında bunların dershanesine gittim, ama polisliği 2010 yılında evde çalışarak kazandım, birde polis okulunda bir ev imamı ile hts kayıtları mevcut ben ifademi verdim, bunlar dershaneye gittim peşimi bırakmadılar dedim, polis olduktan sonra hiçbir fetocu ile hts kaydı yok banka, zaman gazetesi hiçbir üyelik yok bu şahıslar beni CD diye kotlamış hakkımda başkada birşey yok tecrübeli arkadaşlar durum ne olur, benim bunlarla hiçbir alakam yok bclok yok hiç birşey yok sadece hakkımda ifade hts kayıtları ve cd kod var bunlar hepsi polis olmadan önceki hts kayıtları yaklaşık bir aydır açıktayım emniyette hiçbir hareketlilik yok

Adanalı0701
Aday Memur
27 Mart 2021 14:55

KHK ile mi ihraç oldun siteyi takip ediyorum çoğu arkadaş hep takipsizlik almış hangi avukata sorsam takipsizlik alırsın birşey yok sende diyorlar

Ben Noordum la
Şube Müdürü
27 Mart 2021 17:23

....

Ben Noordum la, 3 yıl önce

uzun zamandır bende yazmıyordum, durumum AD fişleme 5 satır cgnat malum program gözüküyordu, beraat ettim, idare mahkemesi devam ediyor, hem mahkemenin(iradesi dışında yönlendirilmiş şüphesi vardır.) hemde benim aldırdığım bilirkşi(kıble pusulasından kaynaklı yönlendirme vardır.) raporu var , benim durumumda olup idare mahkemesinden cevap alan varmı acaba, dosyada başkaca delil vs. yok inşallah herkesinki hayırla sonuçlanır.

PolisEmre0934
Genel Müdür
27 Mart 2021 17:34

Takipsizlik almak ne iade için geçerli ne de ihraç olmamak için bir neden.Yargının verdiği herhangi bir karar idareyi bağlamıyor
Adanalı0701, 3 yıl önce

KHK ile mi ihraç oldun siteyi takip ediyorum çoğu arkadaş hep takipsizlik almış hangi avukata sorsam takipsizlik alırsın birşey yok sende diyorlar

ekip06
Yasaklı
27 Mart 2021 18:11

Devrem kod scd başka da birşey yok 26 Haziran'da ihraç oldum aciktayken kendine bir iş bul veya imkanın varsa kendine iş kur dönersen başlarsın donmezsen işin hazır olur
Adanalı0701, 3 yıl önce

ekip06
Yasaklı
27 Mart 2021 18:14

Devrem senin cagnat olmasa idare mahkemesinden iade alırsın derdim ama onu nasıl degerlendirecekler idare mahkemesi birimlerden gelen bilgilerde ne yazacak görmek lazım morbeyin gibi derlerse senin için olumlu olur
Ben Noordum la, 3 yıl önce

....

Adanalı0701
Aday Memur
27 Mart 2021 18:24

Cagnat ne morbeyin ne ben hiçbirini bilmiyorum ki

Adanalı0701
Aday Memur
27 Mart 2021 18:27

Bende Block banka VS başka birşey yok ilk öğrendiğim kodum CD yeni güncel kodum ne bilmiyorum

Toplam 32701 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi