Editörler : swat3410
«101112131415161718192021»

golge0607
Genel Müdür
06 Nisan 2021 16:23

Evet..istinaf dilekçesi verdiler

Piri fan-i, 3 yıl önce
Devrem senin karara kurum itiraz etti mi?
06 Nisan 2021 16:34

Cevap vermiyorlar diye biliyorum. Malesef. Cevap verirlerse bizi de bilgilendirir misiniz?
golge0607, 3 yıl önce

Evet ihraç dönüşü normalde 30 gün içinde uygulanır denen mah kararı na istinaden yani...ben bugün dilekçe ile başvurdum bakalım nasil bir cevap gelcek

golge0607
Genel Müdür
06 Nisan 2021 16:44

Tabi burdan yazwrim yine..

Rokkoseker58
Yasaklı
07 Nisan 2021 08:36

Yd karari red alıp esastan davayı kazanan var mi ?

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

golge0607
Genel Müdür
07 Nisan 2021 10:07

Devrem çoğunluğunda zaten yd red geliyor burda telafisi imkansız maddi manevi zarar oluşmamıştır felan deniyor sonrasında karar esastan veriliyor yd den üç beş ay sonra esas karar geliyor..her iki duruma da EGM zaten usulen itiraz ediyor

Rokkoseker58, 3 yıl önce

Yd karari red alıp esastan davayı kazanan var mi ?

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Rokkoseker58
Yasaklı
07 Nisan 2021 12:13

Devrem esastan olumlu karar çıkıyor mu peki ?

golge0607, 3 yıl önce

Devrem çoğunluğunda zaten yd red geliyor burda telafisi imkansız maddi manevi zarar oluşmamıştır felan deniyor sonrasında karar esastan veriliyor yd den üç beş ay sonra esas karar geliyor..her iki duruma da EGM zaten usulen itiraz ediyor

golge0607
Genel Müdür
07 Nisan 2021 12:51

Benim karar esastan olumlu iademe karar verdi mahkeme EGM istinafa gitti ben de karar 1 ayda uygulanır diye dilekçe verdim güya istinaf beklensin deniyormus..

Rokkoseker58, 3 yıl önce

Devrem esastan olumlu karar çıkıyor mu peki ?

shiann
Aday Memur
07 Nisan 2021 13:08

Gölge devrem özelden yazar mısın
golge0607, 3 yıl önce

Benim karar esastan olumlu iademe karar verdi mahkeme EGM istinafa gitti ben de karar 1 ayda uygulanır diye dilekçe verdim güya istinaf beklensin deniyormus..

Rokkoseker58
Yasaklı
07 Nisan 2021 15:15

Sağolasın devrem. Son olarak yd red kararina itiraz ettin mi? Rd red gelince itiraz etmeyip esastan sonuçlanmasını beklesek nolur?

golge0607, 3 yıl önce

asa1454fsm
Aday Memur
07 Nisan 2021 16:06

Devrem benimde 11 Aralık ihraç hemen dava açtım idare mahkemesi yd red verdi avukat arkadaşım kararı bim e şimdi tasimayalim süreci hızlandırıp esastan karar vermelerini sağlayalım çıkan kararı lehte olamzsa bölge idareye taşırız dedi bana da mantıklı geldi yoksa yd yi bime taşı ordan karar gelsin idare mahkemesi tekrar karar versin süreci uzatmadik
Rokkoseker58, 3 yıl önce

Sağolasın devrem. Son olarak yd red kararina itiraz ettin mi? Rd red gelince itiraz etmeyip esastan sonuçlanmasını beklesek nolur?

asa1454fsm
Aday Memur
07 Nisan 2021 16:24

Ayrıca polis memuru yken psikiyatri den d dilimi rapor verildi malul olduğuma emniyet hizmetleri sınıfında çalışamayacagima gih sınıfında çalışabileceğime karar verdi bende gihe geçtim ve yaklaşık 1.5 yıl sonra ihraç geldi bende ayrıca SGK ya malulen emeklilik için de başvuru yaptım cimerden bugün de cevap attılar dosyam inceleme ye alındı inşaallah olursa malulen emekli olup dönünce emeklilik iptal olacak
asa1454fsm, 3 yıl önce
Devrem benimde 11 Aralık ihraç hemen dava açtım idare mahkemesi yd red verdi avukat arkadaşım kararı bim e şimdi tasimayalim süreci hızlandırıp esastan karar vermelerini sağlayalım çıkan kararı lehte olamzsa bölge idareye taşırız dedi bana da mantıklı geldi yoksa yd yi bime taşı ordan karar gelsin idare mahkemesi tekrar karar versin süreci uzatmadik

nasibimbir
Kapalı
07 Nisan 2021 16:27

kardeşim boşver bunların tantanası bitmez emniyet iyiye gideceğine daha kötüye gidiyo, sen emeklilik oluyosa hemen emekli ol derim dakka bekleme ben 13 senelik memurum su an maluliyet olsun hemen emekli olurum...

asa1454fsm, 3 yıl önce
Ayrıca polis memuru yken psikiyatri den d dilimi rapor verildi malul olduğuma emniyet hizmetleri sınıfında çalışamayacagima gih sınıfında çalışabileceğime karar verdi bende gihe geçtim ve yaklaşık 1.5 yıl sonra ihraç geldi bende ayrıca SGK ya malulen emeklilik için de başvuru yaptım cimerden bugün de cevap attılar dosyam inceleme ye alındı inşaallah olursa malulen emekli olup dönünce emeklilik iptal olacak

golge0607
Genel Müdür
07 Nisan 2021 17:07

Av haklı devrem doğru düşünmüş..inşallah istediğin gibi olur diyelim

asa1454fsm, 3 yıl önce

Rokkoseker58
Yasaklı
07 Nisan 2021 17:12

Eyvallah devrem. Bana da mantıklı geldi yd red gelse de itiraz etmem yd red e bende, esastan takip ederiz artik. Emeklilik olursa senin için cok güzel olur

asa1454fsm, 3 yıl önce

Mekan68
Aday Memur
07 Nisan 2021 18:44

.02.04.2021 günü 38 ilinde aktif çalışırken ihraç oldum.Sari zarf aralık ayında gelmişti..Görustugum avukatlardan içime sinen olmadı. Hâlâ Ohal komisyonuna başvuruyoruz degilmi diyen avukatlar var.38 ilinde iş bilen idare Avukatı araştırıyorum. Tavsiyesi yada dosyasını verdiği Avukat varmi.

Adanalı0701
Aday Memur
07 Nisan 2021 22:31

Antalya ilinde Av. Ali Aktaş ile görüşen var mı nasıl bir avukat iş görür mü

golge0607
Genel Müdür
07 Nisan 2021 22:51

Geçmiş olsun devrem..yukarılarda sanki dilekçe ornegi olan bir site paylaşılmıştı en kötü ihtimal ordan birvsablon oluştur bu davalarda avukata çok iş dusmuyor belki sadece dilekçe konusunda yardım talep edenilirsin sonraki süreç dosya uzetinden devam..haki8nsa hayırlısı olsun

Mekan68, 3 yıl önce

.02.04.2021 günü 38 ilinde aktif çalışırken ihraç oldum.Sari zarf aralık ayında gelmişti..Görustugum avukatlardan içime sinen olmadı. Hâlâ Ohal komisyonuna başvuruyoruz degilmi diyen avukatlar var.38 ilinde iş bilen idare Avukatı araştırıyorum. Tavsiyesi yada dosyasını verdiği Avukat varmi.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
07 Nisan 2021 22:57

Mesut Can Tarım var Ankara'da.bu işin uzmanı. Eli biraz yoğun yalnız bilgin olsun
Mekan68, 3 yıl önce

janpol23
Aday Memur
08 Nisan 2021 00:15

DEVREM BEN DE AYNI DURUMDAYIM. EMEKLİ OLURMUYUZ ACABA. OLURSAK GÖREVE İADE EDİLDİĞİMİZDE EMEKLİLİK İPTAL OLURMU

asa1454fsm, 3 yıl önce

Garibana
Aday Memur
08 Nisan 2021 08:16

Arkadaşlar hepinize çok geçmiş olsun. Ben 2016da asli idari soruşturma geçirdim 2018de beraat aldım başladım işe. 01.04.2021de ihracımgeldi . YD kararı alan varsa paylaşabilir mi. Yada nasıl bir yol izlediniz

Toplam 32701 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi