Editörler : swat3410
«132513261327132813291330133113321333133413351336»
21 Kasım 2023 17:49

Kod yok

KahramanmaraşIı, 3 ay önce

Kodunuz var mıydı acaba ?

eğer daha önce belirttiyseniz görmedim.

Gideraçmaustası
Aday Memur
21 Kasım 2023 18:45

.

Gideraçmaustası
Aday Memur
21 Kasım 2023 18:47

İdare Mahkemesi olumlu karar vermişti şimdi ölge İdare olumlu kararın kaldırılmasına temiz yolu açık olmak üzere danıştaya itirazına şeklinde karar verildi Şimdi tekrar herhalde ihraç olacağız Almış olduğumuz Toplu parayı Ödeyeceğiz mi bilginiz var mı

Gideraçmaustası
Aday Memur
21 Kasım 2023 18:57

30 Temmuz 2022 ihraç 30 Temmuz 2023 iade şimdi bugün UYAP vatandaşta baktım Bu şekilde bir karar var yani bozma şeklinde olsa tekrar idare mahkemesine başvuracağız diyor avukat Ancak bu kaldırılmasına şeklinde diyor farklı bir karar diyor şimdi bu parayı geri Ödeyeceğiz diye bilgisi olan var mı
Gideraçmaustası, 3 ay önce
İdare Mahkemesi olumlu karar vermişti şimdi ölge İdare olumlu kararın kaldırılmasına temiz yolu açık olmak üzere danıştaya itirazına şeklinde karar verildi Şimdi tekrar herhalde ihraç olacağız Almış olduğumuz Toplu parayı Ödeyeceğiz mi bilginiz var mı

Bjkkartal
Aday Memur
21 Kasım 2023 19:11

Malesef bu ara çok oluyor bu sekil bimden red alma biride benim alanlardan ve öğrendiğim kadarıyla parayı vermek bir yana yatırdıkları geçmişe yönelik bütün sigortalari bile siliyorlarlarmis. Dediler

30 Temmuz 2022 ihraç 30 Temmuz 2023 iade şimdi bugün UYAP vatandaşta baktım Bu şekilde bir karar var yani bozma şeklinde olsa tekrar idare mahkemesine başvuracağız diyor avukat Ancak bu kaldırılmasına şeklinde diyor farklı bir karar diyor şimdi bu parayı geri Ödeyeceğiz diye bilgisi olan var mı

Bjkkartal
Aday Memur
21 Kasım 2023 19:12

Danıştay'a itiraz diyorsa bim reddetmis sizi hangi bim acaba 15 mi sizinde

aras1325
Aday Memur
21 Kasım 2023 19:52

arkadaşlar bu kod konusunda bilgisi olan var mı? kod kıyaslaması yapacak olan var mı lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? aktif gorevdeyim. ve polis okulu doneminde hts kaydı varmış bundan dolayı soruşturma geçiriyorum. ama ne arayan var ne soran. benim kodum da ilk kod sadece C sonraki kodlama da da CD. sizce bu kodlarin akibrti nedir var mıdır bu koddan olan.

Gideraçmaustası
Aday Memur
21 Kasım 2023 19:55

ist 2
aras1325, 3 ay önce
arkadaşlar bu kod konusunda bilgisi olan var mı? kod kıyaslaması yapacak olan var mı lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? aktif gorevdeyim. ve polis okulu doneminde hts kaydı varmış bundan dolayı soruşturma geçiriyorum. ama ne arayan var ne soran. benim kodum da ilk kod sadece C sonraki kodlama da da CD. sizce bu kodlarin akibrti nedir var mıdır bu koddan olan.

aras1325
Aday Memur
21 Kasım 2023 19:56

????
ist 2
21 Kasım 2023 20:07

geçmiş olsun devrem hangi bim bozdu kararinizi
21 Kasım 2023 20:18

geçmiş olsun.İstanbul bimden kararınız kaç ayda çıktım devrem

Marc Twain
Aday Memur
21 Kasım 2023 20:38

Bölge İdare Mahkemesi maalesef ki kararı bozmuş. Temyiz yolunu da açık tutarak Danıştay?a itirazda bulunabilirsin diyor. Danıştay?a itiraz etme sürecin başlıyor. Geçmiş olsun.

mavi şimşek
Şube Müdürü
21 Kasım 2023 20:41

Ülkede ki yargı düzenine bakın adli olan davalarda aynı özellik de durumlar da biri beraat diğeri 6 yıl ceza veriyor , idari olarak aynı ilde aynı özellik de davalarda biri olumlu diğeri olumsuz karar veriyor . İhraç olanlar ohal süreci mi ohalden sonramı diye değerlendiriliyor. Ohal sürecinde Ankara da bir grup yargıç bakıyor . Ohal dışında ihraçlarda ihraç olduğun il bakıyor ... NEREDEN BAKSAN TUTARSIZLIK NEREDEN BAKSAN .................... DİYOR AHMET KAYA

BAŞIMIZ HEP BELADA

Marc Twain
Aday Memur
21 Kasım 2023 20:41

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle iade olan arkadaşlara hayırlı olsun. İade olmayı bekleyenlere de en yakın zamanda mutlu haberin ulaşmasını dilerim. Komiserken FETÖ?den ihraç edildim. Neyse ki iade oldum. Danıştay hakkımda olumlu karar verdi. Ancak rütbelerim de alındığı için başlama yapamıyorum. İki ayrı idari karar varmış çünkü. Bir ay geçti başlatma yapmadılar. Başlatma da yapmayacaklarmış. Rütbe davasını da kazanmam lazımmış. Benim gibi olan var mı? Ya da rütbe davasını kazanan varsa emsal karar için bana yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Pol1106
Aday Memur
21 Kasım 2023 20:58

Devrem aynı konudan ihraç edildim. 2012 polis okulu döneminde arandığım için hts kaydı gerekçe gösterilerek ihraç edildim.kodum Ad di. Kod içeriğini bilmiyorsan fetö davalarında iddianamelerde kodların açıklamaları yazıyor.

aras1325, 3 ay önce

aras1325
Aday Memur
21 Kasım 2023 21:08

kardeşim özelden yazar mısın acaba?
Pol1106, 3 ay önce

Devrem aynı konudan ihraç edildim. 2012 polis okulu döneminde arandığım için hts kaydı gerekçe gösterilerek ihraç edildim.kodum Ad di. Kod içeriğini bilmiyorsan fetö davalarında iddianamelerde kodların açıklamaları yazıyor.

Pol1106
Aday Memur
21 Kasım 2023 21:14

Yazdım özelden

aras1325, 3 ay önce
kardeşim özelden yazar mısın acaba?

Kenzo123
Aday Memur
21 Kasım 2023 21:21

Marc Twain, 3 ay önce

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle iade olan arkadaşlara hayırlı olsun. İade olmayı bekleyenlere de en yakın zamanda mutlu haberin ulaşmasını dilerim. Komiserken FETÖ?den ihraç edildim. Neyse ki iade oldum. Danıştay hakkımda olumlu karar verdi. Ancak rütbelerim de alındığı için başlama yapamıyorum. İki ayrı idari karar varmış çünkü. Bir ay geçti başlatma yapmadılar. Başlatma da yapmayacaklarmış. Rütbe davasını da kazanmam lazımmış. Benim gibi olan var mı? Ya da rütbe davasını kazanan varsa emsal karar için bana yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Marc Twain
Aday Memur
21 Kasım 2023 21:51

Direkt benle alakalı durum. Lehime işler. Teşekkür ederim.

Kenzo123, 3 ay önce

https://karararama.danistay.gov.tr/getDokuman?id=694618300&arananKelime=657%20say%C4%B1l%C4%B1%20Devlet%20Memurlar%C4%B1%20Kanunu%27nun%2056.%20maddesi

Muktar
Şef
21 Kasım 2023 23:14

30.01.2023 açılış. ben de bekliyorum acaba ne kadar sürecek arıyoruz bilgi vermiyorlar
Karan88, 3 ay önce
Erzurum bim 1 idare bekleyen varmi.kararlari genel olarak nasil acaba
Toplam 31502 mesaj
«132513261327132813291330133113321333133413351336»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi